زمان ویرایش اطلاعات آزمون استخدامی وزارت نیرو

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

 آگهی استخدام وزارت نیرو و آب و فاضلاب کشور

شرکت منابع انسانی صنعت آب و برق تعداد ۱۵۷۳ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی، آزمون دانش مهارتی (مصاحبه) و طی فرآیند گزینش به صورت پیمانی (قراردادی)  و ۶۶۰ نفر را به صورت قرارداد کارگری موضوع ماده ۱۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دارا بودن شرایط ذیل استخدام می نماید.


  • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
  • تعداد مورد نیاز : 2223 نفر
  • تاریخ انقضا :18 بهمن 91

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

خبر 19 بهمن 91 :

چنانچه برای شما پیامک مبنی بر لزوم ویرایش اطلاعات خود در رابطه با ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت نیرو ارسال شده است، به این معنی است که جهت شرکت در آزمون تأیید نشده اید. بنا بر این ضروری است در اسرع وقت به قسمت ویرایش اطلاعات در صفحه ثبت نام مراجعه و طبق متن مربوطه ارسالی اقدام لازم را معمول نمایید.
بدیهی است در صورت عدم ارسال پیامک، چنین امکانی برای سایر داوطلبان فراهم نشده، نیازی به این کار نبوده و مطمئن باشند که جهت شرکت در آزمون تأیید شده اند.
داوطلبانی که نیاز به تغییر برخی از اطلاعات خود به دلیل اشتباه بودن را دارند، لازم است حداکثر تا تاریخ ۲۱ /۱۱/۹۱ با مجری آزمون مربوط به شرکت انتخابی خود (سایت جدول ”ز” ) تماس بگیرند.

مهلت ویرایش اطلاعات برای داوطلبان با جزئیات فوق، فقط از صبح روز یکشنبه مورخ ۲۲/۱۱/۹۱ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۳/۱۱/۹۱ می باشد و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

 

به اطلاع داوطلبان محترم می رساند که مهلت ثبت نام در آزمون تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۸/۱۱/۹۱ تمدید شده است.

شرکت های تابعه (دولتی) وزارت نیرو به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود از محل مجوز شماره ۴۰۰۶/۹۱/۲۲۴ مورخ ۱۷/۲/۹۱ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، با رعایت قانون مدیریت خدمات کشوری، ماده ۵۱ قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران ، تصویب نامه شماره ۱۷۶۴۴۱/ ت۴۸۷۰۲ هـ مورخ ۳۰/۹/۹۱ و همچنین آیین نامه نیازسنجی، ساماندهی و تأمین منابع انسانی و دستوالعمل استخدام منابع انسانی صنعت آب و برق تعداد ۱۵۷۳ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی، آزمون دانش مهارتی (مصاحبه) و طی فرآیند گزینش به صورت پیمانی (قراردادی) و ۶۶۰ نفر را به صورت قرارداد کارگری موضوع ماده ۱۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دارا بودن شرایط ذیل استخدام می نماید. ( داوطلبان استخدام در مشاغل کارگری از آزمون تخصصی معاف می باشند )

الف) شرایط عمومی استخدام :

۱- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۲- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان
۳- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
۴- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
۵- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
۶- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۷- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۸- دارا بودن شرایط احراز شغل
۹- احراز صلاحیت های عمومی به تأیید گزینش
۱۰- عدم منع قانونی جهت استخدام
۱۱- کسب حد نصاب نمره آزمون عمومی ( ۶۰ درصد )‌
۱۲- نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آراء مراجع قانونی
۱۳- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

ب) شرایط اختصاصی استخدام :

داشتن شرایط سنی به شرح زیر :

حداقل ۲۰ سال و حداکثر۲۶ سال برای مقطع دیپلم (متولدین بعد از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۶۵ )
حداقل ۲۰ سال و حداکثر۲۶ سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۶۵ )
حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۳۰ سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۶۱ )‌
حداقل ۲۰ سال و حداکثر۳۲ سال برای مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر (متولدین بعد از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۵۹ )‌

تبصره ۱: موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده می شود:

الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۵۹ لغایت ۲۹/۵/۶۷)به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.

ب- افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به کار نمی باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر به میزان ۵ سال.

ج- آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند از شرط سنی معاف می باشند.

د- داوطلبانی که به با عناوین مختلف و به صورت تمام وقت در دستگاه های اجرایی، موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری، به خدمت اشتغال داشته ، حداکثر به میزان ۹۶ ماه.
هـ – مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت ۲۴ ماه.

تذکر۱:کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه ( آقایان ) و گواهی فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان اعم از سهمیه ها و آزاد بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و به همراه تائیدیه پرداخت حق بیمه در موعد مقرر (توضیح ۳) ارائه گردد.

توضیح۱: با توجه به قانون اصلاح بند (و) قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران،۲۵ درصد نیازهای استخدامی به جانبازان و آزادگان فاقد شغل ، فرزندان و همسران شهدا و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر، فرزندان و همسران آزادگان بالای یکسال اسارت معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران (معاف از آزمون) اختصاص می‌یابد. این موضوع شامل حال یکی از فرزندان همکاران شهید، جانباز ۲۵درصد به بالا و آزاده ( اعم از شاغل، فوت شده و یا از کارافتاده که دارای شرایط عمومی استخدام هستند) نیز می گردد . این عزیزان جهت استفاده از سهمیه های مربوطه به ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز استان خود مراجعه نمایند .

پنج درصد سهمیه استخدامی نیز به رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها، همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و آزادگان زیر یک سال اسارت، خواهران و برادران شهدا اختصاص دارد و واجدین شرایط علاقه مند به استفاده از سهمیه مزبور می توانند با انتخاب گزینه سهمیه ایثارگری در فرم ثبت نام ( سایر موارد – بند ۱ ) در آزمون ثبت نام کرده و در آن شرکت نموده و در رقابت با سایر افراد واجد شرایط این بند، به ترتیب بالاترین نمره آزمون انتخاب خواهند شد .

توضیح۲: معلولین واجد شرایط جهت استفاده از سهمیه مربوطه ( ۳ درصد) می توانند با انتخاب گزینه سهمیه معلولین عادی در فرم ثبت نام ( سایر موارد – بند ۲ ) در آزمون ثبت نام کرده و در آن شرکت نمایند . کسب ۶۰ درصد نمره آزمون عمومی و داشتن توانایی جسمانی برای انجام وظایف شغل مربوطه، از شروط لازم می باشد.

تذکر مهم: ایثارگران گرامی که متقاضی استفاده از سهمیه ۵ درصد و معلولین محترم که متقاضی استفاده از سهمیه ۳ درصد هستند، قبل از ثبت نام با بررسی جدول نیازهای استخدامی از وجود این سهمیه ها در شرکت مورد نظر خود، که در ستون نام شرکت ذکر شده است، اطمینان پیدا کرده و سپس اقدام نمایند. بدیهی است درصورت عدم وجود هر یک از سهمیه های فوق در هر شرکت و انجام ثبت نام از سوی متقاضیان ذیربط در آن شرکت، هیچگونه نتیجه ای حاصل نخواهد شد و مسؤولیت تبعات این موضوع به عهده داوطلبان می باشد.

توضیح۳ : مهلت ارائه اصل مدارک لازم از سوی پذیرفته شدگان شامل مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، مدرک وضعیت نظام وظیفه (مخصوص آقایان)، تأییدیه بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای سهمیه ۵ درصد) و تأییدیه سازمان بهزیستی (برای سهمیه ۳ درصد) به منظور تطبیق مدارک و تکمیل پرونده برای انجام مصاحبه به شرکت متقاضی استخدام، حداکثر ۵ روز پس از اعلام نتایج آزمون می باشد.

تذکر ۲: مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال (اعلام) مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.

تذکر۳: معلولین و ایثارگران در صورت تمایل می توانند به صورت داوطلب آزاد در آزمون ثبت نام نمایند. بدیهی است که در این صورت امکان استفاده از سهمیه مربوطه به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

تذکر۴: شاغلین شرکت های تابعه و وابسته به وزارت نیرو که از طریق آزمون استخدامی پذیرفته شده اند و همچنین پذیرفته شدگان آزمون ۲۶/۸/۹۱ شرکت های وابسته به وزارت نیرو، مجاز به شرکت در این آزمون نمی باشند.

ج) جدول نیازهای استخدامی که از طریق آزمون کتبی جذب خواهند شد.

برای دیدن جدول نیازهای استخدامی اینجا کلیک کنید.

د) چگونگی ثبت نام:

داوطلبان می توانند پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می توانند از روز یکشنبه مورخ ۰۸/۱۱/۹۱ حداکثر تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱۷/۱۱/۱۳۹۱ ااز طریق همین سایت اینترنتی (در انتهای صفحه)اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.

۱- داوطلبان می بایست مبلغ ۲۰۰۰۰۰ ( دویست هزار ریال ) را بعنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم کارت و کد cvv2 پرداخت نمایند .

توضیح ۱: کلیه ایثارگران محترم که در شرایط اختصاصی ثبت نام ( تبصره ۱- بند ج ) اعلام وضعیت نموده و یا مشمول استفاده از سهمیه ایثارگری ( سایر موارد – بند ۱ ) می باشند، بایستی ۵۰ درصد هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند . فرزندان معظم شهداء از پرداخت هزینه ثبت نام معاف می باشند.

توضیح ۲: پس از پرداخت هزینه آزمون به صورت اینترنتی، سیستم بانکداری اینترنتی بانک ملی ایران شماره تراکنش مربوطه را اعلام می نماید که مؤید انجام موفقیت آمیز پرداخت است. در صورتی که این شماره اعلام نگردید یا بروز هر گونه اشکال، قبل از اقدام مجدد برای پرداخت – با کنترل موجودی خود – از عدم برداشت در اقدام قبلی اطمینان حاصل نمایند . مسؤولیت و تبعات پرداخت تکراری هزینه ثبت نام به عهده داوطلبان می باشد.

توضیح ۳: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

۲ – پس از انجام کامل و موفقیت آمیز ثبت نام که شامل تکمیل کلیه فیلدهای اطلاعاتی و پرداخت اینترنتی هزینه آزمون می باشد، به داوطلبان کد رهگیری اختصاص یافته و اعلام می شود. ضروری است کلیه داوطلبان این کد را یادداشت نموده و در حفظ آن دقت نمایند.

۳- به داوطلبان محترم توصیه می شود که رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، جدول نیازهای استخدامی جدول «ج»، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً‌ مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند ” ه” آماده نمایند. ضمناً پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد.

۴- ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.

شایان ذکر است که در صورت وجود اشکال در مرحله ثبت نام، مانند واضح نبودن عکس ارسالی توسط داوطلب، اطلاع رسانی لازم از طریق ارسال پیامک به شماره تلفن همراه معرفی شده از سوی داوطلب یا برقراری تماس تلفنی، برای ویرایش اطلاعات در موعد مقرر به عمل خواهد آمد (تاریخ مربوط به ویرایش اطلاعات متعاقباً به اطلاع داوطلبان رسانیده خواهد شد). در صورت بی توجهی به پیامک ارسالی و این موضوع، مسؤولیت تبعات آن به عهده داوطلب می باشد.

ضمناً ویرایش و تغییر دادن اطلاعات مربوط به وضعیت ایثارگری به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود. داوطلبان محترم دقت کافی و لازم را در این موارد و به هنگام ثبت نام به عمل آورند.

۵- مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.

تذکر: داوطلبان محترم در صورت ضرورت می توانند با شماره تلفن مجری آزمون ، مربوط به شرکت انتخابی خود ، مندرج در جدول «ز» تماس حاصل نمایند .

ه) راهنما و نحوه ثبت نام :

۱- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید. ۲- هنگام درج اطلاعات، کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد. ۳- از زدن کلید (Enter) در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله(Space) استفاده نمایید.۴- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است. ۵- کد ملی خود را به صورت کامل ( با درج صفر) ‌و بدون خط تیره وارد نمایید. ۶- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی ۴×۳ (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)‌، با فرمت JPG و با حجم حداکثر۴۰ کیلوبایت استفاده نمایید. عکس های غیر پرسنلی ارسالی به هیچ وجه مورد قبول نخواهد بود. ۷- پس از تکمیل نمودن اطلاعات، شماره رهگیری ثبت نام ارائه شده را یادداشت نمایید. ضمناً‌ امکان چاپ اطلاعات وجود دارد.۸- فیلد مربوط به شماره بازیابی که از نوع عددی و با ۵ رقم می باشد را به دلخواه تکمیل نموده وآن را به دقت یادداشت کرده یابه خاطر بسپارید. در صورت فراموش کردن کد رهگیری ثبت نام ، با استفاده از این شماره به همراه کد ملی و شماره شناسنامه می توانید کد رهگیری خود را بازیابی نمایید، لذا تا پایان مراحل آزمون از این شماره کاملاً مراقبت نمایید. ۹- پس از اتمام مراحل ثبت نام و کامل شدن آن، به منظور ثبت دقیق اطلاعات از دکمه خروج استفاده نمایید.

و) توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون:

– ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت از تاریخ ۰۸/۱۲/۹۱ انجام خواهد پذیرفت.

۲– آزمون رشته های شغلی با مدرک تحصیلی دیپلم در روز پنج شنبه مورخ ۱۰/۱۲/۹۱ و آزمون رشته های شغلی با مدرک تحصیلی دانشگاهی در روز جمعه مورخ ۱۱/۱۲/۹۱ در محل هایی که آدرس آنها در زمان ارائه کارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد شهر محل برگزاری آزمون مربوط به هر شرکت در جدول « ز » ذکر شده است.

۳– در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون، اطلاع رسانی لازم از طریق همین پایگاه اینترنتی به عمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن ، رعایت و انجام آن ها می باشند.

۴ – ارائه کارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روی کاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد.

موارد قابل توجه:

۱-درشرایط مساوی اولویت استخدام با داوطلبان بومی می باشد و در صورت قبولی در آزمون کتبی، پنجاه (۵۰)امتیاز در امتیازات مصاحبه آنان لحاظ می شود. داوطلب بومی به داوطلبی گفته می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد: الف)محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد. ب) حد اقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدائی،راهنمایی و متوسطه) را در محل مورد تقاضای استخدام طی کرده باشد. ج) فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل سه (۳) سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدائی،راهنمایی ویا دبیرستان) با محل مورد تقاضا ی استخدام یکی باشد نیز بومی آن محل تلقی می گردد. د) در صورتی که در شهرستان محل استخدام، داوطلب بومی وجود نداشته باشد بومی استان با شرایط فوق، بومی تلقی میگردد.

۲-در هر یک از رشته‌های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ‌التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع می‌توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته‌ها یا گرایش‌هایا مقطع بالاتر امکان‌پذیر نمی ­باشد. در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.

۳- پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می­پذیرد. مسؤولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.

۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر دو ماه پس از اعلام نتیجه ) می بایست به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد .

۵ – دارندگان مدرک تحصیلی معادل، صادره از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و سازمان مذکور برای آنان گواهینامه مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر تحصیلی با ارزش علمی صادر نموده، به شرط رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه مجاز به ثبت نام در آزمون می باشند.

۶ – قبولی در آزمون به منزله استخدام قطعی نمی‌باشد بلکه انجام مراحل بعدی شامل مصاحبه‌، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینـه از مراکز ذیصـلاح نیز الزامی می‌باشـد.

۷ – پذیرفته‌ شدگان نهایی می‌بایستی آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهر‌های استان حوزه فعالیت شرکت که در جدول نیاز های استخدامی تعیین شده است را داشتـه باشند و موظف به سپردن ده (۱۰ ) سال تعهد خدمتی به صورت محضری در رشته شغلی و محل خدمت تعیین شده به شرکت می باشند.

۸ – در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفاً برای یک رشته شغلی در شرکت مورد نظر خود ثبت نام نماید.

ز)‌ جدول مشخصات شرکت ها و مجریان آزمون:

برای مشاهده مشخصات و جزئیات شرکتها و مجریان آزمون اینجا کلیک نمائید .

برای مشاهده مواد (دروس) و جزئیات آزمون کتبی اینجا کلیک نمایید.

براي ثبت نام در آزمون استخدامي اسفند ماه سال 1391 وزارت نيرو اينجا كليك كنيد.

جهت دانلود سوالات استخدامی وزارت نیرو اینجا را کلیک نمایید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
saeid
۱۳:۵۶ ~ ۲۰ دی ۱۳۹۱

سلام. لطفا تاریخ دقیق ثبت نام برام بفرستین

[پاسخ]

auob پاسخ در تاريخ بهمن ۶ام, ۱۳۹۱ ۸:۲۴ ب.ظ:

س. از 8 بهمن به بعد

[پاسخ]

taymeaz
۱۵:۱۵ ~ ۲۰ دی ۱۳۹۱

salam

[پاسخ]

صابر
۱۲:۴۰ ~ ۲۴ دی ۱۳۹۱

با سلام
همه دروغ میگن مجوز کجا بوده
برای پرداخت حقوق پرسنل از مردم پول ثبت نام میگیرن
واقعا که خیلی باید متاسف بود براشون
مردم بدبخت که فریب میخورند

[پاسخ]

MOLI
۱۵:۲۳ ~ ۲۴ دی ۱۳۹۱

خداخیرتون بده بابت اطلاع رسانی هایی که میکنید
انشالله همیشه موفق و موید باشد
یا علی

[پاسخ]

نسیم
۰۸:۲۳ ~ ۱ بهمن ۱۳۹۱

سلام امروز اول بهمن پس چرا سایت باز نمیشه.
———-
مدیر سایت : اگر خبری بشه حتما اطلاع میدیم.

[پاسخ]

سعيد
۱۷:۴۰ ~ ۱ بهمن ۱۳۹۱

سلام آياامروز ساعت باز ميشه آيا فوق ديپلم برق هم استخدامي دارين يا حق

[پاسخ]

فرهاد پاسخ در تاريخ بهمن ۴ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ب.ظ:

بگو که هم دردیم

[پاسخ]

مریم
۱۱:۲۷ ~ ۲ بهمن ۱۳۹۱

سلام دیروز تا حالا دارم تو این سایتا میگردم ولی هنوز موفق به ثبت نام نشدم من رشته ام شیمی کاربردی ایا برا من هم کاری هست
———
مدیر سایت: هنوز خبری نشده از ثبت نام متاسفانه اگر بیاد حتما اطلاع میدیم.

[پاسخ]

رضا محمودی
۱۲:۰۰ ~ ۲ بهمن ۱۳۹۱

سلام لطفا بمن باز شدن سایت رو اطلاع بدید گرچه همش سرکاریه
———–
مدیر سایت : باشه،ولی تو سایت درج میکنیم و ایمیل ها هم برا همه ارسال میشه.

[پاسخ]

قاسم
۰۹:۱۳ ~ ۳ بهمن ۱۳۹۱

سلام آیا فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی گرایش مکانیک هم نیاز دارین؟

[پاسخ]

امین
۱۲:۴۰ ~ ۳ بهمن ۱۳۹۱

با سلام و خسته نباشید.
اگر در شهر قم هم خبری از کار شد لطفا اطلاع رسانی کنید.فوق دیپلم برق
09194177690

[پاسخ]

آزاده
۱۳:۳۷ ~ ۴ بهمن ۱۳۹۱

salam.man ba dostam chek kardam.bazi az emailatoon baraye man nemiad.makhsosan marbot be bakhshe dolati.behsht mohit hastam.lotfan vasam hameye agahihatoon ro befrestid.mamnoon

[پاسخ]

حسین رضا حسن پور
۱۸:۲۶ ~ ۵ بهمن ۱۳۹۱

با سلام و احترام. بابت اینکهع استخدامی برگزار می کنید و نیرو ها ی جوان را برای کار وارد می کنید کار بسیار پسندیده ای انجام می دهید اما جالب است که بدانید اینجانب تا بحال چندین بار اقدام کردم ولی هر بار فقط با پرداخت پول مواجه شدم و نتیجه ای نگرفتم. کم کم به این نتیجه می رسم که برای پرداخت حقوق کارکنان گاهی وقتها یه آزمونی برگزار می شود و ما شرکت می کنیم و پول کارکنان تامین می شود. دوست دار . در پناه حق تعالی

[پاسخ]

کریم باقری
۱۸:۲۸ ~ ۵ بهمن ۱۳۹۱

لطفا ایمیل هایی که دارای آگهی های استخدامی هستند برای من نیز ارسال فرمائید

[پاسخ]

مریم
۱۰:۱۲ ~ ۶ بهمن ۱۳۹۱

با سلام

از زحماتتون جهت اطلاع رسانی سریع ممنونم.

[پاسخ]

mohsendk
۱۰:۲۴ ~ ۶ بهمن ۱۳۹۱

سلام دوستان . کسی میدونه ثبت نام اینترنتی استخدام 2776 نفر در شرکت نفت انجام شد یا نه؟
————
مدیر سایت : هنوز استخدام شرکت نفت شروع نشده.

[پاسخ]

احمد
۱۱:۵۶ ~ ۶ بهمن ۱۳۹۱

سلام به همه بچه های بیکار
بابا امید داشته باشین.خدا جای حق نشته

[پاسخ]

رامین
۱۳:۴۹ ~ ۶ بهمن ۱۳۹۱

دمتون گرم که اطلاع رسانی می کنید

[پاسخ]

amon
۱۴:۰۳ ~ ۶ بهمن ۱۳۹۱

اوووووووووووووووووووف کاش استخدامش راحت باشه

ازبس ماده وقانون گذاشتن من که خسته شدم

[پاسخ]

ايوب نوري
۰۰:۱۴ ~ ۷ بهمن ۱۳۹۱

سلام خسته نباشيدمن ايوب نوري ليسانس اقتصادم آيارشته منم استخدام داره

[پاسخ]

bahari پاسخ در تاريخ بهمن ۷ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ:

نه نداره باهوش
اینم رشته بود تو خوندی

[پاسخ]

sama پاسخ در تاريخ بهمن ۹ام, ۱۳۹۱ ۷:۰۰ ب.ظ:

آره داداش تو نیازمندیها نوشته اقتصاد هم برمیدارن.

[پاسخ]

حجت
۰۹:۱۵ ~ ۷ بهمن ۱۳۹۱

سلام به همه.من خودم تو دانشگاه وزارت نیرو درس خوندم.الان وزارت نیرو همه دانشگاه هاش رو تعطیل کرده.چون پول کافی واسه اداره انها نداشت.
الان داره چند هزار نفر نیرو میگیره.حقوق این همه ادم رو از کجا میخواد بیاره……..؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم.2ماه پیش بود که همه نیروگاه ها نیرو گرفتن.اینا کجا میخوان برن کار کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

علیرضا
۱۰:۰۰ ~ ۷ بهمن ۱۳۹۱

این سایت های دولتی که شما میفرستید مقتی زمانش تموم میشه تازه باز میشه لطفا خودتون هن امتحان کنید

[پاسخ]

faraj
۱۰:۱۹ ~ ۷ بهمن ۱۳۹۱

ممنون از با خبر کردنتون برا استخدامی

[پاسخ]

کاوه
۱۹:۰۲ ~ ۷ بهمن ۱۳۹۱

درود بر شما، آقا این که همش شد سهمیه برای فرزندان شاهد و ایثارگر بفرمایید بنده با فوق دیپلم عمران و 2 سال سابقه کار چه خاکی تو سرم بریزم؟!!!!!

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ بهمن ۱۴ام, ۱۳۹۱ ۱:۴۷ ق.ظ:

داداش قضیه تفصیر پرچم ایرانو شنیدی . اینجا صحت پیدا میکنه

[پاسخ]

bahari
۲۲:۲۶ ~ ۷ بهمن ۱۳۹۱

آقای مدیر آگهی های استخدامی به من دیر میرسه
اصلا به روز نیست

[پاسخ]

شش تایی ها
۰۰:۳۸ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۱

سلا م: لطف کنید بگویید لیسانس حسابداری هم میخواهند یا نه

خانم چی اگر از قبل انتخاب شده اند مردم سر کار نگذارید

[پاسخ]

لیدا
۰۰:۴۴ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۱

با سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم استخدام وزارت نیرو شامل رشته مکانیک هم میشه؟؟؟؟

[پاسخ]

ویرانگر
۰۹:۲۰ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۱

سلام تاخیر در ثبت نام نتیجه چیست؟
———–
مدیر سایت : میدونید که همیشه برگزاری آزمون ها،اعلام نتایجشون و خیلی چیزهای دیگه با تاخیر انجام میشه پس اگر خبری بشه مطمئنا اطلاع رسانی میکنیم.

[پاسخ]

ویرانگر
۰۹:۲۸ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۱

نمیخواین جواب مردم رو بگین؟

[پاسخ]

نادر
۰۹:۳۵ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۱

اقا جان مگه امروزیکشنبه8 بهمن نیست؟پس چرا ثبت نامی وجود نداره؟جوان ننه مرده رو چرا بازی میدین چرا درد دلشو هزار برابر میکنین خیر نبینین

[پاسخ]

آسمان
۰۹:۴۸ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۱

ماکه دیگه خسته شدیم ازبس پول دادیم وآزمون شرکت کردیم،چندساله خودمون رو گذاشتیم سرکارچندتااز همکلاسیام که معدل مدرکشون ازمن پایین تربودبا پارتی رفتن سرکار توهمون ارگانهایی که هرسال آزمون برگزار میکنن یه بار هم آزمون ندادن،من وچندتای دیگمون هم فقط آزمون میدیم و…..ودیگر هیچ

[پاسخ]

۰۹:۵۷ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۱

ترو خدا اگه کسی ازطریق این آزمونها رفته سرکاریه نظربده توسایت یه کم به این آزمونها امیدواربشیم.

[پاسخ]

سه بار آزمون ورودی قبول شدم ولی در نهایت ردم کردن
۱۲:۱۷ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۱

ماشاالله به این برنامه ریزی!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

sarab
۱۳:۵۸ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۱

سلام درسته که من هنوز کار پیدا نکردم ولی از شما بابت ایمیل هایی که میفرستید ممنونم و خیلی خیلی خسته نباشید.
لطفا اگه ثبت نام وزارت نیرو شروع شد به من خبر بدید.
طبق گفته خودشون باید امروز باشه ولی خبری نیست.مرسییییییییییییی

[پاسخ]

زهرا
۲۳:۳۵ ~ ۸ بهمن ۱۳۹۱

سلام چرا جدول نیازمندیهارو نمیشه باز کرد؟
رشته من مهندسی ITهست ایا این رشته رو هم برمیدارن؟
اگه جواب بدین ممنون میشم
————
مدیر سایت : نه مشکلی نداره،اگر هم نتونستید تو سایت وزارت نیرو هست میتونید دانلود کنید.

[پاسخ]

taha
۰۰:۱۵ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

salam kheily kheily mamnoon

[پاسخ]

بینام
۰۸:۳۱ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

ای کاش شرط سنی را بالاتر قرار میدادید برای ما که چند سال استخدام نبوده و الان با مدرک کارشناسی نمیتوانیم وارد شویمچه؟

[پاسخ]

مهدی
۰۸:۳۹ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام داداش هواست کجاست موقه انتخاباته تو باغ نیستی عزیزم

[پاسخ]

سهیلا
۰۹:۲۶ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام
از ایمیلتون متشکرم.
آیا کارشناس گرافیک میتونه کامپیوتر اقدام کند و تجربه این کار را داشته باشد؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

میلاد
۰۹:۴۴ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام دوستان
اول یه تشکر کنم از مدیر سایت به قول یکی از دوستان درسته کار نگرفتم هنوز اما خیلی زحمت میکشید جناب مدیر
دوم دوست من داره جنوب کار میکنه میگه تا اخر امسال 50 درصد تعدیل نیرو دارن چطور ممکنه این همه نیرو بگیرن با این وضعیت فکر مینم برای انتخابات داره بازی در می ارن
البته خدا کنه درست نباشه این همه جوون بیکار با این حجم گرونی
خدایا کجایی؟

[پاسخ]

شیرین
۱۰:۲۴ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

آقای مدیر چرا برای رشته ریاضی هیچ جا استخدام نیست. فوق لیسانس ریاضی محض باشی و هیشکی و هیچ جا هم نخوادت .

ایکاش این رشته رو از دانشگاها حذف کنن تا مردم بدبخت الکی پول و وقتشونو هدر نکنن به امید استخدام و اشتغال .

[پاسخ]

پارسا
۱۰:۴۶ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام به همه دوستان
کلا همه ی این استخداما سیاه بازی هست
اونا که دارن احمق فرضمون میکنم دیگه حداقل ما خودمون رو احمق فرض نکنیم

[پاسخ]

میثم پاسخ در تاريخ بهمن ۱۶ام, ۱۳۹۱ ۱:۲۱ ب.ظ:

قربون دهنت که طلا گفتی

[پاسخ]

پریا
۱۱:۳۷ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

مرحله ی اول صفحه استخدامیش، قسمت ایثارگری رو بلی میزاری خیر میزنه، خیر میزاری بلی میزنه.توروخدا برید چک کنید ببینید برای شما هم این مشکل هست؟

[پاسخ]

یاس
۱۱:۵۴ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام. آقامدیر.چرا قسمت های که زیرشون خط داره دانلودنمیشه.مخصوصأجدول نیاز.خواهش میکنم به ایمیلم ارسال کنید.ممنون
———-
مدیر سایت : خیر همه ی لینک هارو چندین بار امتحان کردم درست هستن،ولی اگر شما مشکلی دارید از تو سایت خودشون دانلود کنید http://www.azmoon-niroo.ir/azmoon/prospectus/index205.htm

[پاسخ]

مژگان
۱۲:۰۵ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام
من لیسانس مهندسی پزشکی دارم
من هم میتونم ثبت نام کنم؟
سایت مشکل داره من نمیتونم جداول مربوطه رو ببینم

[پاسخ]

fatima
۱۲:۲۵ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام چرا واسه استخدامی دیگه روز و ماه تولد میزارن من متولد01.08.61ولی این نوشته 12.10.61بخاطر 2ماه نمیشه ثبتنام کنم .استخدامی دارای هم نشد ثبتنام کنم اخه این چه وضعشههههههههههههههههههههه

[پاسخ]

بیکار
۱۴:۲۳ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام
زمان آزمون کی هست؟امکان داره با امور مالیاتی تو یه زمان باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

[پاسخ]

mehdi
۱۴:۲۸ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام من دانشجوی ترم آخر کارشناسی مهندسی مخابراتم تا خرداد فارغ التحصیل می شوم میتونم تو آزمون شرکت کنم ؟
با تشکر

[پاسخ]

مريم
۱۷:۲۳ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

چرا هيچكدوم از اين استخدامي هاي دولتي رشته علوم كامپيوتر رو حساب نميكنند اگه بدرد نميخوره از دانشگاه ها حذفش كنند كه مردم الكي الاف نشن درضمن بايدبگم تفاوت اين رشته با رشته آي تي فقط 5 واحد بيشتر نيست

[پاسخ]

Raha
۱۸:۳۴ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام باز هم رشته من جزو لیست استخدامی ها نیستتتتتتت….

[پاسخ]

راضیه
۱۸:۴۹ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

باسلام وخسته نباشید
تو رو خدا این حداکثر شرط سنی روافزایش بدید من دانشجوی کارشناسی ارشدم33سال سن دارم چکار بایدکنم میتونم شرکت کنم
باتشکر

[پاسخ]

praty
۱۸:۵۴ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام. پس استخدامی های جهاد کشاورزی چییییییییییییییییییییییییییییی شددددددددددددددددددددددددددد؟:ـ(

[پاسخ]

behnam
۱۹:۰۷ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام. من فوق دیپلم برق-تاسیسات الکتریکی دارم. اما تاسیسات الکتریکی رو ننوشته!!! یعنی نمیتونم شرکت کنم؟؟؟؟؟!! باتشکر

[پاسخ]

نگار
۱۹:۰۷ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام من دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر – سخت افزار هستم و تا خرداد فارغ التحصیل میشم. میخواستم ببینم اعلام نتایج کی هست؟ و اینکه من می تونم ثبت نام کنم؟! اعلام نتایج کی هست؟
ممنون.

[پاسخ]

مرتضي
۲۰:۲۹ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

خداييش دمشون گرم.18 سال درس خوندم.4 سال دانشگاه با معدل بالا. ولي اخرش با اين سهميه گذاري و محدود كردن ما جووناي با استعداد ، عاقبتمون رو سياه كردن.دانشگاه دولتي ،رتبه يك رقمي آزمون كارشناسي، معدل 18 ، اخرش بيكاري. انشالله يه آزمون بدون سهميه بذارن

[پاسخ]

ناعمه
۲۰:۴۴ ~ ۹ بهمن ۱۳۹۱

سلام من هرکار میکنم وارد صفحه ایی که رشتهای مورد نیاز رو نشان میده وارد نمیشم
میشه راهنمایی کنین؟
ایا با فوق دیپلم حسابداری هم نیازمند هستن؟
دانشجو کارشناسی حسابداری هستم

[پاسخ]

نورمحمد ب
۰۱:۰۳ ~ ۱۰ بهمن ۱۳۹۱

Salam . Too iran baray e estekhdam bayad parti dasht ta be jaee resid. In Hame estekhdami ke azemoon migiran hamash kashke.

[پاسخ]

مهدی علیپور
۰۱:۱۶ ~ ۱۰ بهمن ۱۳۹۱

کجا بایت فرم پر کنیم
———-
مدیر سایت : لینک ثبت نام هست انتهای آگهی

[پاسخ]

مریم
۱۳:۳۰ ~ ۱۰ بهمن ۱۳۹۱

نمونه سوالات استخدامی فقط سواله یا کلید تست هم داره؟
—–
مدیر سایت : در فروشگاه توضیحات هر فایل داده شده .

[پاسخ]

فائزه
۱۸:۳۶ ~ ۱۰ بهمن ۱۳۹۱

سلام.
من فوق لیسانس حسابداری هستم و فعلا بیکار.
آقای مدیر تکلیف ما که استخدامی استانداری شرکت کردیم و آزمونش 11 اسفند برگزار میشه چیه؟ چطور میخوان 2تا آزمون رو تو یه روز برگزار کنن؟

مدیر سایت : نمیدونم اینا چطوری برنامه ریزی میکنن!

[پاسخ]

ح
۲۳:۰۸ ~ ۱۰ بهمن ۱۳۹۱

اين رشته هاي عجيب رو از كجا ميارن مديريت اجرايي و mba مديريت نوآوري و فناوري
من ارشد مديريت فناوري اطلاعات هستم! ميتونم ثبت نام كنم

[پاسخ]

من
۰۲:۰۵ ~ ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

ادمین جواب بید ممنون میشم
من فوق دیپلم برق-تاسیسات الکتریکی دارمفمیخواستم ببینم میشه تو این آزمون شرکت کنم؟؟؟
چرا همه فوق دیپلمهای برق (الکترونیک،برق صنعتی،مخابرات)رو نوشنه ولی تاسیسات الکتریکی نیستش؟!!!
لطفا جواااب بدید.
با تشکر
——–
مدیر سایت : همین طور که خودتونم میگید رشته ها ذکر شدند اگر رشته شما رو نمیخواد پس نیازی ندارند.

[پاسخ]

هم رشته پاسخ در تاريخ بهمن ۱۱ام, ۱۳۹۱ ۷:۱۳ ب.ظ:

دوست عزیز هم رشته:
من با برق منطقهای شهرمون تماس گرفتم و گفتم گرایش من به گرایش های دیگه خیلی نزدیکه ولی تو جدول نیازمندی های استخدامی نیست اگه تو آزمون شرکت کنم و قبول بشم به خاطر گرایشم منو رد میکنید گفت نه بازرس از تهران میاد و بررسی میکنه و چون گرایشتون نزدیکه قبول میکنه شما شرکت کنید…
من شرکت کردم به نظر من شما هم شرکت کن ولی برای مطمئن یه تماسی با برق منطقه ای شهرتون بگیر و با واحد منابع انسانی یا آموزش صحبت کن

[پاسخ]

محمد پاسخ در تاريخ بهمن ۱۴ام, ۱۳۹۱ ۱:۵۳ ق.ظ:

گرایش الکترونیک تو نیازمندیا نبود من خوندم!!!

[پاسخ]

بیتا
۱۴:۱۲ ~ ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

سلام خوبید اینقد نا امید نباشید توکل بر خدا

[پاسخ]

fas.68 پاسخ در تاريخ بهمن ۲۲ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ:

سلام تا کی میخای به خدا توکل کنیم دیگه خسته شدیم راست میگن همش سرکاریه کسری دارن میخان اینجوری تامین کنن شما نفستون ازجای گرم درمیاد عزیز

[پاسخ]

بیتا
۱۵:۱۶ ~ ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

سلام
ببخشید من هنگام ثبت نام مدت جبهه را وارد کردم اما در هنگام مشخصات کلی فقط رزمندگی تیک دار بود و مدت جبهه نخورده بود.ایادچار مشکل میشوم؟

[پاسخ]

هاشم
۲۳:۱۱ ~ ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

سلام.از سال 82در تمامی آزمونهای استخدامی شرکت کردم.آزمون ورودی قبول و مصاحبه هم قبول .اما آخرشم زررررررررررررررررشک
اونایی که باید قبول شن همین الآنم مشغولند.من و شما ساده ایم که پول نداشته خودمونو صرف رفتن به محل آزمون و … میکنیم.

[پاسخ]

محمد
۰۰:۰۱ ~ ۱۳ بهمن ۱۳۹۱

سلام مي خواستم بدونم براي فوق ديپلم جوشكاري كار هم پيدا ميشه
ممنون

[پاسخ]

رضا
۰۰:۵۱ ~ ۱۳ بهمن ۱۳۹۱

سلام.
من ترم آخر کارشناسی برق قدرت هستم.مدرک کاردانی رو دارم.میخواستم بدونم میتونم با مدرک کارشناسی شرکت کنم یا باید با کاردانی شرکت کنم؟
18 واحد دارم تا خرداد کارشناسی رو تموم کنم.
با تشکر…

[پاسخ]

مرتضي
۱۹:۵۷ ~ ۱۳ بهمن ۱۳۹۱

پدرم كارت ايثار دارد يعني جز ايثارگران است؟

[پاسخ]

ب پاسخ در تاريخ بهمن ۲۲ام, ۱۳۹۱ ۹:۵۹ ق.ظ:

خیلی ببخشید پس اونهایی که کارت ایثارگری دارند یا از خانواده شهید هستند حق ثبت نام دارند پس ما نسل جدید چه خاکی به سرمون بریزیم که نه از خانواده شهید و نه ازخانواده ایثار گری هستیم باید بریم بمیریم افففففف از دست شماها یعنی ما هیچ حقی نداریم ایرانی نیستیم

[پاسخ]

sha
۰۰:۱۰ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

سلام برای دومین بار اما جوابی واسم نمیاد دختر مجرد فوق دیپلم کامپیوترم ساکن شرق تهران با 1سال سابقه کارمند اداری چرا واسه من کار پیدا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب بدید ممنون میشم.

[پاسخ]

ابیرام
۰۰:۳۹ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

ا سلام خدمت تمام برادران و خواهران
یه سوال داشتم خدمتتون کمکم کنید لطفا شما جواب بدین اگه میدونین.
من میخوام در استخدامی یه استان دیگه شرکت کنم آیا میتونم محل آزمونم استان خودم باشه؟؟؟
مثلا سیستان و بلو چستان می خوام شرکت کنم ولی حوزه امتحانیم گلیتان باشه؟آیا میشه لطفا راهنماییم کنید.با تشکر از شما

[پاسخ]

setare
۱۰:۱۳ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

از من می شنوید همش سرکاریه مگه ازمون مخابرات نبود از شهر ما دو نفر که پدرشون مخابراتی بود قبول شدن فقط هزینه می گیرن کسریاشون جبران شه!!!

[پاسخ]

مهسا
۱۰:۲۷ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

سلام
من متولد کاشان هستم!
جز بومی اصفهان حساب میشم!؟
———–
مدیر سایت : بله.

[پاسخ]

masoomeh
۱۱:۰۵ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

salam.khaste nabashid.reshte man fizik karshenasi arshad aya mitavanam sabtenam konam.

[پاسخ]

یوسف
۱۴:۳۰ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

من متولد 57 هستم میتنونم شرکت کنم
——
مدیر سایت : شرایط ذکر شده.

[پاسخ]

عبدالکریم سلطانی
۲۰:۵۹ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

بسمه تعالی
باعرض سلام
ایا شماره تلفن هم دارید ضروری است%%%%%

[پاسخ]

امیر حسن دهدشتی
۱۰:۰۸ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

با عرض سلام وتاسف فراوان برای آن دسته از عزیزانی که شرایطاستخدام را به گونه ای طرح کرده اندکهحتی یک نفر رزمنده وایثارگر نتواندجذب وزرات نیرو گردد.وچقدر ماهرانه اینکار را انجام دادند که حتی یک نفرهم متوجه موضوع نمیشود><
مسئله خیلی ساده است کلیه کسانی که در زمان جنگ جبهه بودنددرپایان جنگ (از تاریخ ۳۱/۶/۵۹ لغایت ۲۹/۵/۶۷)اگر حداقل سنی که برایشان درنظربگیرید18 سال باشد،وباتوجه به محدویت سنی استخدام اعلام شده(حداکثر سن استخدام با مدرک کارشناسی ارشد32سال وکارشناسی 30سال)،و الان که سال91 است( یعنی 24سال ازپایان جنگ میگذرد)نتیجه میشود فقط کسانی که در زمان جنگ حداکثر شش سال سن داشته اند درسال91 سن شان به 30 میرسد،میتوانند استخدام وزرات نیرو شوند
آیا شما مهندسی رزمنده ای سراغ دارید که در زمان پایان جنگ شش ساله بوده باشد،
لطف کنید اسم ما رزمنده ها را از شرایط استخدام تون بردارید وما راازهم از ملعبه دست بودن مدیران رندنجات دهید وهم ازحرف وحدیث های برخی از مردم نا آگاه که میگویند هرچی اسثثنا وامتیاز خوب است برای رزمنده گان وایثارگرانه:
دردل یک بسسیجی قدیمی به مدیران

[پاسخ]

ایران پاسخ در تاريخ بهمن ۱۸ام, ۱۳۹۱ ۶:۲۷ ب.ظ:

عزیز رزمنده انگار سواد نداری بندارو بخون بعد طلب کار شو واسه رزمندگان حد اکثر سن وجو نداره

[پاسخ]

امیر حسن دهدشتی
۱۰:۳۲ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

متاسفانه این شرایط که در بالا من ذکر کردم نه تنها ظلم به رزمندگان بلکه جانبازان وآزادگان را هم شامل میشود
واقعا از این همه توجه به جانبازان ورزمندگان وآزادگان خجالت زده شدیم

[پاسخ]

زهرا
۱۹:۵۴ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

این تدبیر اندیشیده شده تا برای ان امین بار آزمون استان کنسل شه!!!!!!!!!!!!!!!هههه

[پاسخ]

پویا
۰۶:۵۰ ~ ۱۸ بهمن ۱۳۹۱

سلام خیلی خوبه آگهی استخدام وزارت نیرو اما تکلیف نیروهای شرکتی با 12 سال سابقه کار چی میشه

[پاسخ]

saber
۱۱:۱۶ ~ ۱۸ بهمن ۱۳۹۱

ممونون از ایمیلتون. منتظر ایمیل های بعدیتون هستیم . چون اصلا این به درد نخورد. خسته نباشید

[پاسخ]

sara
۰۸:۴۲ ~ ۱۹ بهمن ۱۳۹۱

salam .chera email ha enghad dir miad .masalan emaile in agahi k 17om tarikhesh tamom mishe 19om baraye man omad .

[پاسخ]

احسان
۱۹:۱۳ ~ ۲۰ بهمن ۱۳۹۱

باسلام عرض خسته نباشید خدمت ادمین محترم
سوالی داشتم:
من هنگام ثبت نام گزینه سهمیه بومی بودن را اشتباها آزاد انتخاب کردم در صورتیکه با توجه با توضیحات و شرایط لازم برای بومی بودن ، جز سهمیه یومی به حساب میروم.
حالا باید چکار کنم؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
——–
مدیر سایت : هنگام ویرایش اطلاعات ،اطلاعات خودتون رو ویرایش کنید.

[پاسخ]

احسان پاسخ در تاريخ بهمن ۲۲ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ:

ممنون
ببخشید ، جسارتا منطورتون رو متوجه نشدم
وقتی وارد سایت http://www.emp.azmoon-niroo.ir/ میشم
تا اطلاعاتم رو ویرایش کنم (همانطور که عرض کردم سهمیه بومی بودن
رو اشتباه وارد کردم)اجازه نمیده وارد قسمت ویرایش بشم و میگه اطلاعات شما بدرستی ثبت شده
حالا باید چکار کنم؟
جدول “ز” کجاست؟
ممنونم
———-
مدیر سایت : طبق این اطلاعیه ” مهلت ویرایش اطلاعات برای داوطلبان با جزئیات فوق، فقط از صبح روز یکشنبه مورخ ۲۲/۱۱/۹۱ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۳/۱۱/۹۱ می باشد و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.”از فردا هست ویرایش اطلاعات تا روز دوشنبه.شاید الان نمیتونید تغییری بدید فردا امتحان کنید.

[پاسخ]

فاطمه
۰۹:۲۶ ~ ۲۱ بهمن ۱۳۹۱

سلام دراگهی استخدام وزارت نیرو جدول ز کجاست؟ میخوام شهر محل ازمونم رو پیداکنم
—————
مدیر سایت : همون لینک اولی که نوشته شده شرایط رو بزنید.

[پاسخ]

فاطمه پاسخ در تاريخ بهمن ۲۲ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ:

خب نبود من رشته مهندسی برق کنترل ساری رو انتخاب کردم اما نمیدونم محل برگزاری ازمون کجاست….

[پاسخ]

farid
۰۱:۳۵ ~ ۲۲ بهمن ۱۳۹۱

عجیب دنبال کارم

[پاسخ]

ب
۱۰:۰۶ ~ ۲۲ بهمن ۱۳۹۱

خاک تو سرمون که شدیم ملعبه این و اون مثل توپ فوتبال
حیف که درس خوندیم به پدر و مادرهامون زحمت دادیم تا ماها رو به اینجا رسوندن و برای خودمون کسی شدیم به جان مادرم اگه اون موقع میتونستیم برای کار اینقدر پابوس شما میشدیم درس نمیخوندیم همون موقع خودکشی میکردیم خاک تو سرمون …

[پاسخ]

عباداله
۱۳:۴۸ ~ ۲۲ بهمن ۱۳۹۱

سلام من من ایلامیم میخوام برا آب منطقه ای ایلام ثبت نام کنم اماروز آزمون میتونم تهران باشم میتونم آزمونم تو تهران انجام بدم

[پاسخ]

elmira
۱۸:۴۶ ~ ۲۲ بهمن ۱۳۹۱

میشه لطف کنین واسه فیزیک هم ی شغل معرفی کنین؟خواهش میکنم

[پاسخ]

احسان
۲۲:۵۷ ~ ۱۶ اسفند ۱۳۹۱

سلام
کی نتایج اعلام میشه؟

[پاسخ]

سعید
۱۴:۳۸ ~ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام
آزمون استخدامی وزارت نیرو هر سال برگزار میشه اگه میشه کیه؟
لیسانس مکانیک سیالات وزرات نیرو جذب میکنه؟

[پاسخ]