آگهی استخدام شرکت کمباین سازی ایران

شرکت کمباین سازی اراک
شهر های مورد نیاز : اراک
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 6 شهریور ماه 93
متن آگهی

شرکت کمباین سازی ایران واقع در شهرستان اراک جهت تکمیل نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود از بین فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر با تخصص زیر دعوت به همکاری می نماید:

–  کارشناس حسابداری با حداقل 5 سال سابقه کارمفید حسابرسی

– کارشناس کامپیوتر گرایش سخت افزار  با حداقل 5 سال سابقه کار مفید

– کارشناس کامپیوتر گرایش نرم افزار  با حداقل 5 سال سابقه کار مفید

حداقل معدل برای کلیه متقاضیان 15 و حداکثر سن 35 سال می باشد.

واجدین شرایط می توانند مشخصات خود را به همراه شرح خلاصه ای از سوابق شغلی ، علمی و مهارتهای تجربی خود را به همراه يك قطعه عكس 4×3 ، حداکثر تا پایان وقت اداری 02/06/1393 به آدرس اراك – ميدان صنعت –  كد پستي  3818997898 و يا ايميل icmcojob@gmail.com   ارسال نمایند .

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها