آگهی استخدام شهرداری های استان مازندران

استانداری مازندران
شهر های مورد نیاز : مازندران
تعداد مورد نیاز : 51 نفر
تاریخ انقضاء : 8 شهریور ماه 93
متن آگهی

استانداري مازندران براي تأمين نيروي انساني مورد نياز شهرداري هاي شهرهاي تازه تاسيس استان از محل سهميه استخدامي شماره 10704 مورخ 21/03/1393 سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور و به استناد مجوز استخدامي شماره 18814/92/220مورخ 14/11/92 معاونت توسعه مديريت وسرمايه انساني رييس جمهور در نظر دارد افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون استخدامي توانمنديهاي تخصصي، عملي يا مصاحبه و گزينش به صورت پيماني براي خدمت درشهرهاي تازه تاسيس به استخدام نمايد.
برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید
برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها