آگهی استخدام مدیریت تأمین اجتماعی استان ایلام

سازمان تامین اجتماعی
شهر های مورد نیاز : استان ایلام
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

به اطلاع پزشکان متخصص می‌رساند که مدیریت تأمین اجتماعی استان ایلام جهت تکمیل کادر پزشکی مراکز درمانی تابعه در شهر ایلام متخصص در رشته‌های ذیل نیاز دارد:

۱-پزشک متخصص اطفال

۲- پزشک متخصص زنان و زایمان

۳-پزشک متخصص گوش و حلق و بینی

۴-پزشک متخصص بیهوشی

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ایلام – بلوار شهید مدرس – جنب خیابان شهید آوینی – مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان ایلام مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۰۸۴۳۳۳۶۱۰۳۷ امور اداری و پشتیبانی و ۰۸۴۳۳۳۳۱۶۱۰ دفتر مدیریت درمان استان ایلام  تماس حاصل فرمایند.

 

اطلاعات تماس
نشانی : ايلام – بلوار شهيد مدرس – جنب خيابان شهيد آويني – مديريت درمان تأمين اجتماعي استان ايلام
تلفن : 08433361037 - 08433331610
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها