آگهی استخدام شرکت فن آوران شایان طرح

شایان طرح
شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 26 آبان ماه 92
متن آگهی

شرکت فن آوران شایان طرح در شیراز جهت اجرای پروژه های خود افراد واجد شرایط ذیل را ه همکاری دعوت می نماید.

  • مهندس برق ، الکترونیک
  • مهندس مکانیک

از علاقمندان دعوت می شود مدارک خود را به آدرس ایمیلی و یا فاکس زیر ارسال نمایند:

آدرس ایمیل: cv@shayantarh.com
فاکس: 07116491270
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 07116491270
وبسایت : shayantarh.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
حسین قادرپناه
۲۱:۱۷ ~ ۶ شهریور ۱۳۹۳

مدت ۲۰ سال سابقه بیمه که مدت ۱سال در شرکت وارم ایر (صنایع الکترونیک)در زمینه نقشه کشی و تاسیسات(۷۲-۷۳ )و مدت۵٫۵سال در شرکت ابزارسازان ذر زمینه ساخت قالبسازی و گازسوز خودرو ماشین و ساخت ماشین آلات(۷۴-۷۹)و مدت ۱۳٫۵ در شرکت جهاد تحقیقات پارس ذر زمینه ساخت مخازن و تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی وتجهیزات کارخانه سیمان وسازه و استراکچرو…(۸۰-۹۳)ومدت۱سال به صورت پاره وقت ذر شرکت صنایع دفاع سپاه ذر زمینه تجهیزات خودرو ملی فعالیت داشته.حقوق پیشنهادی۱۳۰۰۰۰۰تومان

[پاسخ]