آگهی استخدام شهرداری های استان هرمزگان

هرمزگان
شهر های مورد نیاز : هرمزگان
تعداد مورد نیاز : 26 نفر
تاریخ انقضاء : 5 شهریور ماه 93
متن آگهی

استانداري هرمزگان براي تامین نیروي انسانی مورد نیاز شهرداریهاي تازه تاسیس استان از محل سهمیه استخدامی شماره 10706 1393 سازمان شهرداریها و دهیاریهاي کشور، در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاري آزمون توانمندیهاي /03/ مورخ 21 تخصصی ،عملی یا مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی براي خدمت در شهرهاي تازه تاسیس استان به شرح زیر استخدام نماید.

دانلود فایل شرایط و شهرهای مورد نیاز

اصل آگهی

ثبت نام

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدام شهرداری ها

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : maph.gov.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
علی
۲۰:۰۵ ~ ۲۹ مرداد ۱۳۹۳

باسلام وخسته نباشین من مدرک فوق دیپلم تعمیر ونگهداری خودرو دارم سن من 28ساله وهم اکنون برای کارشناسی مهندسی منابع طبیعی سامانه های اطلاعات جغرافیای میخونم ایا میتوانم ثپت نام کنم

[پاسخ]

نام شما
۰۸:۴۴ ~ ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

با سلام خانچه هستم مدرک فوق دیپلم حسابداری دارم ولی مدت 11 سال سابقه کار سرویس و نگهداری دستگاههای سنگین و نیمه سنگین و کارهای دفتری و انبار داری دارم ایا می توانم ثبت نام کنم؟

[پاسخ]