پیگیری استخدام غیر قانونی در آموزش و پرورش

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام شرکت خوش طعم لبن رایان

رئیس بازرسی منطقه غرب کشور و رئیس شورای نظارتی استان همدان از استخدام غیرقانونی مجموعه آموزش و پرورش و پیگیری این موضوع خبر داد.


  • نوع آگهی : اخبار وزارت آموزش و پرورش

——————————————————————————————————————————-

متن خبر

رئیس بازرسی منطقه غرب کشور و رئیس شورای نظارتی استان همدان از استخدام غیرقانونی مجموعه آموزش و پرورش و پیگیری این موضوع خبر داد.

به گزارش ایسنا، اکبر عابدی در نشست مطبوعاتی عنوان کرد: استخدام دستگاه های دولتی بدون ارائه فراخوان غیر قانونی است که مجموعه آموزش و پرورش باید در این زمینه پاسخگو باشد.

وی افزود: نزدیک به ۵۰۰ نفر در این زمینه استخدام شدند که موضوع در حال پیگیری بوده و تا کنون به علت عدم پاسخگویی این پرونده به نتیجه نرسیده است.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
Fhm1365@mailfa.com
۰۹:۳۵ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۲

با سلام -خيلي خوب است اگر پيگيري شود و مو از ماست كشيده شود تا افرادي همچون علي مظاهري با سمت رئيس آموزش وپرورش ناحيه 1 استان همدان پاسخگوي اين همه پارتي بازي هاي خود باشد كه همسر خود را بعد از گذشت 3 سال از سن استخدام خود به عنوان ناظم در يكي از مدارس همدان استخدام كرد و ميثم مظاهري را با وجود داشتن منع استخدام در آموزش وپرورش بهار بدون آزمون استخدام كرد و همچنين عروس خود را با مدرك فوق ديپلم براي هنرستان هاي قهاوند بدون هيچگونه آزمون و با مدرك فوق ديپلم در سن 27 سالگي استخدام كرده كه اينها فقط چند مورد از دهها استخدام غير قانوني رئيس آموزش و پرورش ناحيه 1 استان همدان است

[پاسخ]

علی
۲۳:۴۲ ~ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

کی انشااله پیگیری می شود .استخدام غیر قانئنی در همدان بی نظیر بوده است – ومسئولین هنوز هم در راس کار قرار دارند

[پاسخ]