آگهی استخدام شرکت کمباین سازی ایران

شرکت کمباین سازی اراک
شهر های مورد نیاز : اراک
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 23 بهمن ماه 92
متن آگهی

شرکت کمباین سازی ایران جهت تکمیل کادر واحد تامین و تدارکات داخلی خود از تعدادی کارشناس خرید جهت اشتغال در شهر اراک با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید :

1-      مدرک کارشناسی در رشته های مکانیک / متالوژی / صنایع و بازرگانی

2-      تجربه کاری مرتبط حداقل 5 سال

3-      حداکثر سن 35 سال

4-      تسلط کامل به فرآیندهای ساخت ، خرید و بازرگانی

لذا متقاضیان می توانند رزومه کامل خود را به آدرس اراک میدان صنعت کد پستی 3818997898 ارسال و یا به آدرس اینترنتی ICMCO@irancombine.com  ایمیل نمایند .

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : irancombine.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها