آگهی استخدام شرکت هواپیمایی آتا

هواپیمایی آتا
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 31 خرداد ماه 95
متن آگهی

شرکت هواپیمایی آتا به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد امور مالی شهر تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:

  • دارا بودن مدرک لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری
  • ۵ سال سابقه کاری موثر
  • آشنای به زبان انگلیسی
  • تسلط بر قوانین و مقررات مالی
  • داشتن برگه پایان خدمت و یا معافیت دائم برای آقایان

از واجدین شرایط فوق دعوت می شود جهت ثبت نام مشخصات و سوابق کاری و شماره تماس خود را تا تاریخ ۹۵/۳/۳۱ به ایمیل hr.emp@ataair.ir ارسال نمایند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها