آگهی استخدام فروشگاههای زنجیره ای سامسونگ

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 26 آبان ماه 94
متن آگهی

فروشگاههای زنجیره ای سامسونگ جهت توسعه شعب زنجیره ای خود در تهران دعوت به همکاری می نماید:

عنوان شغلی شرایط اولیه شرایط اصلی
کارمند فروشگاه زنجیره ای بزرگ حداقل تحصیلات فوق دیپلم/ حداکثر سن ۳۵ سال/ آقا-خانم/ دارای کارت پایان خدمت برای آقایان/ دارای سابقه همکاری در فروشگاههای زنجیره ای یا صوتی تصویری یا خانگی یا موبایل/ تمام وقت یا پاره وقت آشنایی به زبان انگلیسی و آفیس
صندوقدار حداقل تحصیلات فوق دیپلم در رشته حسابداری و یا مرتبط با سابقه کار حداقل ۲ سال/ آقا-خانم/ دارای کارت پایان خدمت برای آقایان/ تمام وقت یا پاره وقت آشنای با سیستم حسابداری فروشگاهی ترجیحا همکاران و آرین سیستم و آفیس

ارسال رزومه به : info@samshops.com

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها