استخدام ۱۱۴ نفر در بیمارستان پیامبر اعظم قشم

بیمارستان پیامبر اعظم قشم
شهر های مورد نیاز : ----
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی
استخدام ۱۱۴ نفر در بیمارستان پیامبر اعظم قشم
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: ۱۱۴ فارغ التحصیل در رشته های پیراپزشکی برای تکمیل کادر درمانی بیمارستان پیامبر اعظم قشم استخدام شده اند.
منصور سالاری در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: مراحل اداری استخدام این نیروها انجام شده و مهرماه امسال در بیمارستان مشغول به کار می شوند.
وی ادامه داد: این افراد از بین ۳۸۹ نیرو که برای در آزمون وزارت بهداشت برای اشتغال در استان هرمزگان برگزیده شده اند انتخاب گشته و بومی بودن آنان یکی از اولویت های گزینش است.
سالاری گفت: همچنین شبکه بهداشت برای مرتفع کردن کمبود پزشکان متخصص در جزیره قشم و بیمارستان در حال رایزنی با دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و وزارت بهداشت است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: تلاش های شبکه بهداشت برای استقرار پزشک به جزیره قشم محدود نمی شود و از سال گذشته دو پزشک در جزیره لارک و یک پزشک نیز در جزیره هنگام مستقر شده اند.
وی بیان کرد: این اقدامات در راستای طرح تحول نظام سلامت انجام می شود و امید می رود پس از تکمیل کادر درمانی بیمارستان شاهد تحولات چشمگیری در حوزه سلامت جزیره قشم باشیم.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها