آگهی استخدام گروه دامپروی و کشاورزی نولان

گروه دامپروری و کشاورزی نولان
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 21 آبان ماه 92
متن آگهی

یک شرکت تولیدی بازرگانی جهت سرپرستی واحد نصب و خدمات بعد از فروش به یک کارشناس فنی ترجیحا مهندس مکانیک جهت نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش ماشین آلات و تجهیزات دامپروری ، کشاورزی و لبنی ، دستگاه های شیردوشی ، تاسیسات حرارتی و برودتی با شرایط زیر نیازمند است.

دارای لیسانس مهندسی ترجیحا مکانیک و حداقل ده سال سابقه کار در زمینه نصب و راه اندازی ماشین آلات و تاسیسات برودتی و حرارتی مسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای تخصصی مکانیک ، طراحی وکنترل پروژه  و مسلط به طراحی ، نصب و تعمیر سیستم های پنوماتیک ، هیدرولیک و انواع پمپ ها

واجدین شرایط رزومه خود را به ایمیل یا فکس زیر ارسال نمایند:

آدرس ایمیل: info@nolangroup.co
فاکس: 02188771070
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : فاکس: 02188771070
وبسایت : nolangroup.co
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها