آگهی استخدام نیرو در شرکت صنایع سرما آفرین ایران

شرکت سرما آفرین
شهر های مورد نیاز : قزوین
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 29 مرداد ماه 95
متن آگهی
شرکت صنایع سرما آفرین ایران (سهامی عام) به منظور تکمیل کادر کارشناسی خود در واحد ایمنی و بهداشت کارخانه واقع در شهر صنعتی البرز قزوین با شرایط زیر جذب نیرو می نماید.

  • حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی ایمنی صنعتی یا مهندسی صنایع گرایش ایمنی
  • حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط

متقاضیان می توانند رزومه خود را از طریق شماره فکس: ۰۲۸۳۲۲۲۴۲۰۳ ارسال و یا به صورت حضوری به امور اداری کارخانه به آدرس : شهر صنعتی البرز قزوین، خیابان ابن سینا، نبش حکمت ششم مراجعه نمایند.

عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
برچسب ها : , , , , , ,
دیدگاه ها