آگهی استخدام شهرداری در 8 استان کشور

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اطلاعیه شهرداری در مورد تاخیر در ثبت نام چند استان

ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری های کشورآغاز شد.

  • شهرهای مورد نیاز : البرز، اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری، فارس، قم، کرمانشاه و یزد
  • تعداد نیروی مورد نیاز : مشخص نشده
  • تاریخ ثبت نام : 5 خرداد ماه 92

——————————————————————————————————————————

متن آگهی

مهلت ثبت نام تا ۹۲/3/5 تمدید شد

دانلود نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها

دانلود سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی

شرايط عمومي داوطلبان استخدام :

 – تدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي.
 – تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران.
–  اعتقاد به مباني نظام جمهوري اسلامي ايران.
–  داشتن كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دائم از خدمت .
–  عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و عدم سابقه محكوميت جزايي موثر.
–  داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي‌شوند.
–  نداشتن منع استخدام در دستگاههاي دولتي به موجب آراء مراجع قانوني.
– التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
شرايط اختصاصي استخدام :
داشتن حداقل20 سال و حداكثر 35 سال تا تاريخ انتشار آگهي. حداكثر سن داوطلبان استخدام در پست آتش نشان 25 سال و پست آتش نشان (راننده) 30 سال مي‌باشد.
تبصره:  موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه‌هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلباني كه در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل (از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل.
ب) اعضاي خانواده معظم شهداء، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به كار نمي‌باشند شامل: (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر)تا ميزان 5 سال
تبصره – آزادگان عزيز از شرط سن معاف مي باشند.
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شركت‌هاي دولتي، ‌بانك‌ها و شركت‌هاي تحت پوشش آنها، شركتهاي بيمه، ‌شهرداري‌ها و موسسات و شرکتهای تابعه و وابسته به آن و موسسات و شركتهاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است و همچنین موسسات و شركتهاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمك دولت استفاده مي كنند، ‌نهادهاي انقلاب اسلامي و شركت هاي تحت پوشش آن ها از تاريخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته‌اند به ميزان خدمت غير رسمي آنها.
نحوه ثبت نام و مدارك مورد نياز
* ثبت نام از داوطلبان واجد شرايط صرفاً از طريق سايت به نشاني www.sanjesh.org و به صورت اينترنتي انجام خواهد شد.
1- مهلت تقاضاي استخدام در سايت مذكور از تاريخ 25/02/92 لغايت 29/02/92 (پایان مهلت ثبت نام) مي‌باشد.     
2- ارسال عكس: داوطلبان استخدام مي‌بايست عكس پرسنلي 4 ×3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پيكسل و با فرمت JPG و حجم حداكثر 200 كيلو بايت در رايانه اسكن نموده و آن را در قسمت مربوط در سايت وارد نمايند.
3- واريز وجه ثبت نام بصورت الكترونيكي از طريق كارتهاي عضو شبكه بانكي شتاب كه رمز دوم آن فعال مي باشد بر اساس توضيحات مندرج در سيستم پرداخت الكترونيكي اقدام نمايند و سپس شماره پرونده و رمز عبور براي ورود به مرحله ثبت نام دراختيار هريك از متقاضيان قرار مي گيرد كه لازم است براي پي‌گيري مراحل بعدي آزمون و دريافت كارت شركت در آزمون نزد خويش نگهداري نمايند. مبالغ ثبت‌نام با توجه به وضعيت داوطلبان در سيستم پرداخت الكترونيكي اعلام گرديده است.
نكات مهم ثبت نام :
– قبل از ثبت نام به راهنماي نحوه تكميل فرم موجود در سايت مراجعه و مندرجات آن را دقيقاً مطالعه نمائيد.
– ثبت نام زماني تكميل مي باشد كه داوطلب با استفاده از كد رهگيري به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمينان از صحت اطلاعات، فرم تقاضاي استخدام را چاپ و نزد خود نگهداري كنند.
– قبل از واريز وجه ثبت‌نام لازم است داوطلبان از احراز شرايط خود با مفاد آگهي استخدام اطمينان حاصل نمايند. بديهي است هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نخواهد شد.
تبصره: مهلت ثبت‌نام براي شركت در آزمون به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد و كليه داوطلبان واجد شرايط مي بايست در فرصت تعيين شده از طريق سايت مذكور ثبت نام نمايند.
زمان توزيع كارت شركت در آزمون:
زمان و مكان دريافت كارت شركت در آزمون استخدامي پس از اتمام مهلت ثبت‌نام متعاقبا اعلام خواهد شد.
زمان و مكان برگزاري آزمون هنگام توزيع كارت شركت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
موادآزمون عبارتنداز:
الف- آزمون توانمندي هاي عمومي شامل:1-زبان و ادبيات فارسي 2-زبان انگليسي عمومي 3-رياضي وآمار مقدماتي 4-فناوري اطلاعات 5-معارف اسلامي، اطلاعا ت سياسي و اجتماعي و مباني قانوني شهرداريها، كه به تعداد100سوال چهارگزينه‌اي طراحي خواهد شد.
تبصره: اقليت هاي ديني از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي‌باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع ميشود.
ب- آزمون تخصصي شامل سوالات مرتبط بارشته شغلي و پست سازمانی مورد درخواست داوطلب ميباشد. عنوان مواد آزمون تخصصي هر رشته شغلي در جدول رشته‌هاي شغلي درج گرديده است.
ج- داوطلبان رشته‌هاي شغلي كه در شرايط احراز آن مدرك تحصيلي ديپلم پيش بيني شده است آزمون تخصصي ندارند.
د- داوطلبان استخدام در رشته شغلي آتش نشان علاوه بر موفقيت در آزمون عمومي و تخصصي (حسب مورد) مي‌بايست در آزمون عملي نيز شركت نمايند. داوطلباني كه در اين آزمون فاقد شرايط و توانايي لازم براي شغل آتش نشان تشخيص داده شوند ،بدون توجه به نمرات آزمون عمومي و تخصصي حذف خواهند شد.
تذكرات:
ايثارگران شامل جانبازان، آزادگان عزيز انقلاب اسلامي و رزمندگاني كه حداقل 9 ماه متوالي و يا 12 ماه متناوب از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367 به طور داوطلبانه در جبهه‌هاي جنگ تحميلي حضور داشته‌اند، و نيز فرزندان و همسر آنان درصورت دارا بودن شرايط مندرج در آگهي بارعايت قوانين ومقررات مربوط ازاولويت قانوني به شرح ذيل برخوردار خواهندبود.
از كل مجوز استخدام هر شهرداری30 درصد آن براي استخدام ايثارگران بومي اختصاص دارد كه 25 درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگاني كه حداقل 5 سال سابقه اسارت دارند تعلق خواهد گرفت و 5 درصد باقيمانده به ساير جانبازان، آزادگان و رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص خواهد داشت. ضمناً 25 درصد سهميه فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان50 درصد كه از سوي بنياد شهيد و امور ايثارگران معرفي و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و فرزندان جانباز50 درصد و بالاتر كه از سوي بنياد مذكور معرفي نشده‌اند مي توانند در آزمون ثبت‌نام نمايند و درصورت عدم تكميل سهميه از باقيمانده سهميه اختصاصي همان شهر بهره‌مند شوند.
 انتخاب ايثارگران درحد سهميه تعيين شده (5درصد) به ترتيب نمره كسب شده از بين ايثارگران واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت‌نام نموده‌اند انجام خواهد شد.
استخدام مازادبر30 درصد سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.
 در گواهي خانواده جانبازان ميبايست جمله «عضو خانواده جانباز از كار افتاده كلي غير قادر به كار» قيد شود، در غيراينصورت اين افراد نمي‌توانند از مزاياي بند1 تذكرات بهره‌مندشوند.
ايثارگراني كه از بنياد شهيد و امور ايثارگران كارت شناسايي دارند و افراد وابسته به آنان درصورت ارائه تصوير آن نيازي به اخذ و ارائه گواهي از بنياد مذكور ندارد.
معلولين عادي بومي به شرط كسب حد نصاب نمره لازم و دارابودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره مكتسبه از3% سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.
 كاركنان غيررسمي شهرداری و سازمانهای وابسته و نيروهاي شركتهاي پيمانكاري طرف قرارداد شهرداري‌ها به ازاي هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (2) درصد و حداكثر (20 ) درصد كل امتياز در هر يك از مراحل آزمون استخدامي بصورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
 اولويت انتخاب داوطلبان در شرايط يكسان به ترتيب باشاغلين غيررسمي بومي و نيروهاي طرف قرارداد شركت هاي پيمانكار شهرداري و سازمانهای وابسته، داوطلبان بومي و شاغلين غير رسمي مناطق محروم و دورافتاده براي همان مناطق خواهد بود.
داوطلبان بومي متقاضي استخدام در استانهاي فارس، اصفهان، البرز، تهران، كرمانشاه، قم، چهارمحال بختياري ويزد با سپردن تعهد خدمت 10 ساله در محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا ميتوانند از تسهيلات 50% سهميه استخدامي بومي پس از كسب حدنصاب امتياز لازم در آزمون عمومي برخوردارشوند.
تبصره : بومي، به افرادي اطلاق ميشود كه حداقل داراي يكي از ويژگيهاي زير باشند:
الف-محل تولد داوطلب با محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
ب- حداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي(ابتدايي، راهنمايي و متوسطه)را در محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا براي استخدام طي كرده باشد.
ج- فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح درصورتي كه محل 3 سال از سنوات تحصيلي آنها (اعم از ابتدايي، راهنمايي و يا دبيرستان) با محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضاي استخدامي يكي باشد نيز بومي تلقي ميشوند.
استفاده از امتياز بومي بودن براي داوطلبان استخدام اختياري بوده و در صورت برخورداري پذيرفته شدگان از امتياز فوق، موظف به سپردن (10) سال تعهد خدمت در محل جغرافيايي مورد تقاضا مي باشند.
به مدارك ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي پايين تر و بالاتر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارك در رشته هاي غيرمرتبط و معادل(به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاهها و موسسه‌هاي آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده‌اند و گواهي مبني بر ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاداسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون (حداكثر دو ماه پس از اعلام نتيجه)بايستي به تاييد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.
كسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمنديهاي عمومي صرفا به منزله تاييد صلاحيت عمومي داوطلبان و تصحيح اوراق امتحان مي‌باشد و هيچگونه حق استخدام ايجاد نمي‌كند. معرفي داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصي و با رعايت اولويت هاي مقررصورت مي پذيرد.
انتخاب داوطلبان استخدام حداكثر به ميزان 5/1 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حدنصاب نمره آزمون عمومي (60% كل نمره آزمون) را كسب كرده‌اند براساس بالاترين نمره فضلي آزمون تخصصي انجام خواهد شد. داوطلبان استخدام آتش نشاني كه آزمون عملي دارند حداكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز و ساير شرايط اعلام خواهد شد.
 داوطلبان استخدام، نبايد از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني ساير دستگاهها دولتي و بازنشسته يا بازخريد خدمت باشند.
 چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب كه به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف داده يا فاقد شرايط مندرج درآگهي باشد، از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد و مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي بر عهده داوطلب خواهد بود.
 انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از موفقيت در كليه مراحل آزمون عمومي و تخصصي، عملی و گزينش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احكام استخدام پيماني پذيرفته شدگان حقي براي آنها ايجاد نخواهد شد.
داوطلبان استخدام براي اخذ اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن دفتر امور شهري و شوراهاي استان مربوطه به شرح ذيل تماس حاصل نمايند.
نام استان
شماره تلفن
نام استان
شماره تلفن
تهران
88466787-021
چهارمحال و بختياري
3338883-0381
البرز
34204073-026
اصفهان
2220088-0311
كرمانشاه
8220141-0831
فارس
2282343-0711
قم
7717151-0251
يزد
6112278-0351
داوطلبان ضرورت دارد براي اطلاع از كد و عنوان رشته‌هاي شغلي، رشته‌هاي تحصيلي مرتبط به هر رشته شغلي و جنس (مرد يا زن) مورد پذيرش در هر رشته شغلي به جدول رشته‌هاي شغلي تركيبي هشت استان و جدول مخصوص هر شهر و استان با توجه به استان بومي به شرح ذيل مراجعه نموده و با توجه به اطلاعات مندرج در آنها نسبت به تكميل تقاضانامه ثبت‌نامي اقدام نمايند.

دریافت فایل جدول ترکیبی هشت استان شامل مشاغل مورد نیاز به همراه محل اجرا فرمت Pdf

دانلود سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی

دریافت جداول به تفکیک هر استان

تهران فارس
البرز یزد
قم چهارمحال و بختیاری
اصفهان کرمانشاه

 

دانلود نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها

دانلود سوالات آزمون استخدامی آتش نشانی

لینک ثبت نام

 

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
forogh
۱۰:۴۷ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

salam.emrooz ke 22 hast amma too site sanjesh agahi vase sabte nam nazade!

[پاسخ]

رضا
۱۱:۰۳ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام این لینک ثبت نام و نیروهای مورد نیاز رو کی اعلام میکنید

[پاسخ]

kaveh
۱۱:۴۲ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام.سازمان سنجش که چیزی در رابطه با استخدام شهرداری 92 چیزی ننوشته

[پاسخ]

طوبی
۱۲:۵۲ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام درباره استخدام شهرداری اصفهان دقیقا کی اعلام میشه

[پاسخ]

بی نام و نشون
۱۳:۵۱ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

همش خالی بندیه. برا تامین بودجه خوشونه
دور قبلی من و رفیقام شرکت کردیم
هیچ کس قبول نشد

[پاسخ]

asma
۱۴:۲۰ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

salam chejori bayad sabte nam konim?

[پاسخ]

asma
۱۴:۲۱ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

lotfan javabesho bedid

[پاسخ]

آزاده
۱۵:۳۸ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

تو سایت سازمان سنجش که چیزی ننوشته….!!!!!!!!!!!!!
————–
مدیر سایت : هنوز لینک ثبت نام نیومده کمی صبور باشید.

[پاسخ]

نسیم
۱۵:۵۸ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

salam.kojay sayt sanjesh dar in mord harf zade?

[پاسخ]

s
۱۶:۰۱ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

faghat boomiha mitonan sabte nam konan?

[پاسخ]

امید من
۱۶:۴۵ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام در سایت سازمان سنجش هیچ مطلبی در رابطه با ثبت نام استخدام شهرداری اعلام نشده باید چه کار کنیم؟

[پاسخ]

kaveh
۱۹:۱۳ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

بابا یکی جواب بده خب چه وضعشه اخه

[پاسخ]

ش
۱۹:۳۷ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

چرا اخبار کذب قرار میدید؟
22 اردیبهشت ساعت 19:46 دقیقه

[پاسخ]

شیراز
۲۰:۲۰ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

سر کاریم دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا چیزی نیست که

[پاسخ]

رویا
۰۸:۴۱ ~ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

وقتی جواب سوالا رو نمی دید / پس نظر سنجی برای خنده گذاشتید …

[پاسخ]

حمید تهران
۱۲:۵۹ ~ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

آقا سر کاریه؟؟؟؟ تو سایت سازمان سنجش که چیزی نیست راجب شهرداری جای تاسف داره

[پاسخ]

سمیه
۰۸:۵۹ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام امروز 24 خب تا 26 هم بیشتر برا ثبت نام نزاشتین پس کی فرم ثبت نام رو رو سایت میزارید؟
———
مدیر سایت : اعلام کردن امروز ساعت 4 زمان برای ثبت نام هم میدن نگران نباشید.

[پاسخ]

t
۱۱:۳۸ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

pas chra tozihate lazem nist vase stekhdame shahrdari?????????????????????????????????????????????

[پاسخ]

صالحی
۱۳:۲۲ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام خسته نباشید هیچ جایی در سایت سنجش برای ثبت نام و اطلاعاتی در باره استخدامی ندارد

[پاسخ]

احمد
۱۵:۰۷ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

چارت سازمانی شهرداریها در کدوم سایت قرار دارد؟ ما که بس جستجو کردیم سرد درد گرفتیم

[پاسخ]

سرکا رفته
۱۶:۱۳ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام
پس کووو؟اینم ساعت چهار
بابا ملتو سرکارگذاشتید؟

[پاسخ]

امیرحسین
۱۶:۱۸ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

ساعت چهاره 24 اردیبهشت هم شد و خبری از لینک استخدام شهرداری نیست…

[پاسخ]

یوسف
۱۶:۳۶ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

کجا باید ثبت نام کرد ای دوستان

[پاسخ]

شادی
۱۷:۲۳ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

mesle in ke sare kariye……..

[پاسخ]

MT70 پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۹:۰۵ ب.ظ:

همین پایان صفحه سایت یه لینک ثبت نام داره کلیک کن میره مراحل ثبت نام

[پاسخ]

kaveh
۱۷:۲۷ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

ساعت 17:30 ما همجنان منظر هستیم

[پاسخ]

زینب
۱۷:۳۶ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

چه خبر ازاستخدامی شهرداری ؟سرکاری بود؟باور کنید تو این دوسه روز از بس تو سایت رفتم سردرد گرفتم .فقط میتونن مردم بزارن سرکار .خوشتون میاد مردم بزارید سرکار؟
——–
مدیر سایت : متاسفانه وقتی حرفی زده میشه تا به مرحله عمل برسه طول میکشه باید صبر کرد.

[پاسخ]

ابوالفضل سر کار رفته
۱۷:۵۵ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

الان ساعت 5:55 دقیقست پس استخدام شهرداری کجاست؟
بابا همه رفتند سرکار و الان دارند توی شهرداری کار میکنند کاملا مشخصه دیگه

[پاسخ]

پرديس
۱۸:۰۵ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

پس كو؟!!!!!!!!!!!!!
نظم هم خوب چيزيه ها؟!
همش سايت سنجش رو باز ميكنم و هيچ لينك ثبت نامي نميبينم

[پاسخ]

سرکار رفته
۲۲:۴۲ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام
6ماه بعد
هنوز خبری ازثبت نام نیست ……..

[پاسخ]

مرتضی
۲۳:۵۸ ~ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

آقای مدیر سایت لطفا جواب بدین:
ساعت 11:55 دقیقه شب رفتم سایت سنجش چیزی پیدا نکردم،خواستم ببینم نکنه اومده ما پیدا نمیکنیم؟؟؟
شایدم مسئولین شهرداری HIDDEN کردن لینکش رو !!!
———–
مدیر سایت : نه هنوز نیومده متاسفانه .

[پاسخ]

انسیه
۰۰:۱۷ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام چرارشته حقوق شهرداری برنمیداره

[پاسخ]

سرکار رفته
۰۸:۳۲ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام
واکنون 8:35دقیقه
بازهم خبری نیست …….

[پاسخ]

هادی
۰۹:۲۴ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام
۶ماه بعد
هنوز خبری ازثبت نام نیست ……..

[پاسخ]

جواد
۰۹:۵۴ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

واقعا برا خودمون متاسفم كه سر كاريم بيچاره يه تعداد جوان كه دنبال كار هستن بايد اينجوري سركار باشن

[پاسخ]

سیاوش
۱۰:۰۹ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

سرکاری بهتر از بیکاری. واقعن برای اونای که اخبار کذب میذارن تو سایت و ملتو سر کار میذارن متأسفم. و یک شایعه هم تو جه کنید مجلس با این استخامی ها مخالفه بهمین خاطر نمیذارن تو سایت.

[پاسخ]

آزاده
۱۱:۳۰ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

امروز 25 ساعت 11.30 هنوز چیزی تو سایت سنجش نیست.من تو مهر ماه هم که شهرداری کرج ثبت نام میکرد ثبت نام کردم ولی جواب اون هنوز نیومده.یه پولی هم اون موقع از ما گرفتن.خدا لعنتشون کنه

[پاسخ]

رامیلا پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ:

سلام الانم ساعت 12:10 دقیقه 25 اردیبهشته و هنوز خبری از لینک ثبتنام تو سایت سازمان سنجش نیست

[پاسخ]

h
۱۱:۵۸ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

حضرات جلسه کذاشتن که هزینه ثبت نام را با دلار آزاد حساب کنن یا مرجع چقدر باشه می صرفه و…. به همین خاطر لینک ثبت نام تو سایت نیست

[پاسخ]

unknown
۱۲:۳۹ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

ببخشید اداری مالی فقط شامل حسابداری میشه یا مدیریت دولتی هم هست؟

[پاسخ]

داغ دیده
۱۳:۳۵ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

به نظر من اینا همش سیابازیه.یه آگهی میدن میلیاردها تومن از پول من و شماها جمع میکنن آخرش هم فک و فامیل های خدشونو بدون آزمون میذارن سر کار.این وسط سر ماس که بی کلا میمونه.

[پاسخ]

بهاره
۱۴:۰۰ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام بچه ها شما لینکشو پیدا کردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آقا به منم بگید کجاست
——-
مدیر سایت : فقط اطلاعیه رو در سایت سنجش زدند که از ساعت 5 بعد ازظهر ثبت نام شروع میشه ساعت 5 لینک ثبت نام و شرایط در سایت سنجش اعلام میشه.

[پاسخ]

مهدی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۵:۴۲ ب.ظ:

باسلام .با عرض تاسف وخبر دقیق که بنده از وزارت کشور دارم این آزمون به دلیل انتخابات ،فعلا منتفی است.

[پاسخ]

داغ دیده
۱۵:۳۰ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

اگه یک نفر فقط یک نفر از این راه استخدام شد ، شما بیا بزن تو گوش من.
بهتون تبریک میگم از همین الآن
همتون رفته اید سرکار(البته اون یکی سرکار)

[پاسخ]

شادی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۴:۴۴ ب.ظ:

کاملا درست فرمایش میدید.

[پاسخ]

بهاره
۱۷:۱۵ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

لان ساعت 5:13 اما از لینک خبری نیست که نیست!!!!!!!!!1

[پاسخ]

سرکار رفته
۱۷:۱۶ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

آقای مدیرسایت سلام
الان ساعت 5:20بازهم خبری نیست
——-
مدیر سایت : صبح در سایت سنجش اطلاعیه زده بود که راس ساعت 17.اما متاسفانه نه لینک ثبت نامی هست و همون اطلاعیه رو هم برداشتن.

[پاسخ]

مهدی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۵:۳۵ ب.ظ:

سلام بر مدیر سایت باید عرض کنم که طبق اعلام وزارت کشور این آزمون تا بعد از انتخابات منتفی است وعده کذب ندهیدلطفا.

[پاسخ]

شاهرخ پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۶:۱۵ ب.ظ:

تقصیر مدیر سایت چیه آخه؟
من هم اطلاعیه سنجشو ظهر دیدم
توی سایت شهرداریه شهرمونم نوشته امروز ساعت 5

[پاسخ]

شادی
۱۷:۳۲ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

جناب مدیر سایت ایا اصلا استخدامی در کار هست یا اینکه فقط در حد حرف بوده؟

[پاسخ]

داغ دیده پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ:

عزیز من دور استخدام دولتی رو یه خط قرمز بکش :
(چرا؟) چون باید یه پارتی فوق کلفت داشته باشی
مثل رئیس جمهوری چیزی… این آزمون ها هم الکیه …

[پاسخ]

شیرین
۱۷:۳۷ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

بعد از سه روز شرکت امار اعلام کرد:سماق گران میشود چون ملتی سماق میمکنند وخواهند مکید.

[پاسخ]

kaveh
۱۷:۴۰ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

پس چرانمیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد

[پاسخ]

داغ دیده
۱۷:۵۱ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

عزیزان ، خودتونو اذیت نکنید. کار که عار نیست : یه دونه گونی میخواد (از این بزرگا)و یه گاری ، راه می افتید تو خیابونا و میگید : نووووووووووون خخخشکیهههههههههههه !

[پاسخ]

مهدی
۱۹:۱۴ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

با سلام
بلاخره لینکش تو سایت سنجش درج شد
فقط دفترچه ی راهنماش رو از کجا باید گرفت

[پاسخ]

عباس بدبخت
۱۹:۴۰ ~ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

این لینکشه فقط کارت و دفترچشو میشه از کجا گیر آورد فقط خدا میدونه و سنجشیا
http://92.242.195.30/shahrdari/
مهندسی ای تی یعنی کارشناسی؟

[پاسخ]

MitraiiAriaii پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۳:۰۲ ق.ظ:

salam duste aziz,are yani karshenasi,kart va daftarche hamtu navare samte raste hamun linki ke baz mikoni hastesh.
vali man tamame marahele sabtenamro hamutori ke khode sayt gofte bud tey kardam amma dar enteha ke gozineye taiid ro mizanam behem ekhtar mide ke : “kode reshteye shoghli ba reshteye tahsili paziresh nadarad”
aya baraye shoma ham hamintoriye ya man daram ye jaiiro eshtebah mikonam?

[پاسخ]

MitraiiAriaii
۰۲:۴۹ ~ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲

salam,man ba ye moshkeli movajeh shodam!!!
har kodiro ke be onvane kode reshteye tahsili vared mikonam dar enteha zamani ke gozineye zakhiraro kilik mikonam behem ekhtar mide ke : kode reshteye shoghli ba reshteye tahsiliye shoma paziresh nadarad!!!!!?????!!!!!
aya kasi ba in moshkel ruberu shode ya na?
azatun khahesh mikonam ke rahnamaiim konid…

[پاسخ]

سارا پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۱:۱۸ ب.ظ:

منم همین مشکلو دارم چجوری حل میشه؟

[پاسخ]

elham پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۵:۴۰ ب.ظ:

سلام. منم همین مشکل رو داشتم. عنوان شغلیمو عوض کردم و
یه کد رشته شغلی دیگه انتخاب کردم درست شد.
امیدوارم به نتیجه برسی.

[پاسخ]

مهسا
۱۱:۵۹ ~ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲

من ثبت نام کردم از دیشب باز بود توی سایت سنجش قسمت متفرقه باز کنید وکارتشو بگیرید.به رلحتی ثبت نام میشیدومن چند نفری و میسناسم که اینطوری وارد شدند…

[پاسخ]

آزاده
۱۲:۳۲ ~ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲

من قبلا تو سایت شهرداری ثبت نام کرده بودم.امروز 5شنبه از شهرداری بهم اس زدن که برای تکمیل هزینه ثبت نام برو تو سایت سنجش.حالا کد رهگیری و رمز و … میخاد.منم هیچی ندارم.انقدر هم همه جا پول ریختم یادم نمیاد واسه شهرداری چقدر ریختم.شماره هاشونم پاسخگو نیست.تورو خدا من چیکار کنم الان؟؟؟؟؟

[پاسخ]

آزاده
۱۳:۲۱ ~ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲

منم ثبت نام کردم.آخیش…راحت شدم.5ساله دنباله کارم.ببینیم این بغار بخت من باز میشه یا نه.راحت بود.یه باری از دوشم برداشتن…

[پاسخ]

tvchki پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۶:۵۰ ب.ظ:

آزاده جان شما که ثبت نام کردی عکس مدرکم میخواست؟؟

[پاسخ]

آزاده پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳۰ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ب.ظ:

نه عزیزم.فقط عکس پرسنلی میخاد

[پاسخ]

مهری حسینی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۷:۲۳ ب.ظ:

سلام خسته نباشید
می خواستم بدونم کارشناس مدیریت برنامه ریزی ورزش (خانم) هم دراستان تهران مورد نیاز هست یا خیر؟
لطفأراهنمایی نمائید.
باتشکر
حسینی

[پاسخ]

tvchki
۱۸:۴۸ ~ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲

بابا یکی جواب بده عکس مدرکم برای ثبت نام لازمه؟؟؟؟

[پاسخ]

داغ دیده پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ:

نه نمیخواد

[پاسخ]

آزاده پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۳۰ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ:

نه عزیزم.فقط عکس پرسنلی میخاد

[پاسخ]

سهیل
۰۰:۱۹ ~ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

کسی میدونه آزمون کی برگذار میشه و چقدر فرصت داریم مطالعه کنیم؟؟؟

[پاسخ]

عادله
۱۲:۵۱ ~ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

مشخص نشده که تو کدام رشته ها پذیرش مرد/زن دارن!از کجا باید متوجه بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
———
مدیر سایت : چرا مرتبط با شهرتون توی جدول فایل رو دانلود کنید سمت شغلی با جنسیت مشخص هست.

[پاسخ]

عادله پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۴:۲۸ ب.ظ:

درسته.ولی فقط برای اتشنشانی زده…اما در این جدول (دریافت فایل جدول ترکیبی هشت استان شامل مشاغل مورد نیاز به همراه محل اجرا فرمت Pdf)هم تهران هست هم رشته اما مرد/زن مشخص نشده لطفا راهنمایی کنید

با تشکر
——–
مدیر سایت : نه همه رشته ها هست در بخش “دریافت جداول به تفکیک هر استان”تنها اتش نشانی نیست که.

[پاسخ]

عادله پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۴:۳۳ ب.ظ:

من متوجه نمیشم این محل اجرا که توی این جدولها نوشته شده یعنی چی!!!؟!

[پاسخ]

عادله پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ:

ببخشید اخرین سوال لطفا به بگید مهندس معمار (خانم)تهران میخواد؟!؟!
بسیار سپاسگزارم از راهنمایی شما
——–
مدیر سایت : خود تهران نیست شهرهای اطراف تهران هست.

[پاسخ]

بهاره
۱۳:۳۲ ~ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

امیدوارم تاریخ آزمون با تاریخ امتحانم در دانشگاه یکی نشه
ای خدااااااااااااا

[پاسخ]

امیرحسین
۲۳:۵۰ ~ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

ای بابا کارهای اداریش فقط برای رشته های کامپیوتر و انسانی و خلاصه غیر فنی.
رشته های فنی فقط واسه آتش نشانی.

[پاسخ]

مریم
۱۳:۰۱ ~ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

چه رشته هایی رو میخواد ؟

[پاسخ]

مریم
۱۳:۰۲ ~ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

کجا برم ببینم

[پاسخ]

مریم
۱۳:۰۶ ~ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

یکی بگه

[پاسخ]

nafise
۱۳:۵۴ ~ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

باسلام وخسه نباشید
من دانشجوی ترم آخر لیسانس هستم آیا میتونم در آزمون استخدامی شهرداری شرکت کنم؟لطفا جواب ذهید
باتشکر

[پاسخ]

داغ دیده پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۷:۱۷ ب.ظ:

سلام دوست عزیز
اگه بتونی مدرک معادل بگیری احتمالا بشه.

[پاسخ]

سارا
۱۹:۵۸ ~ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

آقای مدیر سایت با تشکر از اطلاع رسانیتون
میشه لطفا بگید محل امتحان کتبی آیا همون استانیه که میخای استخدام شیه یا آزمون سراسریه؟

[پاسخ]

عباس
۰۹:۱۵ ~ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

توی تهران به این بزرگی فقط یک مهندس برق میخوان اونم توی قرچک!!!
اینو بعد از ثبت نام فهمیدم، این رسما دزدیه

[پاسخ]

u پاسخ در تاريخ تیر ۲ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ق.ظ:

اونو که روز اول با پارتی گذاشتن…………

[پاسخ]

حامد
۱۵:۳۸ ~ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

من دانشجوی ترم آخر لیسانس هستم آیا میتونم در آزمون استخدامی شهرداری شرکت کنم؟ منظورتون از مدرک معادل چیه و چطوری باید براش اقدام کنم؟؟؟

[پاسخ]

هدیه
۱۴:۰۶ ~ ۵ خرداد ۱۳۹۲

اخه من نمیدونم شما ها چرا اینقدر دل خجسته ای دارید تو تهران به این بزرگی اونم تو شهرهای اطراف یکی دو نفر قبول میکنن.چطوری فکر کردین که که شما بین اون دو نفری که از قبل انتخاب شدن هستید؟هان؟همین طوریه که وضع مملکت خرابه!!!

[پاسخ]

کوروش
۰۲:۱۳ ~ ۶ خرداد ۱۳۹۲

هدیه الان داری با این حرفات به بچها امید هدیه میدی

[پاسخ]

سما
۱۱:۴۶ ~ ۱۸ تیر ۱۳۹۲

بچه ها کسی آزمون داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از تاریخش مطلع شدیددددددددددد؟؟؟؟

[پاسخ]

مهدي
۰۲:۰۴ ~ ۱۰ آبان ۱۳۹۲

سلام براي اطلاعات بيشترجهت استخدام كجابايد مراجعه كرد.من راننده ليفتراك-فني باتجربه تاسيسات هستم بامدارك جهت ارائه

[پاسخ]