آگهی استخدام شرکت گلپخش اول

شرکت گلپخش اول
شهر های مورد نیاز : اصفهان
تعداد مورد نیاز : 20 نفر
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

شرکت گلپخش اول شعبه اصفهان با مدیریت جدید :توزیع کننده انحصاری محصولات AVEو MERSI,softlan ,home plaus در استان اصفهان جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری مکیند :

عنوان شغل تحصیلات شرایط تعداد حداکثر سن
مامور پخش حداقل دیپلم آقا ۵نفر ۳۰ سال
راننده با کامیونت ۶ تن __ آقا ۵نفر ۳۰ سال
ویزیتور (بازاریاب ) حداقل دیپلم آقا ۱۰نفر ۳۰ سال

متقاضیان می توانند از ساعت ۸ الی ۱۷ با تلفن ۴۵۸۳۶۲۲۳ تماس و یا همراه یک قطعه عکس به آدرس : اصفهان ، بلوار بعثت (جاده دولت آباد ) تقاطع دوم بعد از میدان تاکسیرانی ،سمت چپ ، جنب لاله بار داخل ریسندگی ماه اصفهان مراجعه نمایند.

اطلاعات تماس
نشانی : اصفهان ، بلوار بعثت (جاده دولت آباد ) تقاطع دوم بعد از میدان تاکسیرانی ،سمت چپ ، جنب لاله بار داخل ریسندگی ماه اصفهان
تلفن : ۴۵۸۳۶۲۲۳
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها