آگهی استخدام مرکز بهبودی اقامتی میان مدت سامان

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : فردوس (استان خراسان جنوبی)
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 16 مرداد ماه 95
متن آگهی

استخدام مرکز بهبودی اقامتی میان مدت سامان

موسسه غیر انتفاعی و غیر تجاری امام علی (ع) شهرستان فردوس خراسان جنوبی از متقاضیان واجد شرایط دارای مدرک تحصیلی پزشکی، روانپزشکی، کارشناسی مددکاری اجتماعی (علوم اجتماعی گرایش خدمات اجتماعی و مددکاری اجتماعی)، روانشناسی مشاوره ، جهت مدیر داخلی مرکز بهبودی اقامتی میان مدت سامان از طریق بخش غیر دولتی تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان فردوس دعوت به همکاری می نماید.

تماس تا پایان وقت اداری به مدت یک هفته از ساعت ۸ الی ۱۴

تلفن: ۰۹۱۵۹۳۵۰۱۴۶- ۰۹۳۷۱۶۳۸۹۸۶

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : ۰۹۱۵۹۳۵۰۱۴۶- ۰۹۳۷۱۶۳۸۹۸۶
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها