آگهی استخدام شهرداری های استان کردستان

کردستان
شهر های مورد نیاز : کردستان
تعداد مورد نیاز : 11 نفر
تاریخ انقضاء : 7 شهریور ماه 93
متن آگهی

استانداري کردستان برای تأمين نيروي انساني شهرداريهاي کردستان از محل سهميه استخدامی شماره 220/92/18814 مورخ 92/11/14 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري و مصوبه شماره 35030 مورخ 92/12/17 شورای توسعه مديريت و سرمايه انسانی شهرداريها ودهياريهای کشور, در نظر دارد افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون توانمندی های تخصصي, علمی , مصاحبه و گزينش به صورت پيماني برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذيل استخدام ‌نمايد.

دانلود فایل شرایط و شهرهای مورد نیاز

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدام شهرداری ها

عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
فواد
۰۴:۴۹ ~ ۱۶ اسفند ۱۳۹۳

سلام، چرا برا دیپلم ها کاری ندارید؟؟ مگه استعداد وخلاقیت به سطح تحصیلات بستگی داره؟!‏ لطفا به دیپلم ها هم فرصت اشتغال وآزمون بدید. باتشکر

[پاسخ]