آگهی استخدام گروه کارخانجات صنايع غذايی نبراس

نبراس
شهر های مورد نیاز : نظرآباد، هشتگرد، آبيک، کرج و شهرهای حومه
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 15 اردیبهشت ماه 93
متن آگهی

کارشناس صنايع غذايی (مسؤل فنی)

گروه کارخانجات صنايع غذايی نبراس (سهامی خاص) در نظر دارد برای يکی از کارخانجات محصولات غذایى خود واقع در شهرک صنعتى نظرآباد استان البرز يک نفر مسؤل فنی حائز شرايط زير را بصورت تمام وقت استخدام نمايد:

  • مدرک تحصيلی کارشناسي صنايع غذايي و يا ساير رشته هاي مرتبطی چون علوم تغذیه، مهندسی شیمی با گرایش صنایع غذایی، میکروبیولوژی
  • کاملاً مسلط به ويندوز، کامپيوتر و اينترنت، برنامه های آفيس به ويژه ورد و اکسل

متقاضيان ساکن نظرآباد، هشتگرد، آبيک، کرج و شهرهای حومه و دارای وسيله نقليه شخصی و داراي يکسال سابقه کار و تجربه در يکي از موسسات علمي يا تحقيقاتي و يا صنعتي يا آزمايشگاهي در اولویت مى باشند.

واجدین شرایط رزومه خود را بهمراه حقوق درخواستی حداکثر تا تاریخ  15/02/93 به آدرس پست الکترونيکی rad.nebras@gmail.com ارسال نمایند.

درج “استخدام کارشناس صنايع غذايی (مسؤل فنی)” در موضوع ايميل ارسالی الزاميست.

آدرس: شهرک صنعتی نظرآباد، خ افرا، واحد 46
تلفن: 6-45333893-026
فکس: 45333897-026

اطلاعات تماس
نشانی : شهرک صنعتی نظرآباد، خ افرا، واحد 46
تلفن : 6-45333893-026 - فکس: 45333897-026
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها