اطلاعیه استخدام کتابخانه‌هاي استان خراسان رضوي

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

استخدام کتابخانه‌هاي استان خراسان رضوي

مدير کل امور کتابخانه‌هاي استان خراسان رضوي گفت: تا پايان امسال 30 نفر نيروي استخدامي در کتابخانه‌هاي استان خراسان رضوي پذيرش مي‌شوند.


  • عنوان خبر : استخدام 30 نفر در کتابخانه های استان خراسان رضوی

——————————————————————————————————————————-

متن خبر

مدير کل امور کتابخانه‌هاي استان خراسان رضوي گفت: تا پايان امسال30 نفر نيروي استخدامي در کتابخانه‌هاي استان خراسان رضوي پذيرش مي‌شوند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)- منطقه خراسان، اميرالله شمقدري روز گذشته در جلسه انجمن کتابخانه‌هاي شهرستان رشتخوار افزود: تا پايان امسال، آزمون استخدامي اداره کتابخانه‌هاي استان خراسان رضوي به صورت سراسري برگزار مي‌شود و 30 نفر نيرو در کتابخانه‌هاي جديد با الويت بومي در رشته‌هاي کتابداري و ادبيات فارسي استخدام و يا جايگزين نيروهاي بازنشسته مي‌شوند.

مديرکل کتابخانه‌هاي استان خراسان رضوي همچنين از پي‌گيري و تکميل کتابخانه مرکزي مشهد که 18 سال به صورت نيمه کاره مانده بود خبر داد كه اين كتابخانه بيش از 10 ميليارد تومان هزينه دربرداشته است.

شمقدري خاطرنشان کرد: اولين کتابخانه تخصصي کودک در مرکز استان امسال راه اندازي شده است.

وي همچنين اظهار داشت: حوزه کتاب و نهادينه شدن فرهنگ مطالعه عزم همگاني را مي‌طلبد و بايد با کمک مردم و مسوولان مهارت کتاب و کتابخواني و افزايش سرانه مطالعه را به مردم آموزش داد که در همين راستا پيشنهاد دانشگاه علمي کاربردي کتابخانه‌ها به مسوولان مربوطه داده شده است.

شمقدري با ذکر اينکه 20 درصد جمعيت استان را دانش آموزان تشکيل مي‌دهند اظهار داشت: بايد براي افزايش سرانه مطالعه براي اين قشر بيشتر تلاش شود.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
زهرا
۱۲:۳۷ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۱

ارشد ادبیات فارسی هستم

[پاسخ]