استخدام كشتيرانى و ترابرى بين المللى آراباختر

آراباختر
شهر های مورد نیاز : بندرعباس
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 30 دی ماه 92
متن آگهی

كشتيرانى و ترابرى بين المللى آراباختر شعبه بندرعباس جهت تكميل كادرمالى به يك نفر مدير حسابدارى جهت شعبه با حداقل مدرك تحصيلى ليسانس و 8 سال سابقه كار نيازمند است.
افراد متقاضى با دردست داشتن مدارك به نشانى: بندرعباس، سه راه پاسداران پشت تارا ماركت ساختمان ساحل طبقه  4 واحد 8 مراجعه و يا به آدرس ايميل: MRHP2005@GMAIL.COM ارسال نمايند.

اطلاعات تماس
نشانی : بندرعباس-سه راه پاسداران- پشت تارا ماركت -ساختمان ساحل- طبقه 4 -واحد 8
تلفن :
وبسایت : ara-bakhtar.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها