آگهی استخدام شرکت نیلپر

شرکت نیلپر
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 15 خرداد ماه 95
متن آگهی

شرکت نیلپر تولید کننده صندلی و مبلمان اداری و خانگی در مشاغل ذیل در تهران دعوت به همکاری می نماید :

کد شغلی عنوان شغلی شرایط احراز
N1 برنامه نویس  دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار ، حداقل یک سال سابقه کاری مرتبط ، آشنایی کامل به یکی از زبانهای # Pl/sqCl , C
N2 کارشناس پشتیبانی (نگهداری سرورها )  دارای مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر یا رشته های مرتبط ، حداقل یک سال سابقه کاری مرتبط ، آشنایی کامل به نگهداشت Oracle Database , SQL Server
N3 کارشناس پشتیبانی نرم افزار  دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر / صنایع ، آشنایی با فرایندهای فروش و بازرگانی
N4 کارشناس طراحی نرم افزار  مسلط به یکی از متدهای طراحی نرم افزار

متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه های خود را با ذکر کد شغلی به آدرس ایمیل  hr@nilper.ir  یا به شماره فاکس ۸۲۷۵۰۵۳۰ ارسال نمایند .

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : ۸۲۷۵۰۵۳۰
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها