اطلاعیه استخدام نیروی جدید در سازمان بهزیستی

سازمان بهزیستی کشور
شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

20 مهر ۹۲ – سال ۹۲ ، سال اشتغال برای بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی از ایجاد ۳۰ هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف تحت پوشش این سازمان در نیمه دوم سال خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۴۰۰ فرصت شغلی مربوط به حق استخدام سه درصدی معلولان در سازمان‌هاست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، همایون هاشمی در حاشیه دومین کنگره توانبخشی حرفه‌ای ایران با اشاره به طرح دانش‌ کار که توسط سازمان بهزیستی به اجرا در خواهد آمد، گفت: این طرح یک طرح ضربتی توسعه اشتغال است که دارای ویژگی‌های اجتماع محوربودن، حمایت تخصصی و استفاده از تجربیات گذشته است که اگر بتوانیم این طرح را تا دو سال آینده به مرحله اجرا درآوریم می‌توانیم ۱۲۰ هزار فرصت شغلی برای معلولان طراحی کنیم که قسمت عمده‌ای‌ از نیازهای سازمان را برطرف خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۰۷ مرکز ترک اعتیاد در کشور وجود داشت، اظهار کرد: پس از ‌آنکه وزیر کشور از وجود پشت نوبتی‌های کمپ‌های ترک اعتیاد خبر داد سازمان بهزیستی در این راستا اقدام کرد و هم اکنون بیش از ۷۴۰ کمپ ترک اعتیاد در کشور ایجاد کرده‌ایم.

رئیس سازمان بهزیستی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته برای بهزیستی سال مسکن بود، تاکید کرد: امسال را سال توسعه اشتغال در نظر گرفته‌ایم و با طرح ضربتی دانش کار و در نظر گرفتن منابع موجود در راستای اشتغال جامعه هدف تحت پوشش سازمان اقدام خواهیم کرد.

هاشمی در ادامه با تاکید بر اینکه در دو سال گذشته ۴۸ درصد مستمری مددجویان تحت پوشش سازمان را افزایش داده‌ایم، گفت: در این دو سال علاوه بر افزایش میزان مستمری‌ها رایانه‌های مرتبط با سازمان را نیز بیش از ۳۵ درصد رشد داده‌ایم و این در حالی است که سازمان بهزیستی با مشکلات منابعی مواجه بود.

هاشمی از پیش‌بینی جمع‌آوری یک‌هزار میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی در سال جاری خبر داد و بیان کرد: سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی توسط سازمان بهزیستی جمع‌آوری شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی تاکنون برای سالمندان هنرمند هیچ رقمی را هزینه نکرده‌ است، گفت: این مجموعه از قبل توسط جهاد دانشگاهی آماده شده بود و ۲۵ نفر ظرفیت داشت و عملا یک فعالیت مشارکتی بود.

وی افزود: قرار است تعدادی از خیرین توسعه خدمات توانبخشی نیز در این زمینه ورود کنند تا فاز دوم کار بدون تکه به هزینه‌های دولتی انجام شود هر چند که سازمان بهزیستی ۳۰ میلیون تومان را تا پایان سال تعهد کرده است

اطلاعیه های قبلی

دکتر همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور از استخدام ۶ هزار و ۷۰۰ نفر در سازمان متبوع خود در سال جاری خبر داد.
رئیس سازمان بهزیستی روز یکشنبه هفته گذشته در یک نشست خبری که به مناسبت هفته دولت برگزار شد، در پاسخ به سوال خبرنگار بازارکار به آخرین وضعیت جذب نیروی انسانی در این سازمان اشاره کرد و گفت: برنامه جذب نیروی انسانی در سازمان بهزیستی در سال جاری در دو فاز برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شود. در فاز اول این برنامه، کار جذب ۳۶۰۰ نفر برای به‌کارگیری در مناطق محروم و کمتر برخوردار آغاز شده که در حال حاضر مراحل پایانی خود را طی می‌کند و به زودی افراد به‌کارگیری می‌شوند.
هاشمی با اعلام اینکه فاز اول برنامه جذب نیروی انسانی در سازمان بهزیستی با همکاری استانداری‌ها برنامه‌ریزی و اجرایی شد، افزود: آزمون استخدامی مربوطه در این زمینه برگزار شده و در حال حاضر مراحل پایانی استخدام افراد طی می‌شود و پذیرفته‌شدگان نهایی به زودی به‌کارگیری می‌شوند.
وی افزود: پس از تغییراتی که در چارت سازمانی سازمان بهزیستی صورت گرفت تعداد نیروی انسانی مورد نیاز براساس این چارت مشخص شد و در فاز اول، برنامه جذب ۳۶۰۰ نفر برای به‌کارگیری در مناطق محروم و کمتر برخوردار برنامه‌ریزی و اجرایی شد.

استخدام ۳۱۰۰ نیروی دیگر در سال جاری
رئیس سازمان بهزیستی کشور به فاز دوم استخدام نیروی انسانی در این سازمان اشاره کرد و گفت: جذب نیروی انسانی در این فاز به منظور جایگزینی نیروهای بازنشسته سازمان و براساس قانون مربوطه در این زمینه، صورت می‌گیرد.
وی افزود: براساس قانون، سازمـــان اجازه دارد به ازای هر ۳ نیروی خروجی، یک نیرو استخدام کند. در این راستا تاکنون ۹۳۰۰ نیروی سازمان بهزیستی بازنشسته شده‌اند که در جایگزینی آنان تاکنون نیرویی جذب نشده است. براین اساس به‌دنبال جذب ۳۱۰۰ نفر در سال جاری در جایگزینی نیروهای بازنشسته هستیم.
هاشمی به پروسه جذب این افراد اشاره کرد و گفت: مکاتبات لازم در این زمینه با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری انجام گرفته و با تایید این معاونت، برنامه جذب افراد عملیاتی و آزمون استخدامی مربوطه برگزار می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: این مهم قطعاً در سال جاری عملیاتی می‌شود و این افراد جذب سازمان بهزیستی می‌شوند. این نیروها در ستاد و کلان‌شهرهـــا (مناطق غیرمحروم) جذب می‌شوند.

حل مشکل اشتغال نیروهای اورژانس اجتماعی
رئیس سازمان بهزیستی در بخش دیگــــــری از این نشست خبری به رفع مشکل اشتغال نیروهای اورژانس اجتماعی اشاره کرد و گفت: با تغییراتی که در چارت سازمانی سازمان بهزیستی صورت گرفته است، جایگاه قانونی برای جذب نیروهای اورژانس اجتماعی ایجاد شده است.
وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌هایی کــــــه در این زمینه صورت گرفته، مشکل اشتغال نیروهای اورژانس اجتماعی در ۲۹ استان کشور حل شده است و با قرارداد کار معین به‌کارگیری شده‌اند.
هاشمی تصریح کرد: ۲ استاد باقی‌مانده نیز قول داده‌اند به زودی مشکل اشتغال نیروهای اورژانس اجتماعی خود را حل کنند و آنان را تبدیل وضعیت کنند.
رئیس سازمان بهزیستی از ارائه لایحه‌ای به دولت در راستای یکپارچه‌سازی اورژانس اجتماعی در سراسر کشور خبر داد و گفت: زیرساخت‌های لازم در این زمینه مهیا شده است و در صورت تصویب هیئت دولت اورژانس اجتماعی در سراسر کشور یکپارچه می‌شوند.

ثبات شغلی اولویت اصلی سازمان در ایجاد اشتغال
هاشمی فرآیند توانمندسازی جامعه هدف سازمان بهزیستی را شامل اشتغال، مسکن و بیمه اجتماعی عنوان کرد و گفت: در این راستا در سال گذشته حدود ۶۷ هزار فرصت شغلی جدید برای افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی ایجاد شد که به دلایل مختلف جزء با ثبات‌ترین مشاغل محسوب می‌شوند.
وی افزود: به جهت اهمیت موضوع ما به صورت روزمره در این زمینه گزارش‌گیری می‌کنیم و براساس نتایج این گزارشات به این نتیجه رسیدیم که مشاغل ایجاد شده توسط سازمان بهزیستی از ثبات کم‌نظیری برخوردارند.
رئیس سازمان بهزیستی به دلایل این ثبات شغلی اشاره کرد و گفت: سازمان از شبکه بسیار منسجمی در سراسر کشور برخوردار است. در حال حاضر بیش از ۳۰ هزار واحد غیردولتی در حوزه خدمات سازمان بهزیستی مشغول به کار هستد که ما آن‌ها را مکلف کرده‌ایم در تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد تحت پوشش سازمان به‌کارگیری کنند.
وی افزود: بر این اساس واحدهای غیردولتی در صورتی مجوز فعالیت می‌گیرند که یک سوم نیروی انسانی مورد نیاز خود را از مددجویان واجدشرایــــط سازمان تامین کنند. به همین دلیل مشاغل ایجاد شده توسط سازمان از ثبات شغلی کم‌نظیری برخوردارند.

مشاغل خانگی و خرد
هاشمی اولویت ایجاد اشتغال برای مددجویان واجدشرایط تحت پوشش سازمان بهزیستی را در سال جاری در قالب مشاغل خانگی و خرد عنوان کرد و گفت: اعتبار تخصیصی به سازمان در حوزه مشاغل خانگی در سال گذشته حدود ۵۰ میلیارد تومان بود که در سال جاری این اعتبار به ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است که نشان از توجه جدی دولت در توسعه اشتغال در بین مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی دارد.
وی افزود: این اعتبار توزیع استانی شده و با بهره‌ بسیار پایین در اختیار متقاضیان واجدشرایط قرار می‌گیرد.

تعاونی‌های فراگیر ملی مددجویان
رئیس سازمان بهزیستی از در دستور کار قرار گرفتن ایجاد تعاونی‌های فراگیر ملی مددجویان در سراســـر کشور خبر داد و گفت: فاز پایلوت ایجاد این تعاونی‌ها در استان‌های تهران، یزد، کرمان، خراسان رضوی و تعداد دیگری از استان‌ها اجرایی شد و با بررسی‌هایی که صورت گرفت مشخص شد این کار یک اقدام بسیار مثبت و اثربخش بوده است، به همین دلیل ایجاد این تعاونی‌ها را در سایر استان‌ها در دستور کار داریم.
وی افزود: نگاهمان در ایجاد این تعاونی‌ها، سهام‌دار کردن و شریک کردن جامعه هدف سازمان بهزیستی است. قصد داریم مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی را با ایجاد تعاونی‌های فراگیر ملی با کار تعاونی و مفهوم تعاونی بیش از پیش آشنا کنیم و از این طریق در راستای توانمندسازی آنان حرکت کنیم.

بیمه مربیان مهدهای کودک
رئیس سازمان بهزیستی در بخش دیگری از این نشست خبری از بیمه اجتماعی مربیان مهدهای کودک خبر داد و گفت: از محل منابع حاصل از هدفمندی یارانه برای بیمه حدود ۵۰ هزار مربی مهدکودک اعتبار حاصل شده است که در این راستا کار ثبت‌نام مربیان آغاز شده و تاکنون حدود ۳۰ هزار مربی نیز ثبت‌نام و تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گرفته‌اند.

جزئیات بیشتر از استخدام ۶۷۰۰ نفر در سال جاری
نرگس پرستاری رئیس مرکز فناوری اطلاعـــات و ارتباطات و تحول اداری سازمان بهزیستی نیـــــز در حاشیه این نشست خبری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار بازارکار آخرین وضعیت جذب ۶۷۰۰ نفر در سازمان بهزیستی در سال جاری را تشریح کرد.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری سازمان بهزیستی گفت: در فاز اول جذب نیـ‌ـروی انسانی در سازمان بهزیستی ۳۶۰۰ نفر با همکاری استانداری‌ها و بر حسب نیاز هر استان جذب شدند.
وی افزود: سهمیه هر استان تخصیص یافته و کار تمام شده است. به محض اینکه کد شناسه پذیرفته‌شدگان اخذ شود این افراد به کارگیری می‌شوند.
پرستاری افزود: براساس اقداماتی که تاکنون صورت گرفته این ۳۶۰۰ نفر حداکثر تا یک ماه آینده به‌کارگیری می‌شوند.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری سازمان بهزیستی بخش قابل توجهی از این ۳۶۰۰ نفر را نیروهای قراردادی سازمان بهزیستی عنوان کرد و گفت: تصمیم گرفته شد نیروهای قراردادی سازمان بهزیستی با توجه به تجارت ارزنده‌ای که طی سال‌ها فعالیت در سازمان به دست آورده‌اند، از قراردادی به پیمانی تبدیل وضعیت یابند.
پرستاری در رابطه با آغاز عملیات اجرایی جذب ۳۱۰۰ نفر دیگر در سازمان بهزیستی نیز گفت: این ۳۱۰۰ نفر برای به‌کارگیری در کلان‌شهرها و ستاد مرکزی سازمان استخدام می‌شوند. مکاتبـــات لازم در راستای جذب این افراد با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری انجام گرفتــه و به دنبال اخذ مجوز این مهم از این معاونت هستیم.
وی افزود: به محض اینکه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری مجوز مربوطـــه را در اختیار سازمان بهزیستی قرار دهد، ما آمادگی برگزاری آزمون استخدامی و جذب افراد واجدشرایط را داریم.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتبـــــاطات و تحول اداری سازمان بهزیستی از برگزاری جلسه‌ای با معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: قول مساعد برگزاری این جلسه را از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست‌جمهوری گرفته‌ایم. امیدواریم با برگزاری این جلسه، برنامه اجرایی جذب این ۳۱۰۰ نفر در سازمان بهزیستی آغاز شود و افراد در سال جاری به‌کارگیری شوند، زیرا سازمان در حوزه منابع انسانی با مشکلات بسیار زیادی مواجه است.
وی افزود: براساس قانون، سازمان می‌بایست به ازای هر ۳ نیروی خروجی یک نفر را جذب کند که این اتفاق متاسفانه نیفتاده و به همین دلیل بسیاری از پست‌های سازمان بهزیستی در ستاد و استان‌ها بلاتصدی هستند.
پرستاری به آمار پست‌های بلاتصدی سازمان بهزیستی اشاره کرد و گفت: آمار این پست‌ها در استان‌های مختلف متفاوت است، در برخی از استان‌ها تا ۶۰ درصد پست‌ها بلاتصدی هســـتند کــــه امیدواریم با اخذ مجوزهای لازم جهت جذب نیروی انسانی، بخشی از کمبودها در این حوزه برطرف شود.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری سازمان بهزیستی در پایان تصریح کرد: : کمبود نیروی انسانی قطعاً بر کیفیت خدمت‌رسانی سازمان به افراد تحت پوشش خود تاثیر منفی خواهد داشت.

 مهر ۹۲ – سال ۹۲ ، سال اشتغال برای بهزیستی</span></h3><p dir="RTL">رئیس سازمان بهزیستی از ایجاد ۳۰ هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف تحت پوشش این سازمان در نیمه دوم سال خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۴۰۰ فرصت شغلی مربوط به حق استخدام سه درصدی معلولان در سازمان‌هاست.</p><p dir="RTL">به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، همایون هاشمی در حاشیه دومین کنگره توانبخشی حرفه‌ای ایران با اشاره به طرح دانش‌ کار که توسط سازمان بهزیستی به اجرا در خواهد آمد، گفت: این طرح یک طرح ضربتی توسعه اشتغال است که دارای ویژگی‌های اجتماع محوربودن، حمایت تخصصی و استفاده از تجربیات گذشته است که اگر بتوانیم این طرح را تا دو سال آینده به مرحله اجرا درآوریم می‌توانیم ۱۲۰ هزار فرصت شغلی برای معلولان طراحی کنیم که قسمت عمده‌ای‌ از نیازهای سازمان را برطرف خواهد کرد.</p><p dir="RTL">وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۰۷ مرکز ترک اعتیاد در کشور وجود داشت، اظهار کرد: پس از ‌آنکه وزیر کشور از وجود پشت نوبتی‌های کمپ‌های ترک اعتیاد خبر داد سازمان بهزیستی در این راستا اقدام کرد و هم اکنون بیش از ۷۴۰ کمپ ترک اعتیاد در کشور ایجاد کرده‌ایم.</p><p dir="RTL">رئیس سازمان بهزیستی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته برای بهزیستی سال مسکن بود، تاکید کرد: امسال را سال توسعه اشتغال در نظر گرفته‌ایم و با طرح ضربتی دانش کار و در نظر گرفتن منابع موجود در راستای اشتغال جامعه هدف تحت پوشش سازمان اقدام خواهیم کرد.</p><p dir="RTL">هاشمی در ادامه با تاکید بر اینکه در دو سال گذشته ۴۸ درصد مستمری مددجویان تحت پوشش سازمان را افزایش داده‌ایم، گفت: در این دو سال علاوه بر افزایش میزان مستمری‌ها رایانه‌های مرتبط با سازمان را نیز بیش از ۳۵ درصد رشد داده‌ایم و این در حالی است که سازمان بهزیستی با مشکلات منابعی مواجه بود.</p><p dir="RTL">هاشمی از پیش‌بینی جمع‌آوری یک‌هزار میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی در سال جاری خبر داد و بیان کرد: سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان مشارکت‌های مردمی توسط سازمان بهزیستی جمع‌آوری شد.</p><p dir="RTL">وی همچنین با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی تاکنون برای سالمندان هنرمند هیچ رقمی را هزینه نکرده‌ است، گفت: این مجموعه از قبل توسط جهاد دانشگاهی آماده شده بود و ۲۵ نفر ظرفیت داشت و عملا یک فعالیت مشارکتی بود.</p><p dir="RTL">وی افزود: قرار است تعدادی از خیرین توسعه خدمات توانبخشی نیز در این زمینه ورود کنند تا فاز دوم کار بدون تکه به هزینه‌های دولتی انجام شود هر چند که سازمان بهزیستی ۳۰ میلیون تومان را تا پایان سال تعهد کرده است</p>
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
mahsa
۱۴:۳۲ ~ ۳۱ شهریور ۱۳۹۲

زمان استخدامیش کی میاد رو سایت ؟آیا کامپیوتر هم میخواد؟؟در چه شهرایی؟

[پاسخ]

افسون
۲۰:۵۱ ~ ۳۱ شهریور ۱۳۹۲

سلام.من کارشناسی معماری دارم.لطفا استخدامی بهزیستی رو به منم خبر بدین…تشکر

[پاسخ]

rojna
۲۱:۰۰ ~ ۳۱ شهریور ۱۳۹۲

رشته معماری بر میداره؟

[پاسخ]

PARYA
۲۱:۳۱ ~ ۳۱ شهریور ۱۳۹۲

سلام لطفا به منم خبر زمان ازمون رو بديد فوق ديپلم ITدارم

[پاسخ]

میلاد
۲۱:۴۰ ~ ۳۱ شهریور ۱۳۹۲

سلام دوستان،من لیسانس حسابداری هستم از اهواز،لطفا اگه کسی از تاریخ دقیق آزمون و شرایطش باخبر شد به ما هم خبر بدین.ممنونم

[پاسخ]

مریم
۲۲:۰۷ ~ ۳۱ شهریور ۱۳۹۲

من یه مربی هستم ولی بکاره هستم ،مربی معلولین ذهنی دارم هیچ کجا قبولم نمیکنن ،دانشجویی خود بهزیستی بودم .منو خبر کنید

[پاسخ]

تهرانی
۰۶:۵۷ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

شرایط استخدام چگونه است و چطور مطلع شویم؟

[پاسخ]

جواد
۰۷:۵۵ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من معلول بامدرک فوق لیسانس هستم.جالبه فاز اول را که اعلام نکردند واز نیروهای قراردادی خودشان گرفتند.فاز دوم را هم اینطوری برگزار می کنند؟

[پاسخ]

نیما
۰۸:۰۴ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام . میشه شهرهای مورد نیازو بزارین تو سایت .زمان ئثبت نام کیه لطفا به ما هم خبر بدین .مرسی

[پاسخ]

جواد
۰۸:۰۴ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

آقای مدیر محترم سایت.
با این کارا چی نصیبت میشه؟؟؟.
هنوز یادم نرفته اون روزی رو که آگهی استخدام فنی و حرفه ای رو دادی..ثبت نام کردم و دیگر خبری از زمان امتحانش نشدفقط پولم رفت..
پیشنهادم اینه که تو هم اینجا رومثه جاهای دیگه تبدیل کنش به فروشگاه بیشتر سود میبری.چارتا انگشتر و خرت و پرت بفروش بهتره..
بدرود مدیر دلسوز جوانان ایران (اسلامی) عزیز.
——-
مدیر سایت : دوست عزیز سازمان فنی حرفه ای پول شمارو خورده اونوقت شما با من دعوا دارید با خودشون تماس بگیرید حقتون رو بگیرید پس هر آزمون استخدامی که برگزار میشه و کلی پول میگیرن دوستان باید دعواشو با بنده داشته باشند.خیر این سایت فقط آگهی ها رو برای رفاه حال دوستان میگذاره و ربطی به سازمان ها و ارگان ها نداره.

[پاسخ]

مرضیه
۰۸:۰۵ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی زبانشناسی دارم
لطفا استخدامی رو به منم خبر بدین.تشکر

[پاسخ]

نرگس
۰۸:۰۷ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

لطفا شهرهای مورد نیاز و رشته های مورد نظر و تاریخ ثبت نام رو هم اعلام کنید. ممنون از ایمیل شما

[پاسخ]

مرضیه
۰۸:۱۳ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی زیست شناسی دارم میشه زمان استخدامو به منم خبر بدین

[پاسخ]

zari
۰۸:۲۹ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام منم فوق دیپلم it دارم لطفا به منم خبر بدین.ممنون

[پاسخ]

شیوا
۰۸:۳۴ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام منم کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی دارم
لطفا به مهم خبر بدین شرایط و زمان ثبت نام و آزمون رو.ممنونم

[پاسخ]

یاسمن
۰۸:۳۶ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام.من دانشجوی مهندسی شیمی هستم.2سال هم سابقه کار حسابداری دارم.آیا افراد دانشجو رو هم قبول میکنن؟؟

[پاسخ]

طلا
۰۸:۵۷ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من کاردانی کامپیوتر از اصفهان هستم. لطفا تاریخ آزمون و به من خبر بدید. با تشکر.

[پاسخ]

نام شما
۰۹:۱۷ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلا م من لیسانس عمران دارم چند سال تو شرکت کامپیوتری کار می کردم لطفا به منم خبر بدین.

[پاسخ]

فاطمه
۰۹:۲۱ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

عرض سلام و ادب
من لیسانس مشاورهو در حال حاضر دانشجوی ارشد روانشناسی عمومی هستم ایا رشته منو میگیره این سازمان در ضمن از بوشهر هستم لطفا اگه امکانش هست زمان استخدامی خبر بدید ممنون میشم
با تشکر

[پاسخ]

مریم
۰۹:۲۸ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس کامپیوتر هستم لطفا” زمان آزمون رو به من هم اطلاع بدین .متشکرم.

[پاسخ]

فاطمه
۰۹:۲۹ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس مهندسی صنایع دارم
میتونم تو آزمون شرکت کنم؟لطفا زمانش و شهرهای مورد نظر رو اعلام کنید

[پاسخ]

النا
۰۹:۴۱ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من فوق دیپلم طراحی هستم و خواهرم لیسانس روانشناسی لطفا به من هم برای استخدامی خبر بدین ما واقعا بیکارو نیازمندکار هستیم

[پاسخ]

اکرم بخشی
۰۹:۴۲ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام
من دانشجوی ترم7کارشناسی پژوهشگری علوم اجتماعی هستم خواهش می کنم زمان ثبت نام و ازمون مرحله جدید استخدام بهزیستی رو به من اطلاع بدید ممنون

[پاسخ]

فاطمه
۰۹:۴۷ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام
استخدامی بهزیستی کی هست؟
میشه بهم خبر بدین؟
ایا فارس و شهرستان اقلید هم نیاز داره؟ ممنون

[پاسخ]

نام شما
۱۰:۰۸ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام
به من هم خبر بدین روانشناسی استثنایی دارم

[پاسخ]

نیکا
۱۰:۱۶ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

از اطلاع رسانیتون ممنونم.
همیشه موفق و پیروز باشید.

[پاسخ]

zahra
۱۰:۱۷ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

salam man kardani gerafic daram zaman azmun ki hast khabaram kunid mamnun

[پاسخ]

مرضیه
۱۰:۱۷ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام خسته نباشید زمان ثبت نامش کیه
باتشکرازشما

[پاسخ]

پریا
۱۰:۱۹ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناس مددکاری اجتماعی هستم و دو سال طرح خود را در بهزیستی گذرانده ام و آشنایی کامل با این سازمان دارم. ممنون میشم که از استخدام این سازمان من را هم مطلع کنید. با تشکر.

[پاسخ]

امنه محمدی
۱۰:۲۱ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من گارشناسی فقه وحقوق دارم لطفازمان ثبت نام وازمونم به من خبربدین

[پاسخ]

لیدا
۱۰:۲۱ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام.منم مدرک لیسانس روانشناسی دارم ولی خیلی متاسفم که بهزیستی نمیتونه مثل دیگر ارگانهاش نیروهاشو تو دست داشته باشه و از فارغ التحصیلاش حمایت کنه…
واز دوستانی که غیر از رشته های مجموعه روانشناسی و مددکاری و روانسنجی این حیطه رشته ها هستند بی خودی چشم امید به این سازمان نبندد.چون این سازمان به معمار و عمران و حسابدار و شیمی . ….نیازی نداره اگه داشته باشن هم 1نفر بیشتر نیست که از خودشون اون هم میره سر کار.چطور که رشته روانشناسی کاملا مرتبط با کارای این سازمانه 1نفر2نفر برمیدارن که نکنه جای فک و فامیلاشون پر بشه.به امید موفقیت همتون.

[پاسخ]

طاهره اولادیان
۱۰:۲۶ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

من کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانی هستم.پدر و مادرم در قید حیات نیستند و من تنها زندگی میکنم.خواهشمندم مخ ادم و کار نگیرید با اگهی های الکی

[پاسخ]

مهر
۱۰:۲۹ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام
من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم لطفا زمان ثبت نام وآزمون مرحله جدید بهزیستی را به من اطلاع دهید.با تشکر

[پاسخ]

رز
۱۰:۳۱ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام
من لیسانس کامپیوتردارم لطفا” به من هم اطلاع بدید.

[پاسخ]

رویا
۱۰:۳۶ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسلنس مدیریت آموزشی هستم اگه میشه شهرهای استخدامی رشته های استخدامی رو بهم خبر بدین ممنون میشم

[پاسخ]

fatemeh
۱۰:۴۰ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام
من لیسانس نرم افزار کامپیوترم
با حدود 3سال سابقه کار
لطفاً به منم خبر بدین ثبت نامشو
ممنون از سایت خوبتون
در پناه حق

[پاسخ]

بیکاربدبخت
۱۱:۰۲ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام زمان ورشته های استخدامی روبرام میل کنید لطفا

[پاسخ]

zeinab
۱۱:۰۷ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام میشه خواهش کنم خبرش رو به منن بدید .کارشناسی زبان دار خیر سرم

[پاسخ]

دریا
۱۱:۱۶ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام خسته نباشین،من کارشناسی صنایع غذایی دارم لطفا زمان آزمون رو به منم خبر بدین،ممنون.

[پاسخ]

صحرا
۱۱:۲۲ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من ليسانس آسيب شناسي اجتماعي(پيشگيري از اعتياد) از دانشگاه علوم بهزيستي دارم لطفا اگر براتون امكان داره زمان آزمون رو به من اطلاع بديد….سپاسگزارم

[پاسخ]

sahar
۱۱:۲۸ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام
من رشته ام اقتصاد . لطفا خبرشو به منم ایمیل کنید.
ممنونم.

[پاسخ]

سحر
۱۱:۴۲ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام،دقيقا كي ثبت نامش شروع ميشه؟آيا با ثبت نام تو خبرنامتون ايميلشو دريافت ميكنم؟

[پاسخ]

khalil
۱۲:۰۱ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام
من فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر هستم اگه استانهایبرای جذب اعلام کنید ممنون میشم من از استان خوزستان

[پاسخ]

mahkameh
۱۲:۰۶ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام ممنون میشم زمان ثبت نام رو هم به من خبر بدین .ممنون از لطفتون

[پاسخ]

سمیه
۱۲:۰۷ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام
من لیسانس نرم افزار کامپیوترم
با چندین سال سابقه کار
لطفاً به منم خبر بدین ثبت نام و آزمون
ممنون از سایت خوبتون
در پناه حق

[پاسخ]

elnaz
۱۲:۰۸ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام کی نیرو میگیرن

[پاسخ]

میثم
۱۲:۲۳ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام
من لیسانس کامپیوتر دارم لطفا به منم خبر بدی
با تشکر فراوان

[پاسخ]

sayeh
۱۲:۲۴ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام کاردانی پیش از دبستاندارم.حدود 8سال سابقه کاری در پیش دبستان را دارم اما متاسفانه تا امروز هیچ کدام از مهدها مرا بیمه نکردند لطفا اگه جایی رو سراغ دارید که بیمه میکنه به منم بگید برم اونجا ساکن کرج هستم

[پاسخ]

بی نام
۱۲:۳۴ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

من کارشناس ارشد آمار هستم .لطفا ثبت نامشو به منم خبر بدید ممنون

[پاسخ]

علي اصغر قصاب
۱۲:۴۲ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

باسلام وخسته نباشيد اينجانب چند ساليست كه به عنوان نيروي قراردادي مشغول به كار هستم و تا به حال چندين بار ازمون دادم اما متاسفانه هيچ خبري نشده خواهشمندم تكليف مارا روشن نمائيد باتشكر

[پاسخ]

vajihe
۱۳:۱۱ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

لطفا زمان ثبت نام ما را هم خبر کنید

[پاسخ]

خلیلی
۱۳:۲۳ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام منم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم ارتباطات هستم .لطفا زمان ثبت نام و سایر اطلاعات را هم به من خبر دهید.
سپاس

[پاسخ]

t
۱۳:۳۸ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس مهندسی صنایع دارم
میتونم تو آزمون شرکت کنم؟لطفا زمانش و شهرهای مورد نظر رو اعلام کنید

[پاسخ]

zohre
۱۳:۴۲ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام.من کارشناسی معماری دارم ٰ؛ لطفا اگهی این رو به منم بدید.ممنون ازتون

[پاسخ]

narges
۱۴:۱۰ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

تاریخ آزمون کیه؟روانشناسی هم میخوان؟

[پاسخ]

شیلا
۱۴:۱۵ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

لطفا ب منم زمان ثبت نام خبربدید برای شوهرم میخوام لیسانس حقوق داره ولی ازهمه جا رونده ومونده ایم تو هرشهری هم باشه میره سرکار

[پاسخ]

elham
۱۴:۵۹ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

salam.hesabdari mikhad?che shahr haii???????????????????????

[پاسخ]

نسترن
۱۵:۲۰ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

با سلام من لیسانس علوم تربیتی هستم لطفا تاریخ ثبت نام را به من خبر دهید باتشکر

[پاسخ]

zahra
۱۵:۲۸ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من کاردانی روانشناسی دارم. آیا امکانش هست که کاردانی هم بگیرن. لطفا زمان استخدامشو خبر بدید . ممنون

[پاسخ]

سعیده
۱۵:۵۲ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام .تاریخ کی هست ؟لطفا به من خبر بدید.

[پاسخ]

ندا
۱۵:۵۸ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام اینجانب لیسانس کامپیوتر نرم افزار دارم لطفا همانند نظر دیگر دوستان زمان آزمون را اعلام کنید
ممنون

[پاسخ]

سیما
۱۶:۳۰ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس علوم تربیتی هستم چطوری و چه وقت ثبت نام داره به ما خبر بدید

[پاسخ]

سحر
۱۶:۳۳ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی ارشد مدیریت آموزشم
رشته مارو هم می خوان؟
توو کدوم شهرا؟
لطفا زمان ثبت نام رو به من هم اطلاع بدید.

[پاسخ]

چیا
۱۶:۵۵ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

من چیا هستم فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر از استان کردستان لطفا اگه خبری شد اطلاع بفرمایید

با تشکر

[پاسخ]

sakineh
۱۷:۳۶ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام .تاریخ کی هست ؟لطفا به من خبر بدید.
——–
مدیر سایت : فعلا به صورت اطلاعیه س در صورت هر گونه خبر و اعلام شرایط در سایت درج و اطلاع رسانی خواهد شد.

[پاسخ]

حلیمه
۱۷:۵۱ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام لطفا شرایط استخدام و زمانش رو به ما هم اطلاع بدین، ممنون

[پاسخ]

صفري پور
۱۷:۵۶ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

من ليسانس مديريت بازرگاني هستم .رشته مارو هم می خوان؟
توو کدوم شهرا؟
لطفا زمان ثبت نام رو به من هم اطلاع بدید. باتشكر

[پاسخ]

zohre
۱۸:۴۳ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام میشه لطف کنید زمان استخدامی ورشته و شهرهای مورد نیاز مشخص کنید ؟

[پاسخ]

رحیمه
۱۹:۰۵ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس روانشناسی عمومی دارم با2 سال سابقه مهد لطفا زمان ثبت نام رو به من هم اطلاع بدید. باتشکر

[پاسخ]

لیلا
۲۰:۴۵ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلا م من کارشناس ارشدجغرافیاهستم لطف کنیدزمان استخدامی رشته وشهرهای مورد نیاز به ما اطلاع بدید.

[پاسخ]

ترنج
۲۱:۰۳ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

من دانشجوی ارشد شخصیت هستم لطفا راهنماییم کنین کی زمان آزمونه و رشته ی من رو می خوان؟لیسانسم روانشناسی عمومیه
سپاسگذارم

[پاسخ]

…………
۲۱:۰۳ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام…من لیسانس میکروبیولوژی دارم.لطفا زمانشو به من هم اطلاع بدید.ممنون

[پاسخ]

سمانه
۲۱:۲۳ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام. من کارشناس ارشد ریاضی کاربردی هستم ایا میتونم تو این ازمون شرکت کنم.زمانش کی هست؟لطفا اطلاع رسانی کنید.

[پاسخ]

پریسا
۲۲:۲۳ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

سلام کمک کنید جوانان بروند سرکار .پارتی بازی روکناربگذارید
خواههههههههههههههههههههههههههههشمندیییییییییییییییییییییم

[پاسخ]

زهرا
۲۳:۵۸ ~ ۱ مهر ۱۳۹۲

لطفا زمان آزمون رو اطلاع بدین ممنون

[پاسخ]

فرناز
۰۰:۳۰ ~ ۲ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم.لطفا زمان دقیق ثبت نام رو به من هم خبر بدید.

[پاسخ]

سهیلا
۱۰:۲۳ ~ ۲ مهر ۱۳۹۲

سلام.تا کی ما از این بلاتکلیفی دربیایم فقط خدا داند و بس!لطفا ما رو هم بی خبر نذارید.

[پاسخ]

الهام
۱۰:۲۴ ~ ۲ مهر ۱۳۹۲

من لیسانس روانشناسی دارم.لطفا زمان استخدام رو به من خبر بدید.ممنون

[پاسخ]

معصومه
۱۰:۲۶ ~ ۲ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی نرم افزار هستم لطفا ازمون بهزیستی بهم خبر بدین ممنون

[پاسخ]

جلیل
۱۰:۵۸ ~ ۲ مهر ۱۳۹۲

سلام، خسته نباشین.
دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و بیکار!!…. لطفا اگه اطلاعی از زمان ثبت نام و شرایطش رو دارین به بنده هم اطلاع بدین.
موفق باشین.

[پاسخ]

ماری
۱۱:۲۳ ~ ۲ مهر ۱۳۹۲

با سلام
من لیسانس سخت افزار هستم. لطفا بنده را نیز از زمان برگزاری آزمون مطلع فرمایید.
با تشکر

[پاسخ]

غلامرضا
۱۱:۴۶ ~ ۲ مهر ۱۳۹۲

باسلام
من لیسانس متالورژی دارم آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم.
باتشکر

[پاسخ]

نام شما
۱۸:۵۱ ~ ۲ مهر ۱۳۹۲

با سلام فوق لیسانس شیمی هستم و عضو هیات مدیره جامعه معلولین استان فارس.خواهشا حداقل ارگان یهزیستی سهمیه سه درصدی استخدام معلولان رو درنظر بگیره.چون بنده هم تحت پوشش سازمان بهزیستی ام.لطفا از زمان ازمون بنده را مطلع بفرماسسد

[پاسخ]

حمید
۲۲:۵۵ ~ ۲ مهر ۱۳۹۲

سلام لطفا زمان و فرم ثبت نام را برایم ارسال کنید

[پاسخ]

نام شما
۱۰:۰۷ ~ ۳ مهر ۱۳۹۲

لطفا به من زمان ازمونخبر دهید

[پاسخ]

نام شما
۱۱:۱۲ ~ ۳ مهر ۱۳۹۲

سلام.زمان ثبت نام و ازمون رو اعلام کنید.

[پاسخ]

parisa
۱۲:۳۹ ~ ۳ مهر ۱۳۹۲

سلام.چرادرمورد زمان و رشته مورد نیازش حرفی نزدن

[پاسخ]

mosi
۱۶:۵۰ ~ ۳ مهر ۱۳۹۲

سلام لطفا زمان ثبت نام رو اعلام کنید . ممنون

[پاسخ]

zahra.t
۱۷:۵۷ ~ ۳ مهر ۱۳۹۲

سلام لطفا زمان ثبت نام رو به ایمیلم ارسال کنید متشکرم

[پاسخ]

نرگس
۱۸:۴۵ ~ ۳ مهر ۱۳۹۲

س. رشته مامایی هم جز رشته های مورد نظر شما هست؟ در چه شهرهایی؟

[پاسخ]

حنا
۲۱:۵۴ ~ ۳ مهر ۱۳۹۲

سلام
من لیسانس کامپیوتردارم لطفا تاریخ ثبت نام رو برام میل کنید.

[پاسخ]

حمید
۲۳:۲۰ ~ ۳ مهر ۱۳۹۲

سلام
من لیسانس کامپیوتردارم ودورهای کاردرمانی هم گذراندم اگرمیشه زمان ازمون را برام ایمیل کنید

[پاسخ]

azam
۰۹:۳۷ ~ ۴ مهر ۱۳۹۲

خواهش میکنم شرایط رو برام ایمیل کنید .من لیسانس روان شناسی از دانشگاه تهران مرکز دارم.

[پاسخ]

شقایق
۱۰:۳۸ ~ ۴ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس مدیریت دارم لطفا زمان ثبت نامو برام ایمیل کنید مرسی

[پاسخ]

اکرم
۱۰:۵۴ ~ ۴ مهر ۱۳۹۲

سلام خواهش میکنم زمانش رو واسم ایمیل کنید لیسانس مدیریت هستم مدارک کامپیوتر هم دارم ممنونم

[پاسخ]

هستی
۱۱:۵۰ ~ ۴ مهر ۱۳۹۲

سلام ارشد روانشناسی هستم لطفا تاریخ ثبت نام رو برام میل کنید
باتشکر

[پاسخ]

مليحه
۱۲:۴۵ ~ ۴ مهر ۱۳۹۲

سلام من ليسانس حسابداري هستم لطفا زمان برگزاري آزمون و رشته ها و شهر هاي مورد نظر را برام ايميل كنيد متشكرم

[پاسخ]

زیبا
۱۵:۱۷ ~ ۴ مهر ۱۳۹۲

سلام.من کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی هستم.لطفا زمان ثبت نام رو به ایمیلم بفرستین

[پاسخ]

ali
۱۷:۱۰ ~ ۴ مهر ۱۳۹۲

سلام.من کارشناسی نرم افزاردارم.لطفا استخدامی بهزیستی رو به منم خبر بدین…تشکر

[پاسخ]

lموسوی
۱۹:۳۷ ~ ۴ مهر ۱۳۹۲

لطفا زمان برگزاری آزمون رو به من خبر بدید اگه امکان داره متشکرم از شما

[پاسخ]

رضایی
۲۱:۳۰ ~ ۴ مهر ۱۳۹۲

سلام دوستان من کارشناسی روانشناسی عمومی دارم. لطفا منم از شرایط و زمان آزمون و شهرهایی که نیرو جذب می کنه باخبر کنین

[پاسخ]

شیوا
۲۳:۱۷ ~ ۵ مهر ۱۳۹۲

به منم خبر بدین لطفا
من کاردانی ITدارم

[پاسخ]

us’vd
۱۲:۱۶ ~ ۶ مهر ۱۳۹۲

به منم خبر بدین لطفا

[پاسخ]

nahid
۱۲:۴۰ ~ ۶ مهر ۱۳۹۲

سلام,من کارشناسی ارشد روانشناسی هستم.لطفا زمان ثبت نام را به من هم اطلاع دهید.

[پاسخ]

رها
۱۴:۲۰ ~ ۶ مهر ۱۳۹۲

با سلام من نیز لیسانسه روانشناسی دارم لطف منو با خبر کنید از زمان ثبت نام واعلام رشته ها با تشکر فراوان

[پاسخ]

فرزانه
۰۳:۴۶ ~ ۷ مهر ۱۳۹۲

سلام خسته نباشید من دیپلم حسابداری دارم از کرج,اگه میشه زمان برگزاری ازمون رو به منم خبر بدین,ممنون

[پاسخ]

ashraf
۱۳:۲۶ ~ ۷ مهر ۱۳۹۲

سلام من کاردان مدارک پزشکیم منم مشروطم یانه تاریخ ثبت نام چه وقتیه؟

[پاسخ]

مومنی
۱۵:۰۸ ~ ۷ مهر ۱۳۹۲

باسلام
لطفاً زمان اعلام ثبت نام را به ایمیل ما اطلاع بدهید
باتشکر

[پاسخ]

مرضیه /3شنبه18تیر92ساعت22:9
۰۹:۱۶ ~ ۸ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس روانشناسی دارم میتونم جذب بشم ؟ تشکر

[پاسخ]

نرگس
۲۲:۱۸ ~ ۸ مهر ۱۳۹۲

سلام.دوستان خبری شد ب منم بگید

[پاسخ]

سمیه
۱۶:۴۵ ~ ۹ مهر ۱۳۹۲

سلام لطفا من رو بی خبر نگذارین

[پاسخ]

سکوت
۱۹:۴۲ ~ ۹ مهر ۱۳۹۲

سلام
لیسانس روان شناسی از اصفهانم ممنون میشم زمان ثبت نامش بهم اطلاع بدین

[پاسخ]

زهره
۱۱:۰۲ ~ ۱۰ مهر ۱۳۹۲

سلام میشه لطف کنید زمان استخدامی ورشته ها و شهرهای مورد نیاز را ذکر کنید ,

[پاسخ]

الهام
۱۹:۲۵ ~ ۱۲ مهر ۱۳۹۲

سلام
میشه زمان ازمون و رشته های مورد نیاز رو اطلاع بدین
ممنونم

[پاسخ]

صابر
۰۵:۲۱ ~ ۱۳ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناس ارشد علوم تربیتی هستم ممنون میشم به منم در مورد زمان و رشته های انتخابی خبر بدید.تشکر

[پاسخ]

الناز
۱۱:۱۹ ~ ۱۳ مهر ۱۳۹۲

سلام من ارشد روانشناسي دارم باور كنيد ازبس بيكارم خودم رواني شدم يكي به داد ما برسه ۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀ

[پاسخ]

ali
۱۴:۰۵ ~ ۱۳ مهر ۱۳۹۲

به ما هم بگینا یادتون نره آی لاو یو

[پاسخ]

سمیرا
۰۹:۳۸ ~ ۲۰ مهر ۱۳۹۲

سلام من دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی هستم دوست دارم به استخدام بهزیستی در بیام لطفا بهم خبربدید چه زمانی آزمون برگزار میشه وکجا باید اقدام کنم تورو خدا حتمه جوابمو بدید

[پاسخ]

delband
۰۰:۴۹ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

man diplom darm tro xoda aga shod be manm roz bargozsri azmono bgid.kodom shshradt?mamnom

[پاسخ]

ن.ن
۰۷:۱۷ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

کارشناسی علوم تربیتی

[پاسخ]

گلی
۰۷:۳۱ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من دانشجوی ارشد حسابداری هستم شهرهای مورد نیاز شما چی هستند و چه رشته های ؟

[پاسخ]

حميده
۰۷:۴۳ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام ممنون ميشم اگه زمان ازمون و منابع را هم به من اطلاع دهيد

[پاسخ]

حنا
۰۸:۲۲ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

دوستان کارشناسی IT دارم با بالای 2000 ساعت مدرک فنی و حرفه ای . دارای مدارک چند level اول سیسکو و مایکروسافت .با 2 سال کارورزی و با سابقه 2 سال کار حرفه ای در زمینه برنامه نویسی . تحت پوشش بهزیستی هستم . اکثر ادارات ملاقات عمومی رفتم از جمله بهزیستی . آزمون استخدامی ها رو میدم . ولی تا حالا هیچ فایده ای نداشته و مطمئنم که فایده نداره. یکی به فکر ما باشه تو رو خدا …

[پاسخ]

ژاله
۰۸:۴۰ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من دانشجوی کارشناسی علوم اجتماعی هستم ،تورو خدا تاریخ ثبت نامو بهم اطلاع بدین،مچکرم.

[پاسخ]

حمید
۰۸:۵۱ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام.من لیسانس حسابداری دارم.هر وقت تاریخ آزمونش معلوم شد.ممنون میشم خبرم کنید

[پاسخ]

farid
۰۹:۱۳ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من دانشجوی ارشد کامپیوتر هستم به منم خبر بدید

[پاسخ]

زهرا
۰۹:۳۴ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من ليسانس حسابداري ام لطفا اگه زمان و شرايط آزمون مشخص شد به منم خبر بدين . مرسي

[پاسخ]

مجید
۱۰:۰۰ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام به منم بگینا زمان و غیره شو
لیسانس کامپیوترم منم

[پاسخ]

ali
۱۰:۰۹ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس کامپیوتر دارم اگه شرایط آزمون مشخص شد به ما هم خبر بدین.ممنون

[پاسخ]

حسینی
۱۰:۱۱ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

لطفا اگرزمان و شرایط ثبت نام مشخص شد بهم اطلاع دهید.ممنون

[پاسخ]

سایه برزخ
۱۰:۳۶ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

کاربران گرامی توجه توجه:
اینا همش دروغه من خودم معلول بهزیستی هستم چهارساله دنبال وام اشتغال از این اداره ام ولی وام خبری نیست ،آمار اشتباهی به مافوق خودشون میدن اون بالایی ها فکر میکنن کاردرست انجام میشه .من معلولم متأهلم بیکارهم هستم چون کار سنگین نمیتونم انجام بدم تحصیلاتم کاردانی فناوری اطلاعات هست .
مرگ بر دروغگوی بی خاصیت

[پاسخ]

سمیه
۱۰:۴۳ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

من لیسانس ریاضی دارم زمان استخدامو خبر بدین ممنون

[پاسخ]

elham
۱۰:۴۷ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام لیسانس حسابداری ام لطفا زمان ثبتنام را به منم خبربدین. مر30 .

[پاسخ]

هستي
۱۰:۵۷ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من فوق ديپلم كامپيوتر دارم زمان استخدامي را خبر بدين ممنون

[پاسخ]

مقصود
۱۱:۲۷ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

با سلام : لطفا به فکر نیروهای قراردادی در دستگاه اجرایی تعاون کار هم باشید . باتشکر

[پاسخ]

سوسن
۱۱:۴۴ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

با سلام.
من متن آگهی رو دیدم ولی از کجا میتونم برم ثبت نام کنم؟
من لیسانس کامپیوتر دارم لطفا به من هم اطلاع بدید.
با تشکر

[پاسخ]

رویا
۱۲:۱۸ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام.شوهر منم لیسانس برق و خودم کاردانی نرم افزار دارم.لطفا منم خبر کنید.

[پاسخ]

maryam
۱۲:۳۷ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام.چه رشته هایی استخدام می کنند؟

[پاسخ]

n
۱۳:۰۱ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

باسلام
ایا لیسانس کامپیوتر م لطفا زمان استخدامی را به من اطلاع بدهید
باتشکر

[پاسخ]

سینا
۱۳:۱۵ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

با سلام.
من متن آگهی رو دیدم ولی از کجا میتونم برم ثبت نام کنم؟
من لیسانس برق دارم لطفا به من هم اطلاع بدید.
با تشکر
——–
مدیر سایت : در صورتیکه شرایط و عناوین شغلی اعلام بشه در سایت درج میشه.

[پاسخ]

میثم
۱۳:۱۶ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام چه جوری اطلاع پیدا کنیم از ثبتنام استخدامیش

[پاسخ]

l
۱۳:۲۲ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

بعضی دوستان با اون رشته هاشون چه توقعی دارند. ! ! ! ! !
آخه سازمان بهزیستی رشته جغرافی و مدیریت و حسابداری و کامپیوتر و …. برا چی میخااااااااااااااااااااد ؟ ؟ ؟؟

یه کم فکر کنید بد نیست !

[پاسخ]

dehghan
۱۳:۳۲ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

لطفاً به من هم اطلاع می دید خیلی ممنون می شم.

[پاسخ]

نازی
۱۳:۳۵ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام کارشناس روابط عمومی نیاز ندارن؟:(

[پاسخ]

المیره
۱۳:۴۵ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام چه جوری اطلاع پیدا کنیم از ثبت نام استخدامیش

[پاسخ]

رویا
۱۳:۴۷ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناس میکروبیولوژی هستم لطفا به منم اطلاع بدید با تشکر

[پاسخ]

عرفان
۱۳:۵۶ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

فوق لیسانس اقتصادم لطفا شرایط را رو سایت بزاری

ممنونم

[پاسخ]

ویدا
۱۴:۳۹ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

کارشناس روانشناسی هستم لطفا به من هم اطلاع بدید

[پاسخ]

فائزه
۱۵:۰۵ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام-کارشناسی کامپیوترم – لطفا به منم اطلاع بدید
ممنون

[پاسخ]

مجتبی
۱۵:۰۸ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

منم بیکار و الافم موقع استخدام شد به منم خبر بدید

[پاسخ]

نازنین
۱۵:۳۲ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی هستم. لطفا به منم اطلاع بدید زمان ثبت نام آزمون و سایر جزئیات رو ممنونم

[پاسخ]

shfie
۱۷:۱۶ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من فوق لیسانی علوم تربیتی دارم لطفا خبرم کنید

[پاسخ]

سمیه
۱۸:۰۶ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام.من ترم آخرارشد پژوهشگری علوم اجتماعی هستم.لطفاً زمان ثبت نام و آزمون رو به منم اطلاع بدین.با تشکر

[پاسخ]

مینا
۱۸:۱۳ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من ازشد مدیریت بازرگانی ام این رشته را هم می خواد؟کدوم شهرا تو را خدا خبر بدین دارم از غصه ی بیکاری دق می کنم خدا به همه کار خوب روزی کنه

[پاسخ]

morteza
۱۹:۰۷ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

امتحان کیه لطفا خبر منید

[پاسخ]

مرضیه /3شنبه18تیر92ساعت22:9
۱۹:۲۵ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام به دوستان تحصیلکرده بیکار، من فوق لیسانس ادبیات 6ماه بیکار بودم داغون بودم خودم همت کردم و لباسی از زره پوشیدم رفتم از حقم دفاع کردم خدا را شکر موفق شدم و الان مدرس دانشگاه پیامنور هستم.وقت خودتون توسایتای استخدامی تلف نکنید.

[پاسخ]

محمد
۱۹:۵۷ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس کامپیوتر -زمان استخدامش کی خبر کنین مرسی

[پاسخ]

سحر
۲۰:۲۳ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام . من فوق لیسانس مدیریت آموزشی دارم . لطفا رشته های موردنیاز و همچنین شهرهای مورد نیاز و زمان ثبت نام رو اعلام کنید.

[پاسخ]

ناشناس
۲۱:۲۷ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

خدایی خجالت بکشید این همه جوانای بدبخت بیکار را مسخره نکنید و با احساساتشان بازی نکنید. حرفای دروغکی و الکی……

[پاسخ]

فاطمه
۲۲:۱۵ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام .من کارشناسی نرم افزار دارم -اگه میشه زمان استخدامی رو اطلاع بدین .مرسی

[پاسخ]

میترا
۲۲:۲۸ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام میخواستم ازتون خواهش کنم زمان آزمون استخدامی را به من هم اطلاع دهید . ممنون

[پاسخ]

منا
۲۲:۴۳ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من ارشد علوم تربیتی هستم با 7 سال بیکاری لطفا زمان ثبت نام به منهم اطلاع بدین .خانم مرضیه لطفا درباره شرایط کاری و حقوق در پیام نور میشه توضیح بدید.

[پاسخ]

سمانه
۲۲:۴۹ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

سلام. من فوق لیسانس ریاضی کاربردی دارم .ایا ریاضی هم میخوان.لطفا زمان ثبت نام رو اطلاع رسانی کنید.

[پاسخ]

بهناز
۲۳:۴۱ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

پرستار هم استخدام میکنن؟

[پاسخ]

مریم
۰۶:۴۶ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس فناوری اطلاعات هستم لطفا زمان ثبت نام را به بنده اطلاع دهید ممنون

[پاسخ]

فاطمه
۰۸:۱۶ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام کارشناسی کتابداری هستم و دانشجوی ارشد روانشناسی عمومی . ممنون از اطلاع رسانیتان . لطفا زمان ثبت نام را به من هم ایمیل کنید (از مازندران-ساری)

[پاسخ]

معصومه
۰۸:۵۹ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

با سلام ممنونم از خبر خوبتون ، من الان دانشجوی کارشناسی فناوری اطلاعات هستم تورو خدا اگه ثبت نام شروع شد به منم بگید ممنون میشم

[پاسخ]

امید
۰۹:۰۳ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام
رشته کامپیوتر-نرم افزاری تو لیست رشته ها هست؟
کی استخدامیش شروع میشه؟

[پاسخ]

مونا
۰۹:۱۱ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام. من کاردانی نرم افزار دارم لطفا شرایط استخدام و شهرهای مورد نیاز را بزنید.ممنون

[پاسخ]

فرشته
۰۹:۲۹ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام من مهندسی فناوری اطلاعات دارم نمیدونم این رشته هم میخوان یا نه . لطفا زمان ثبت نام رو خبر بدید

[پاسخ]

مریم از تبریز
۱۰:۱۴ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام بنده نیز فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی می باشم سه سال است درسم تمام شده .دارای معلولیت و مددجوی بهزیستی می باشم ولی تاکنون نسبت به اشتغال معلولین کار جدی صورت نگرفته معلولین بیشتر بایدمورد توجه مسئولین قرارگیرند زیرا نیاز دارند در جامعه حضور بهم رسانند تا خدای نکرده دچار برخی بیماری ها و مشکلات روحی نشوند از مسئولین خواستاریم تا هرچه بیشتر به این موضوع رسیدگی نمایند.

[پاسخ]

ژاله
۱۰:۲۳ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی علوم تربیتی دارم با سه سال سابقه آموزش معلولین ذهنی.

[پاسخ]

شهریار
۱۰:۲۴ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

با سلام لطفا شرایط وتاریخ استخدام رو اعلام کنید

[پاسخ]

حسنی
۱۰:۴۷ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

من فوق دیپلم it دارم و همسرم لیسانس روانشناسی داره لطفا به ما هم خبر بدین

[پاسخ]

معصومه
۱۱:۰۰ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس علوم تربیتی گرایش مدیریت اموزشی دارم ودر حال حاضر دانشجوی ارشد تکنولوژی اموزشی دانشگاه بوعلی هستم لطفا شرایط ثبت نام زمان ثبت نام وشهرهای که استخدام دارند رابه من اطلاع دهید ممنون از لطفتون

[پاسخ]

ستاره
۱۱:۰۶ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام کارشناس ارشد زیست محیطی هستم.لطفا زمان ثبت نام رو به من هم خبر دهید.

[پاسخ]

sara
۱۱:۵۱ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام
لطفا استخدامی چیزی مربوط به استان مازندران هم تو سایت اعلام کنید.

[پاسخ]

shina
۱۲:۰۴ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی پژوهشگری علوم اجتماعی هستم و دانشجوی بهزیستی . لطفا زمان برگزاری آزمون و تاریخ استخدام را اعلام کنید.

[پاسخ]

هانیi
۱۲:۱۴ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام
رشت پزوهشگری برمیدارین؟

[پاسخ]

هستي
۱۳:۴۵ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام لطفا زمان دقيق استخدامي را خبر بدين . ممنون

[پاسخ]

مهناز
۱۴:۲۱ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام لطفا زمان استخدامی را خبر بدیب. متشکرم

[پاسخ]

ايليا
۱۴:۳۲ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام من كارشناسي برق قدرت دارم. اگه كاربدون سابقه كار بود منم درجريان بزاريد. ممنون و متشكر.

[پاسخ]

بهار
۱۵:۲۵ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام
من لیسانس کامپیوتر هستم. لطفا زمان استخدام رو به منم خبر بدید
سپاس از زحمت های شما

[پاسخ]

حسین
۱۷:۱۶ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

وای از این همه فوق لیسانس روانشناسی… این همه پتانسیل فعالیت های تخصصی در این رشته هست.. پس در دوره ارشد به این همه ارشد روانشناسی چی یاد دادن…؟؟ کار برای این رشته زیاده عزیزان…

[پاسخ]

roghiyeh
۱۸:۲۷ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام
من کازشناسی کامپیوتر دارای مدرک icdl سازمان بنیادم icdl, … می باشم دارای 8 سال سابقه می باشم لطفا ما را در جریان استخدامی قرار دهید ممنون

[پاسخ]

karim
۱۹:۱۴ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

لطفا من روهم بی خبر نزارید

[پاسخ]

هاجر
۲۱:۵۸ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

ممنونم از اطلاع رسانیتون.

[پاسخ]

setare
۲۲:۰۹ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

الهی بمیرم چقد بیکار داریم امیدوارم کلیدای روحانی چاره کنه

[پاسخ]

سوشیانت
۲۲:۱۰ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

از رئیس سایت بابت اطلاع رسانی ممنونم.دوستان عزیز این سایت فقط اطلاع رسانی میکنه …موفق باشید

[پاسخ]

سپیده
۲۲:۲۰ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

زمان استخدام کی هست؟من ارشد روانشناسی هستم.

[پاسخ]

امید
۲۲:۴۰ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۲

سلام
از مدیر محترم سایت میخوام که وقتی استخدامیش شروع شد یه خبری به ما بده ممنون.
منم کاردانی کامپیوتر -نرم افزاری هستم.

[پاسخ]

baran
۰۰:۰۵ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس راهنمای آموزش کاردان استثنایی هستم لطفا اگر استخدامی در این رشته ها نیاز داشتید اطلاع بدید

[پاسخ]

صادق
۰۰:۰۹ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۲

سلام به همه دوستان و خسته نباشيد به مسولين سايت
لطفا زمان استخدامي و ثبت نام همينطور شهرهايي كه ميخواد رو به من هم اطلاع بديد
موفق باشيد

[پاسخ]

مختاری
۰۸:۵۳ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۲

سلام من فوق دیپلم کامپیوتر هستم به من هم اطلاع رسانی کنید

[پاسخ]

sevda
۱۰:۳۳ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی دارم و 12 سال سابقه کار در بیمارستان.و 31 ساله هستم لطفا زمان ازمون من هم خبر کنید ممنونم.

[پاسخ]

fall
۱۲:۳۰ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۲

سلام میشه لطفا بگید چه شهرهاو استانهاو چه رشته هایی رو پذیرش میکنن واسه استخدامی؟هرچی میگردم نیست ممنون میشم!

[پاسخ]

زینب
۱۶:۵۶ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۲

جالبه من ارشد کتابداری دارم استخدامی خودم که حقمه من و خبر دارم بقیه هم رشته ایهامو رد می کنن و رشته های غیر مرتبط با کتابداری توی کتابخونه ها استخدام می کنن به همه شما توصیه می کنم استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی رو حتما شرکت کنید شانس شماها برای قبولی توو این آزمون بیشتر از من ارشد کتابداریه.

[پاسخ]

برسین
۱۶:۵۶ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۲

سلام کارشناسی روانشناسی عمومی دارم لطفا به من هم زمان ازمون و اینکه کدام شهرها پذیرش دارند را اطلاع دهید.با تشکر

[پاسخ]

معصومه
۲۱:۲۳ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۲

سلام زمان استخدام و آزمون و شهرهای مورد نیاز را به من اطلاع دهید .مرسی ، کارشناس IT استان اصفهان

[پاسخ]

منور
۲۱:۵۰ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۲

سلام من ارشد تربیت بدنی دارم آیا استخدامی شامل حال ماهم میشه لطفا خبرم کنید متشکرم

[پاسخ]

…………..
۲۱:۵۵ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۲

لیسانس معماری هم میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

سارا
۱۱:۳۹ ~ ۲۴ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی سخت افزار کامپیوتر دارم
از مدد جویان هم هستم لطفا به من خبر بدین
تشکر

[پاسخ]

نصير رنجبريان
۱۳:۱۱ ~ ۲۴ مهر ۱۳۹۲

من كارشناسي روان شناسي دارم و دانشجوي كارشناسي ارشد روان شناسي باليني هستم لطفا زمان ثبت نام رو به منم اطلاع بديد با تشكر

[پاسخ]

مریم
۱۳:۵۱ ~ ۲۴ مهر ۱۳۹۲

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.من مدرک کارشناسی نرم افزار دارم ممنون میشم به من هم اطلاع رسانی کنید.با تشکر

[پاسخ]

leila
۱۶:۳۴ ~ ۲۴ مهر ۱۳۹۲

سلام
لیسانس کامپیوتر دارم!!!!!!! میشه لطف کنید شرایط دقیق استخدامی رو هم به من بگید؟
متشکرم

[پاسخ]

مرضیه
۱۸:۴۱ ~ ۲۴ مهر ۱۳۹۲

منهم دیپلم ادبیات دارم لطفا به من خبر دهید.همچنین متخصص سر و کله زدن و ارتباط با معلولین ذهنی هستم.

[پاسخ]

asal
۲۰:۴۳ ~ ۲۴ مهر ۱۳۹۲

سلام من مدرک کارشناسی علوم تربیتی(مشاوره و راهنمایی )دارم لطفا تاریخ ثبت نام رو به من هم خبر بدهید. ممنون

[پاسخ]

Azin
۱۶:۳۰ ~ ۲۵ مهر ۱۳۹۲

سلام-کارشناس نرم افزار هستم.تاریخ ثبت نام رو به من هم خبر بدهید لطفا وشرایط دقیق استخدامی رو هم به من بگید؟

[پاسخ]

saeed
۱۸:۳۰ ~ ۲۵ مهر ۱۳۹۲

salam reshte omran va aomzesh zaban barmidare

[پاسخ]

مهدیه
۲۲:۵۰ ~ ۲۵ مهر ۱۳۹۲

سلام.مهندس کامپیوترهستم.تاریخ ثبت نام روبه من هم خبربدهید.ممنون

[پاسخ]

mahdieh
۲۲:۵۱ ~ ۲۵ مهر ۱۳۹۲

ravanshenasi balini ham mikhad?lotfan zamane daghighesh ro b man ham etela bdid.

[پاسخ]

مليحه
۱۴:۳۳ ~ ۲۶ مهر ۱۳۹۲

باسلام من كارشناس روانشناسي باليني هستم .آيا شما به اين رشته نياز داريد؟ممنون ميشوم زمان ثبت نام را اطلاع دهيد.

[پاسخ]

فهيمه
۱۴:۴۹ ~ ۲۶ مهر ۱۳۹۲

با سلام من دانشجوي ترم عرصه پرستاري هستم ايا پذيرش استخدام درمورد رشته من هم داريد؟ ممنون ميشوم زمان ثبت نام رااطلاع دهيد

[پاسخ]

اشنا
۲۱:۲۸ ~ ۲۶ مهر ۱۳۹۲

سلام من لیسانس علوم تربیتی دارم میشه لطفا زمان ازمونو به من هم اطلاع بدید ممنون میشم.

[پاسخ]

هنگامه
۲۳:۱۴ ~ ۲۶ مهر ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دارم ممنون می شم زمان ثبت نام و آزمون برام ایمیل کنید.

[پاسخ]

حورا
۱۲:۱۱ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۲

با سلام
من فوق دیپلم رشته نرم افزار هستم.با کلی سابقه کار لطفا زمان آزمون من رو هم خبر کنید. با تشکر

[پاسخ]

fall
۱۲:۳۳ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۲

سلام ببخشید چرا اطلاع نمیدید که چه شهرهاو چه رشته هایی زو میخواد واسه اسخدامی بهزیستی من لیسانس کامپیوتر دارم؟!

[پاسخ]

neds
۱۰:۰۴ ~ ۲۸ مهر ۱۳۹۲

سلام ،من لیسانس کامپیوتر دارم. لطفاً زمان آزمون را اطلاع دهید.

[پاسخ]

نام شما
۱۰:۳۶ ~ ۲۸ مهر ۱۳۹۲

لطفا زمان ازمون به من خبردهید

[پاسخ]

n. ganj
۲۱:۱۵ ~ ۲۸ مهر ۱۳۹۲

لطفاُ حتماُ خبر جذب نیرو در بهزیستی به من اطلاع بدید
ممنونتون میشم

[پاسخ]

گلی
۰۷:۲۵ ~ ۲۹ مهر ۱۳۹۲

سلام خسته نباشی لطفا هر وقت زمان آگهی استخدام مرا با خبر کنید متشکرم من دانشجوی ارشد حسابداری هستم

[پاسخ]

سید احمد
۱۷:۱۱ ~ ۲۹ مهر ۱۳۹۲

ba salam
man lisans e hesabdari daram age emkanesh hast be man ham khabar bhid

[پاسخ]

elham
۱۸:۳۹ ~ ۲۹ مهر ۱۳۹۲

سلام.ممنون میشم زمان آزمون و اطلاعیه ها ی بعدیش را بمنم خبر بدید.من کارشناسی نرم افزار دارم.

[پاسخ]

farnoosh
۱۳:۰۵ ~ ۲ آبان ۱۳۹۲

سلام من مدرک کارشناسی کامپیوتر دارم.ممنون میشم زمان آزمون و اطلاعیه هاش رو بهم خبر بدید. تشکر

[پاسخ]

سمیه
۱۳:۵۳ ~ ۱۱ آبان ۱۳۹۲

سلام من لیسانس روانشناسی دارم.لطفا اززمان ازمون واطلاعیه هایش بهم خبربدید.

[پاسخ]

مسعود
۱۱:۰۹ ~ ۱۴ آبان ۱۳۹۲

همش الکیه چه استخدامی ؟ چه کشکی ؟شش ساله که قراره سه درصد سهمیه معلولین شامل حال من معلول بشه . نشده و هیچ وقتم نمیشه.

[پاسخ]

فرنوش
۲۲:۴۷ ~ ۱۴ آبان ۱۳۹۲

با سلام.زمان آزمون کی هس؟ب منم خبر بدین لطفا

[پاسخ]

فاطمه
۲۱:۳۴ ~ ۲۱ آبان ۱۳۹۲

سلام.رشته ام مهندسی محیط زیست است .آیا رشته من شامل این استخدام میشود؟من روهم باخبرکنید.ممنون.

[پاسخ]

ثنا
۱۹:۱۵ ~ ۲۳ آبان ۱۳۹۲

سلام. رشته الیسانس راهنمایی و مشاوره هستم به من هم خبر بدین ایمیل کنید… تشکر

[پاسخ]

فائزه شافعی
۱۰:۳۵ ~ ۴ آذر ۱۳۹۲

من درسمو تموم کردم تا دو ماه دیگه ام پایان نامه مو میدم و مدرکمو میدن یعنی لیسانس علوم تربیتی با گرایش مدیریت و برنامه ریزی اموزشی میشم لطفا به منم خبر استخدامی جدید بهزیستی رو بگین خیلی ممنون میشم

[پاسخ]

مليحه
۱۱:۲۸ ~ ۶ آذر ۱۳۹۲

سلام من ليسانس حسابداري دارم لطفاًخبرش را به منم بدهيد.

[پاسخ]

aaa
۰۰:۲۷ ~ ۹ آذر ۱۳۹۲

من کارشناسی ارتوپدی فنی (اعضای مصنوعی ووسایل کمکی) خوندم برای بهزیستی
نیاز دارید؟

[پاسخ]

najmeh
۱۴:۴۹ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۲

سلام ، من لیسانس حسابداری دارم ممنون میشم اگه منم با خبر کنید

[پاسخ]

mitra
۱۶:۲۸ ~ ۱۵ آذر ۱۳۹۲

salam manam lisanas hesabdari lotfan khabaram konid

[پاسخ]

نظری
۲۰:۱۰ ~ ۲۲ بهمن ۱۳۹۲

سلام من کاردرمان هستم.درصورت نیازبه من اطلاع دهید

[پاسخ]

M.E
۲۳:۴۸ ~ ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

سلام.من لیسانس شیمی دارم.در حال حاضر بیکارم .در ضمن معلولیت کم شنوایی هم دارم .من ازاین اداره استفاده ای نکردم با اینکه تحت حمایت آن بودم. ولی حداقل این انتظار را دارم برای من که با این زحمت وبا این مشکلاتم مدرکم را گرفتم کاری را برای من در این اداره در نظر میگرفتند نه اینکه وقتی مراجعه میکنم اداره به من بگویند نیرو نمیخواهیم و در عوض یک سری که مدرکشان را از دانشگاه آزاد گرفتند یا دیپلمه هستند باید در آنجا راحت کار کنند.اینها که نمیتوانند بفهمند یک معلول چه میکشدو نگاه جامعه به آنها چیست بهتر است بگویم اینها فقط به فکر خودشان و اطرافیانشان هستند که سر کار بروند نه منی که حقم است.

[پاسخ]

فاطمه
۱۴:۴۷ ~ ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

با عرض سلام و خسته نباشید
اینجانب لیسانس علوم تربیتی دارم در صورت نیاز به من اطلاع دهید.

[پاسخ]

ساحل
۱۰:۱۸ ~ ۱۹ فروردین ۱۳۹۳

سلام.لیسانس علوم اجتماعی پژوهشگری دارم.پدرم دراومد بس پای کامپیوترواینترنت نشستم.زودترازمون برگزارکنید.خسته شدیم.نکنه همش الکیه؟

[پاسخ]

ساحل
۱۰:۲۳ ~ ۱۹ فروردین ۱۳۹۳

سلام.دوستای عزیزخودتونوخسته نکنید.همش الکیه.نظرهم میذاریم نمیگیره.میگه تکراریه.

[پاسخ]

مهسا
۰۹:۲۰ ~ ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام.من کارشناسی معماری دارم.لطفا استخدامی بهزیستی رو به منم خبر بدین…سپاس گزارم.

[پاسخ]

آیناز
۱۱:۲۳ ~ ۸ خرداد ۱۳۹۳

سلام آزمون استخدامی کی هست میشه به من خبر بدید؟مرسی

[پاسخ]

مرسده
۰۸:۵۰ ~ ۱۰ آذر ۱۳۹۳

سلام من لیسانس روانشناسی دارم میشه به منم خبر بدید آزمون استخدامی رو.

[پاسخ]

فرشته
۱۸:۳۵ ~ ۷ تیر ۱۳۹۴

سلام. من دانشجوی ترم ۳ مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه خوارزمی تهران هستم. لطفا در صورت نیاز به استخدام نیروی جدید تاریخ رو به من اعلام کنید. با تشکر

[پاسخ]