آگهی استخدام گروه صنعتی گلرنگ

گروه صنعتی گلرنگ
شهر های مورد نیاز : تهران - کرج - قزوین
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 11 آبان ماه 92
متن آگهی

شرکت تولیدی ( زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنک ) در تهران و اشتهارد و تاکستان ، برای تکمیل کادر خود از واجدین شرایط در زمینه های زیر دعوت به همکاری می نماید .

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت زیر ( قسمت استخدام ) رزمه خود را ارسال نمایند :

وبسایت: oilaoil.com

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : oilaoil.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
داود خانی
۲۳:۵۴ ~ ۲۲ خرداد ۱۳۹۵

۴۶ساله، دارای ۲۰سال سابقه،دیپلم نظام قدیم،سوابق کاری ازسال ۷۳ تا ۸۸ در شرکت ساسان (نوشابه سازی) بعنوان سرپرست انبار،ازسال۸۸تا۹۱در شرکت تون تون (تن ماهی)بعنوان سرپرست انبار،از سال ۹۱تا۹۳درشرکت لبنیاتی دامداران بعنوان سرپرست انبار،از سال۹۳تا۹۵در شرکت گندم دشت(نان مزرعه)بعنوان سرپرست انبار،آشنا به سیستم نرم افزار انبار ،هلو،ویژن،همکاران سیستم،رایورز،مسلط به نرم افزار های وورد ،اکسل

[پاسخ]

صباح
۲۱:۰۱ ~ ۲۹ مهر ۱۳۹۵

۴۸ ساله فنی برق دیپلمه با سابقه کاری در شرکتهای ترکیه ای سرپرست فنی شرکت شرکت دانشگاه امریکایی در سلیمانیه

[پاسخ]