آگهی استخدام صندوق توسعه ملی(دریافت کارت ورود به جلسه آزمون)

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام صندوق توسعه ملی

صندوق توسعه ملی برای تکمیل کادر تخصصی در حوزه های اقتصادی ، سرمایه گذاری ، نظارت ، بانکی ، بین الملل ،مالی و اداری در نظر دارد از بین متقاضیان واجد شرایط عمومی استخدام از طریق آزمون با شرایط ذیل اقدام به جذب نیروی انسانی نماید.

 

  • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
  • تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
  • تاریخ انقضا : 27 بهمن ماه 91

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی صندوق توسعه ملی اینجا کلیک نمایید

صندوق توسعه ملی برای تکمیل کادر تخصصی در حوزه های اقتصادی ، سرمایه گذاری ، نظارت ، بانکی ، بین الملل ، مالی و اداری در نظر دارد از بین متقاضیان واجد شرایط عمومی استخدام از طریق آزمون و مصاحبه با شرایط زیر اقدام به جذب نیروی انسانی نماید:

امکانات و مزایا :

(*) محل کار در صندوق توسعه ملی در تهران می باشد
(*) پذیرفته شدگان از حقوق و مزایا وامکانات و تسهیلات مناسب برخوردار خواهند بود.
(*) بهره گیری از دوره های آموزشی تخصصی .

انتقالی از سایر دستگاهها پذیرفته می شود

شرايط عمومي استخدام
– تدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي
– تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران
– التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
– داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يامعافيت دائم از خدمت ( ويژه آقايان)
– نداشتن اعتياد به دخانيات ، مواد مخدر و سابقه محكوميت جزائي مؤثر .
– داشتن سلامت جسماني و رواني و توانائي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند .
– نداشتن منع استخدام در دستگاههاي دولتي به موجب آراء مراجع قانوني .
– داوطلبان استخدام نبايد مستخدم رسمي ، ثابت و پيماني ساير دستگاههاي دولتي و يا بازخريد خدمت باشند .

شرايط اختصاصي استخدام
– حداکثر سن برای رشته شغلی کارشناس نظارت 30 سال و برای ساير رشته های شغلی مندرج در آگهی استخدام 35 سال می باشد.
-داشتن 5سال سابقه مرتبط يا تحقيقاتی در زمينه رشته های شغلی رديفهای 2 الی 4 و 6 الی 7 و 8 سال برای رشته شغلی رديف 5 آگهی استخدام.

مواد آزمون عبارتند از :
الف) آزمون عمومي شامل 1- زبان انگليسي عمومـي2- مباني قانوني ( قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران – قانون برنامه پنجم توسعه از مواد 69 الی 135 – حساب ذخیره ارزی ) به تعداد (40 ) سئوال می باشد.
ب ) آزمون تخصصي شامل سئوالات مرتبط با رشته شغلي مورد درخواست داوطلب به تعداد (60) سئوال مي باشد.
– سوالات به صورت تستی چهار گزينه اي ( بدون اعمال نمره منفي) طراحي خواهد شد .

تذكرات :
1- انتخاب داوطلبان استخدام براي انجام مصاحبه تخصصي حداكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز به ترتيب از بالاترين نمرات آزمون انجام خواهد شد .
2- به مدارك ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارک تحصيلی پائين تر از مقاطع تحصيلي اعلام شده درشرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارك معادل ( به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و گواهي مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند ) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
3- مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارائه مدارک بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است ، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و در صورت صدور حكم استخدامي ، حكم مزبور لغو و بلااثر مي گردد .
4- مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون (حداكثر 2 ماه پس از اعلام نتيجه ) بايستي به تأييد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد .
5- انتخاب‌ نهائي پذيرفته شدگان‌آزمون پس از طي مراحل مصاحبه تخصصي و گزينش صورت خواهد گرفت.

نحوه ثبت نام داوطلبان استخدام :
متقاضيان استخدام که قبلاً رزومه خود را تا تاريخ 5/11/1391 به آدرس الکترونيکی صندوق توسعه ملی ارسال نموده اند می بايست پس از مطالعه دقيق شرايط و ضوابط استخدام (درصورت دارا بودن شرايط) نسبت به تكميل فرم ثبت نام الكترونيكي و ثبت سوابق در محل مشخص شده از تاريخ 19/11/1391 تا 27/11/1391 اقدام نمايند.
كليه متقاضيان مي‌بايست پس از ثبت نام الكترونيكي، نسبت به ارسال موفق اطلاعات خود اطمينان حاصل نموده و پس از دريافت كد رهگيري جهت پيگيري مراحل دريافت كارت و نتيجه آزمون آن را نزد خود نگهداري نمايد.

دريافت كارت ورود به جلسه، زمان و مكان آزمون :
كليه متقاضيان مي‌بايست از تاريخ 15/12/1391 الي 16/12/1391 به مدت دو روز به سايت اينترنتي مذکور مراجعه نموده واز كارت ورود به جلسه آزمون خود يك نسخه چاپي تهيه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداري نمايند. لازم است كليه متقاضيان در روز آزمون، كارت چاپي ورود به جلسه و كارت ملي خود را به همراه داشته باشند. زمان برگزاری آزمون مورخ 17/12/1391 ومحل برگزاری آزمون بر روی کارت داوطلبان درج خواهد شد.

لینک ثبت نام

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
من
۰۹:۴۸ ~ ۲۴ بهمن ۱۳۹۱

من قبلا رزومه فرستادم ولی تو لینک ثبت نام که وارد شدم و شماره موبالمو وارد کردم پیغام این که شما قبلا رزومه خود را نفرستادید اومده!!! باید چی کار کنم؟

[پاسخ]