آگهی استخدام شرکت گلدیران

گلدیران
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 15 تیر ماه 93
متن آگهی

جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید :

عنوان تحصیلات رشته تحصیلی تخصص های لازم جنسیت حداکثر سن کد شغل
کارشناس جذب و استخدام کارشناسی صنایع /مدیریت 1.تسلط به Office2.تسلط کامل به فرآیندهای جذب3.دارای روابط عمومی مناسب آقا 35 سال HR60
کارشناس آموزش کارشناسی/ کارشناسی ارشد صنایعمدیریت صنعتیمدیریت آموزشی

 

1. تسلط به ISO100152. تسلط بهOffice3. آشنا به زبان انگلیسی آقا 35 سال HR 33

 

ازمتقاضیان واجد  شرایط درخواست میشود رزومه خود را   به شماره فکس 89522 داخلی 6 یا   به آدرس ایمیل hr@goldiransvc.ir یا به آدرس سایت www.goldiransvc.ir به شمارهSMS 89522-021 ارسال نمایید (اولویت با افراد ساکن غرب تهران ، ارسال کد شغل الزامی می باشد)

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 89522 داخلی 6
وبسایت : goldiransvc.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها