آگهی استخدام پتروشیمی شهید تندگویان سال 93 (تمدید مهلت ثبت نام)

شرکت پتروشیمی تندگویان
شهر های مورد نیاز : خوزستان
تعداد مورد نیاز : 69 نفر
تاریخ انقضاء : 20 اردیبهشت ماه 93
متن آگهی

به اطلاع داوطلبان می رساند مهلت ثبت نام تا تاریخ 1393/02/20 تمدید گردید

شركت پتروشيمي شهيد تندگويان واقع در منطقه ويژه اقتصادي بندرامام خميني (ره) – استان خوزستان- به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي بهره برداري، طبق مقررات اشتغال نيروي انساني وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي، مناطق آزاد صنعتي و ويژه اقتصادي از بين داوطلبان مرد و بومي استان خوزستان، واجد شرايط در مقطع كارشناسي ارشد، کارشناسي و كارداني (شرايط بومي بند 4-4)، از طريق برگزاري آزمون هاي كتبي و روانشناختي، مصاحبه فني/ تخصصي، طب صنعتي و گزينش دعوت به همكاري مي نمايد.

1-     تخصص هاي مورد نياز :

رديف

مقطع تحصيلي

رشته تحصيلي

تعداد مورد نياز

ملاحظات

1

کارشناسي يا کارشناسي ارشد

مهندسي شيمي

5

كليه گرايش ها بجزء صنايع غذائي، سلولزي و رشته هاي مرتبط با اكتشاف، حفاري و مخازن هيدروكربوري

2

کارشناسي  يا  کارشناسي ارشد

مهندسي مواد

4

کليه گرايشها

3

کارشناسي يا کارشناسي  ارشد

مهندسي صنايع

3

کليه گرايشها

4

کارداني

پتروشيمي، صنايع شيميايي

55

پتروشيمي ،صنايع شيميايي

5

کارشناسي يا کارشناسي ارشد

مهندسي نساجي

3

گرايشهاي تکنولوژي نساجي، شيمي نساجي و علوم الياف

2- شرايط مدرك تحصيلي:

2-1- دارا بودن مدرك تحصيلي و يا اصل گواهي فراغت از تحصيل كه در آن مقطع، رشته وگرايش تحصيلي، معدل و تاريخ فراغت از تحصيل ذكر شده باشد.

(گواهي تحصيلي يا لغو معافيت تحصيلي صادره براي حوزه نظام وظيفه مورد پذيرش نخواهد بود.)

2-2- تائيد مدارك فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي از سوي دفتر امور فارغ التحصيلان سازمان مركزي آن دانشگاه و فارغ التحصيلان خارج از كشور از طرف وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري الزامي است.

2-3- مدارك دانشگاهي كساني براي شركت درآزمونهاي استخدامي قابل قبول است كه از طريق آزمونهاي سراسري دانشگاههاي دولتي يا آزاد و يا آزمون خاص سراسري دانشگاه جامع علمي- كاربردي كه از طريق سازمان سنجش برگزار مي شود موفق به ورود به مراكز آموزش عالي براي دريافت مدارك رسمي شده باشند و يا از دانشگاههاي معتبر خارج از كشور، مدارك مورد تائيد وزارت علوم ، تحقيقات و فن آوري دريافت كرده باشند.

2-4 – مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه پيام نور مي بايست از طريق سازمان مركزي دانشگاه مزبور و با درج پذيرش از طريق آزمون سراسري و با ذكر معدل صادر گرديده باشد.

2-5- مدارك تحصيلي تحت عناوين معادل، دوره هاي فراگير، آموزش باز، مكاتبه اي، و پودماني دانشگاهها و مراكز آموزش عالي با توجه به نحوه خاص پذيرش كه خارج از آزمونهاي سراسري دانشگاهها است قابل پذيرش نمي باشد.

تذكر1 : فارغ التحصيلان و دانشجويان مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده، مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي براي مقاطع تحصيلي پائين تر نخواهند بود. در صورت مشاهده بعنوان كتمان حقيقت تلقي خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان جلوگيري بعمل خواهد آمد.

تذكر2 : مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعد از تاريخ برگزاري آزمون استخدامي باشد به هيچ وجه مورد پذيرش قرار نمي گيرد.

3- شرايط عمومي:

3-1- تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران.

3-2- ايمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و ولايت فقيه و متدين به دين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور.

3-3 – عدم سوء پيشينه كيفري.

3-4- داشتن تندرستي و توانايي كامل جسماني و روانشناختي به تائيد سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت.
3-5- دارا بودن كارت پايان خدمت نظام وظيفه و يا معافيت دائم غير پزشكي كامپيوتري در زمان ثبت نام.

4- شرايط استخدام:

4-1- حداكثر سن مجاز داوطلبان كارشناسي ارشد 34 ، کارشناسي 30 و کارداني 26 سال

4-2- مدت زمان خدمت نظام وظيفه به حداكثر سن داوطلبان افزوده مي شود.

تبصره 1- سن داوطلبان مي بايست تا روز برگزاري آزمون از شرايط سني مندرج در بند4-1بيشتر نباشد.

تبصره 2- در صورت دارا بودن سابقه کار مرتبط در پيمانکاري طرف قرارداد شرکت پتروشيمي شهيد تندگويان و با توجه به ارائه سابقه کار از سوي پيمانکاري مربوطه و تاييد مراتب از طرف سازمان تامين اجتماعي و امور اداري حداکثر تا ميزان 5 سال به سقف سني اضافه خواهد شد.

تبصره 3- فرزندان محترم شهدا، فرزندان جانبازان 35٪ و بالاتر ، فرزندان آزادگان و فرزندان مفقودالاثرها و فرزندان کارکنان شاغل/ بازنشسته/ از کارافتاده و فوت شده شرکت پتروشيمي شهيد تندگويان و همچنين به کارکنان پيمانکاري و مدت موقت طرف قرارداد شرکت پتروشيمي شهيد تندگويان با شرکت در آزمون از امتيازات ويژه مربوطه بهره مند مي گردند.

تبصره 4- در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن داوطلبين با رعايت موارد فوق الذكر، نبايد از 37 سال براي کارشناسي ارشد 35 سال براي کارشناسي  و 33  سال براي کارداني بيشتر باشد.

4-3- حداقل معدل كل براي داوطلبان مقاطع  کارشناسي ارشد  15 و کارشناسي و کارداني 13 مي باشد.

تذكر : داوطلبان مي بايست در زمان ثبت نام آخرين مدرك تحصيلي و كارت پايان خدمت نظام وظيفه يا معافيت دائم غير پزشكي ارائه نمايند.

4-4- استخدام درتمام  مقاطع صرفا” ازمتقاضيان بومي استان خوزستان خواهد بود.

تبصره 5 – داوطلب بومي به فردي اطلاق مي شود كه متولد شهرستانهای بندر ماهشهر و بندرامام خميني (ره) يا يكي از شهرهاي استان خوزستان بوده و يا ديپلم خود را در استان خوزستان دريافت كرده باشد.

تبصره 6- در صورت كسب امتياز برابر، اولويت جذب با افراد بومي شهرستان بندرماهشهر و بندرامام خميني (ره) خواهد بود.

5- نحوه ثبت نام:

داوطلبان در صورت دارا بودن شرايط لازم مي توانند از روز شنبه مورخ 06/02/1393 لغايت ساعت 24  روزچهارشنبه مورخ 17/ 02/1393 به سايت اينترنتي: http://stpc.ir مراجعه و پس از ثبت نام و اسكن مدارك درخواستي و واريز مبلغ دويست هزار ( 200،000) ريال به عنوان هزينه ثبت نام، به شماره حساب 1495230562 بانک ملت شعبه منطقه  ويژه پتروشيمي، بنام پتروشيمي شهيد تندگويان به شناسه 420032   اقدام و كد رهگيري خود را اخذ نموده و هنگام ورود به جلسه آزمون كتبي به مسئولين مربوطه ارائه نمايند. زمان توزيع كارت و محل آزمون از طريق سامانه فوق الذكر اعلام مي گردد. ضمنا” امكان ثبت نام بعد از تاريخ اعلام شده مقدور نخواهد بود.

6- موادآزمون :

دروس عمومي براي تمامي شركت كنندگان شامل: ادبيات فارسي، زبان انگليسي، كامپيوتر  و دروس تخصصي مرتبط با مقطع و رشته تحصيلي (حسب مورد)مي باشد.

7- تذكرات مهم :

الف- از پذيرفته شدگان نهايي، سفته به مبلغ يكصد ميليون ريال (بابت آموزش و هزينه هاي متفرقه) و تعهد محضري براي مدت 7 سال كار در پتروشيمي شهيد تندگويان اخذ خواهد شد. ( سفته بعد از انجام تعهد  7ساله به افراد مسترد مي شود.)

ب: شركت هيچ گونه تعهدي در قبال تهيه مسكن نداشته و فقط وديعه مسكن طبق شرايط، پرداخت خواهد نمود.

ج- مدارک تحصيلي کارکناني که حين خدمت موفق به اخذ مدرک تحصيلي بالاتر ميگردند بدليل محدوديتهاي سازماني قابل تعديل نبوده و به هيچ وجه  مورد پذيرش قرارنمي گيرد.

د- قرارداد همكاري صرفا” در چارچوب مقررات اشتغال نيروي انساني ، تامين اجتماعي در مناطق آزاد تجاري، صنعتي و ويژه اقتصادي جمهوري اسلامي مي باشد.

هـ- تمديد قرارداد ساليانه فرد , منوط به رعايت مقررات اداري و ضوابط و الزامات ايمني و موافقت رئيس واحد مربوطه خواهد بود.

و – در هر مرحله اي از استخدام، چنانچه خلاف موارد اعلام شده در اين آگهي و يا اظهارات فرد با مستندات مربوط به او ، مشاهده و اثبات شود، به همكاري وي خاتمه داده خواهد شد.

ي- هزينه ثبت نام تحت هيچ شرايطي قابل برگشت نمي باشد.

متقاضيان تعديل مدرک در رشته هاي فوق  پس از ثبت نام و دريافت کد رهگيري با مراجعه به امور اداري مربوطه اسامي و کد رهگيري خود را به امور اداري تندگويان ارسال نمايند.

جهت ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان اینجا کلیک نمائید.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : stpc.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
امیر
۱۹:۲۰ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

با سلام
لطفا خواهشا یکی به من بگه من که شهرکرد زندگی میکنم و کارشناسی ارشد شیمی خوندم و هیچ پتروشیمی یا پالایشگاهی در استان ما وجود نداره با وجود شرط بومی بودن جهت استخدامی در همه استان های مرتبط با رشته تحصیلی باید چکار کنم؟

[پاسخ]

سحر
۲۰:۰۸ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

امیر جان سلام
فقط همین قدر بهت بگم که مامردم چهارمحال خیلی بدبختیم .تو تا حالا دیدی ی اگهی استخدام استان ما داشته باشه؟
همسرم فوق لیسانس علوم اقتصاد وخودم لیسانس علوم تربیتی .
هرجا دنبال کارمیری باید ی پارتی داشته باشی .
ما هم که خدارو شکرنداریم

[پاسخ]

امیر
۰۰:۰۲ ~ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

من به امید کار توی شرکت نفت از مکانیک تغییر رشته دادم رفتم پتروشیمی و بعدم ادامه تا ارشد. کاش قبل از انتخاب رشته هم میزدن فلان رشته مختص بومی های فلان استان. خدا بزرگه. امیدوارم کسی باشه جواب این پیام ها را بده. با آرزوی موفقیت برای همه.

[پاسخ]

احمد
۲۲:۲۲ ~ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام امیر و سحر شما که خارج از استان خوزستان هستید یک غم دارید ما که بومی خوزستان صد غم وغصه داریم دود و خاک و بوی نفت و گاز و پتروشیمی ما راخفه کرده سودش مال غیر خوزستان است حتی کارگران ان

[پاسخ]

پژمان
۱۳:۰۴ ~ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

احمد جان قربونت برم آخه این چ حرفیه میزنی؟؟؟؟؟ حالا چون استان شما بوی نفت میده باید تمام مزیای نفتی تقدیم شما بشه؟؟؟؟استان چهارمحال هم بدون هیچ چشم داشتی داره آب آشامیدنی چندتا استان رو تامین میکنه بدون اینکه بومی هاش سر سوزنی نفع ببرند!!! همه جای ایرن سرای من است هم کشک!!!!

[پاسخ]

امین
۲۳:۲۶ ~ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

من ساکن اصفهان هستم ،جایی که هم فولاد داره هم ذوب اهن هم پالایشگاه وهم پلی اکریل و…. ولی بیشتر کارگرا ومهندساش از استان عزیز چهارمحال بختیاری وخیلی هاشون حتی از شمال ایران زمین هستند و جالبه که واسه استخدامیه فولاد عزیزان استان چهارمحال هم بومی به حساب میامدند.بعد واسه شرکت نفت همه را بومی میگیرند واقعا خیلی جالبه.خدارحمت کنه دکتر مصدقا که نفت رامثلا ملی کرد.

[پاسخ]

امین
۲۳:۲۹ ~ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

ولی بچه های خوزستان هم حق دارن واقعا . واقعا استان خوزستان نباید وضعیتش اینجور باشه.

[پاسخ]

isaac
۱۰:۴۶ ~ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

آخه مردم مومن چرا این پتروشیمی بزرگ باید بومی بگیره هان هان الان یه فارغ التحصیل از دانشگاه امیر کبیر باید این فرستا از دست بده و این پتروشیمی هم یک نیرو کار حرفه ای را

[پاسخ]

isaac
۱۰:۵۳ ~ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

آقا پژمان ما هم تو اصفهان داریم دود پالایشگاهمون رو میخوریم اما هم شهری های شما که تو شاهین شهر و اصفهان ساکنن و حتی بومی نبودن اومد استخدام شدن حرفت اصلا منطقی نیست اینجوری پیش بریم توسعه منطقه ای میشه و دودش توچشم خودتون میره

[پاسخ]

حسین
۲۱:۰۲ ~ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام من ارشد برق قدرتم

[پاسخ]

سارا
۱۸:۱۱ ~ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

بابا دعوا نکنین منم یه خوزستانیم با مدرک فوق لیسانس ولی بی کارم هرجای ایران که باشی هرچی درس خونده باشی هیچ فرقی نداره فقط پارتی تون جور باشه همه چی حله

[پاسخ]

حسین
۱۱:۵۶ ~ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

دوستان گلم من حسین هستم از مشهد لیسانس مکانیک و حرفم فقط اینه …
آه اگر آه من است ناله اگر ناله تو ، آنچه بر باد رود فریاد است …

[پاسخ]

علی
۱۷:۲۴ ~ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

چرا هرچی استخدامی میزنن رشته شیمی رو حذف کردن. آخه این انصافه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

سعید
۲۰:۲۰ ~ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما، من سعید محبوب هستم از خوزستان شهرستان رامهرمز، رشته کارشناسی من مهندسی جوش هستش که گرایش رشته مواده، میخواستم بدونم منم میتونم شرکت کنم؟؟؟

[پاسخ]

معین
۲۲:۰۲ ~ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

آیا رشته مهندسی مخازن میتوانند ثبت نام کنند؟

[پاسخ]

رویا
۰۹:۲۲ ~ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

یعنی غیره بومی نمیتونه ثبت نام کنه؟؟؟

[پاسخ]

رویا
۰۹:۲۴ ~ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

اگه ساکن بندر امام باشم اما بومی نباشم چی بازم نمیشه؟؟؟جواب بدین لطفا!

[پاسخ]

آرزو
۱۱:۱۱ ~ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

نه سعید جان چون شماره ملیتو ننوشتی نمیتونی شرکت کنی!

[پاسخ]

آشنا
۰۷:۴۲ ~ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام بازم خدا خیرشون بده که برا خوزستانی ها لااقل یه بار زدن بومی ما تو استان هرمزگان همه استان ها بومی محسوب میشن بجز خودمون و فقط دوست داریم حتی برا یکبار هم شده بصورت نمادین بزنن بومی هرمزگان جالبه برا ما فارس و کرمان و همه جای ایران که جای خود داره از کشورای دیگه هم بومی محسوب میشن و گرمای 42 درجه و امکانات کم آموزشی از کوجکی تا پیری برا استانای جنوبیه و باید به دوست عزیزمون بگم ما هم فارغ التحصیل های رتبه یک تا سه دانشگا های تهرانیم که اهل همون خوزستان و هرمزگان و بوشهریم پس نیروی حرفه ای و متخصص هم تو این استان ها هست که حقشون لا اقل بیشتره جون خیلی زور داره که فارغ اتحصیل و متخصص باشی ولی تو استانت برا خودت کار نباشه و دیگران از جاهای دیگه بیان براحتی حتی بدون تخصص و سواد مشغول بکار بشن. آفرین به شما خوزستان ها و به غیرتتون

[پاسخ]

نام شما
۱۵:۵۳ ~ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

ما شهرکردیا از بیخ و بن ومایه بدبختیم از همه ی شهرا هم شهرمون بی درو پیکر تره من خودم فوق جاده سازیم دارم برا ماهی 200 از صبح تا عصر می رم جون می کنم سرکار.قبر ما دهه 60 باید یه 10متری گودتر بسازن چون آرزهای زیادی داریم که باید به گور ببریم

[پاسخ]

مهندس
۲۱:۲۹ ~ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

با سلام خدمت همه!اینطور که از نظرات اهالی مشخص میشه همه ملت بیکارن!بگذارید یه چیزی بهتون بگم!همه ی استانهای ما با توجه به منابعشون و سهم ساکنان این استانها از این منابع،محروم به حساب میان!استان محروم خوزستان،استان محروم ایلام،استان محروم سیستان،استان محروم بوشهر،استان محروم گلستان،استان محروم کردستان،استان محروم چهارمحال،استان محروم کرمان،استان محروم بقیه استانها!فقط تو میزان محرومیت بعضی از استانها از بقیه سهمشون بیشتره!خوزستان نفت،گاز،گندم،محصولات باغی،خاک حاصلخیز،رودخانه های پرشمار،کوهستان،هور،بندرهای متعدد، گذرگاههای مرزی اقتصادی،منابع معدنی از هر نوع و کلا همه چیز داره! یعنی همه چیز تمومه!ولی خودتون قضاوت کنید آیا اگر واقعا همه منافع این داشته ها فقط به ما مردم خوزستان داده می شد وضع ما اینجور می بود؟!همه استانهای ایران حالا کمتر یا بیشتر حداقل به اندازه رفاه مردم خودشون منابع دارن ولی متاسفانه!چی بگم که حق مطلب ادا بشه؟!من حاظرم جونم رو برای همطنم توی هر کجای ایران که هست فدا کنم!این یعنی همه جای ایران سرای من است!یعنی واقعا این وضعیت نتیجه تحریم های خارجیه؟!شما جواب بدید؟

[پاسخ]

امیر
۰۰:۱۶ ~ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

سعید با خیال راحت شرکت کن

[پاسخ]

میثم
۱۰:۰۰ ~ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام ببخشید دارید از چی حرف میزنید شما که دیگه تحصیل کرده هستید زشته این چیزا رو ندونید ،من قول میدم بهتون که الان آقایون مصاحبه شون رو هم دادن و تا اتمام ثبت نام ما رفتن برا دوره ی اولیه ی کار.

[پاسخ]

مهندس
۱۰:۱۸ ~ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

من هم شرکت می کنم.و توکلم به خداست.برای شما و همه مردم ایران هم آرزوی موفقیت می کنم.

[پاسخ]

z
۰۲:۴۹ ~ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام ارشدحسابداری خوندم 36سالمه و جویای کارو ناامید

[پاسخ]

محمد
۱۳:۳۳ ~ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

ما شهرکردیها تا کی باید حسرت ببریم ابمان راخوزستانیها میبرند اصفهانیها هم ویلا هاش رابالذتش وتفریحش میبرن .من ارشد مواد دارم غیر مسافرکشی کاری پیدا نکردم اونم خیلیها دارند حسرتش رامیکشند چون متولد شهرکردم ودهه شستیم

[پاسخ]

دخترشهرکردی
۱۶:۵۲ ~ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

منم بچه شهرکردم
ارشدم آوردم اما دیگه بیخیال درس شدم
گفتم تو شهر خراب شده ما اگه کار باشه با همون لیسانس هست
مردشور شهرمونو ببرن یه استخدامی واسه شهرمون نیس
ما که دختریم بدخت شما پسرا ، چجوری با این بیکاری میخاین تشکیل خونواده بدین؟؟؟

[پاسخ]

احمد
۱۷:۴۰ ~ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

دختر خانم شهرکردی شما دخترا دست از رویای کار کردن بکشید ،نون ما تو روغنه

[پاسخ]

گارجو
۱۱:۴۶ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

من ثبت نام کردم ولی الان که اعلام کردن برید کارت ورود به جلسه بگیرید سایت خود پتروشیمی که اصلا ارور میده و باز نمیشه توی سایت مربوط به ثبت نام هم گزینه ی دریافت کارت ورود به جلسه وجود نداره!از مسئولین مربوطه! خواهشمندم به این مورد رسیدگی کنن خواهشا چون چند روز بیشتر به آزمون باقی نمونده.ممنون.

[پاسخ]

بهار
۱۵:۳۷ ~ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام. تورو خدا چقدر آدم رو ناامید می کنید شما هم. منم کارشناسی ارشد مدیریت خوندم. 28 سالمه. با هزار زحمت 4 واحد تو دانشگاه دولتی واسه تدریس بهم دادن . حقوق بعد هر 6 ماه می گیرم . افتضاحه بخدا. پارتی نداشتم به روح پدرم. نمیدونم شاید شانسم غیرتی شده بود. میدونم در آرزوی دکترا می میرم. خواهش میکنم بچه ها اینقدر ناامید حرف نزنید. بذارید جون داشته باشیم دنبال کار بگردیم لااقل. امیدوارم فردا روز بهتری باشه.

[پاسخ]

عباس
۰۲:۲۶ ~ ۱۱ خرداد ۱۳۹۳

سلام بخدا من دیگه خسته شدم کار نیست من مدرک لیسانس برق قدرت گرفتم از همین ماهشهر ساکن اهوازم همه میگن بهه بهه آفرین چه رشته ایی کار که واسش زیاده به خدا هر جا میرم یا پارتی میخوان یا سابقه کار من که یه جوان 24 سالم کل عمرم درس خوندم سربازی رفتم سابقه از کجام بیارم خوب باید از یه جا شروع بشه دیگه یکی به اینا بگه :-(
اینم که همش شیمی میخواد ؟

[پاسخ]

حمید رضا
۰۹:۴۴ ~ ۱۳ خرداد ۱۳۹۳

با سلام . منم مثله تو هستم عباس . فکر کنم باید از تو شکم مامانمون سابقه کار داشته باشیم تا استخدام بشیم . واقعا ک.

[پاسخ]

محسن
۲۱:۵۱ ~ ۱۳ خرداد ۱۳۹۳

سلام
من الان 13 ساله رشته نساجی رو انتخاب کردم در خوزستان که رشته نساجی نداره موندم الان بجای رشته نساجی میخوان چه رشته ای و چه کسانی رو میخوان بگیرن

[پاسخ]

ابوالفضل
۱۲:۵۸ ~ ۲۱ خرداد ۱۳۹۳

سلام
87 فرغ التحصیل شدم ،ذوق کردیم یه جایی مهندس نساج میخواد نمی دونستیم شرایط بومی داره اونم استان خوزستان که به قول دوستمون ( محسن ) رشته نساجی نداره ، حداقل امثال ما رو دریابید ، این خبر استخدام رو من الان 20 خرداد فهمیدم چون هیچ فکری در مورد استخدام نساج نمی کردم ،خوبه بومی می خواسته وگرنه خودم رو نمی بخشیدم

[پاسخ]

reza
۱۴:۰۲ ~ ۲۲ خرداد ۱۳۹۳

پس کی میخوان جواب این آزمون لعنتی رو بزنن

[پاسخ]