دعوت به همکاری معاونت امور بین الملل و ارزی بانک دی

بانک دی
شهر های مورد نیاز : کیش ، ساری ، اصفهان ، تبریز ، مشهد ، اهواز و شیراز
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : ---
متن آگهی

معاونت امور بین الملل و ارزی بانک دی در راستای نقش آفرینی ارزشی و استفاده از تجارب متخصصان محترم سیستم بانکی جهت تامین کادر ارزی شعب منتخب شهرستان های کیش ، ساری ، اصفهان ، تبریز ، مشهد ، اهواز و شیراز ، در نظر دارد از بین عزیزان پس از مطالعه دقیق رزومه های ارسالی دعوت بمصاحبه و نهایتا انعقاد قرارداد همکاری در سطح کل کشور نماید .
شرایط اختصاصی :
1- تسلط کافی بر زبان انگلیسی .
2- حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات میباشد .
3- توانایی کار با نرم افزار های اداری ( Word – Excel ) ، اتوماسیون های اداری و بانکی خصوصا نرم افزار نگین الزامی میباشد .
4- آشنایی کافی با برنامه های معمول کاربری کامپیوتر .
5- برخورداری از سطح قابل قبولی از دانش بانکی .
6- نداشتن هرگونه منع بکارگیری پس از استعلام از بانک محل اشتغال سابق
7- دارا بودن حداقل 10 سال سابقه بانکی در زمینه امور ارزی و بین الملل .
8- برخورداری از روابط عمومی مناسب و روحیه مشتری مداری .
9- محل سکونت ترجیحاً مراکز استانها باشد .
10- در صورت لزوم برای دعوت به مصاحبه از طریق شماره همراه مندرج در فرم ، اطلاع رسانی لازم صورت میپذیرد .
لازم به ذکر است برای رفع هرگونه ابهام می توانید با دفتر معاونت محترم ارزی به شماره 02128931011 تماس حاصل فرمایید.

عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
سیامک عنایتی
۱۳:۱۵ ~ ۲۶ تیر ۱۳۹۳

با سلام
احتراما به استحضار میرساند با توجه به نداشتن سابقه کار واینکه دانشجو ارشد نرم افزار میباشم آیا می توانم در این استخدامی شرکت کنم؟

[پاسخ]

مصطفي مرادزاده
۲۳:۵۱ ~ ۲۶ تیر ۱۳۹۳

با سلام
احتراما به استحضار ميرساند اينجانب داراي مدرك كارشناسي ارشد حسابداري با معدل 18.41در سال 87 هستم و از سال 1385 مدرس دانشگاه هستم و تسلط كامل به word و Excel و تايپ دارم و يكسال سابقه كار در شركت همكاران سيستم دارم و با نرم افزارهاي مختلف مالي آشنا هستم. آيا مي توانم در استخدامي شركت كنم.

[پاسخ]

احمد امامی
۰۴:۱۷ ~ ۲۸ تیر ۱۳۹۳

باسلام
بنده در سال 86 باسمت مسئول اعتبارات واسنادارزی شعبه ممتاز بازارتهران خودم راازکارافتاده کردم وسپس کارشناسی ارشددررشته مدیریت بازرگانی بین الملل راتمام کردم هم اکنون درسلامت کامل به کار گلخانه مشغول هستم وسمتهای مختلفی دربخشهای ارزی وریالی بانک به عهده داشته ام سن 50سال آماده همکاری وخدمت میباشم.بااحترام

[پاسخ]