آگهی استخدام موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی

غیاث الدین جمشید کاشانی
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 5 نفر
تاریخ انقضاء : 31 شهریور ماه 93
متن آگهی

موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی  واقع در آبیک 100 کیلومتری تهران با سرویس رفت و آمد از تهران نیاز  به 5 نفر  کارشناس ارشد و دکتری  رشته کامپیوتر و IT  جهت تدریس دروس کامپیوتر از  دانشگاه های ترجیحا دولتی  دارد . ( به صورت حق التدریس برای ترم مهر)

افرادی که سابقه برنامه نویسی c#  و  ASP  یا PHP در محیط کار داشته باشند و یا در مسابقات ACM رتبه ممتاز کسب کرده باشند ،  در اولویت هستند .

از همکاری با دانشجویان فوق لیسانس معذوریم مگر دانشگاه شریف ، تهران و امیرکبیر  و برای دروس آزمایشگاهی

لطفا رزومه خود را به smr913@gmail.com   ارسال نمایید  و  به شماره 09128119963 (رشتیان )  اس ام اس بزنید . ( با شما تماس گرفته خواهد شد در صورت نیاز)

 

موسسه غیاث الدین جمشیدکاشانی

آدرس

  • آبیک – میدان مادر – بلوار نیایش – موسسه غیاث الدین جمشیدکاشانی
  • کد پستی : 3441356611

اطلاعات تماس

  • 0282-2898511-15
  • 0282-2881209
اطلاعات تماس
نشانی : آبیک - میدان مادر - بلوار نیایش - موسسه غیاث الدین جمشیدکاشانی
تلفن : 09128119963
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها