آگهی استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (تمدید مهلت ثبت نام)

شرکت نفت ستاره خلیج فارس
شهر های مورد نیاز : هرمزگان
تعداد مورد نیاز : 200 نفر
تاریخ انقضاء : 25 دی ماه 92
متن آگهی

زمان ثبت نام در آزمون استخدامی  شرکت نفت ستاره خلیج فارس واقع در هرمزگان-بندرعباس تا روز چهارشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۲۵ تمدید گردید.

شركت نفت ستاره خليج فارس در نظر دارد به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي مختلف عملياتي و ستادي در استان هرمزگان – بندرعباس در مرحله اول تعداد 200 نفر از داوطلبان واجد شرايط را در مقاطع تحصيلي كارداني، كارشناسي و بالاتر را از طريق برگزاري آزمون كتبي، مصاحبه فني/تخصصي، انجام معاينات طب صنعتي و گزينش به صورت قرارداد مدت معين طبق ضوابط قانون كار (بيمه تامين اجتماعي) دعوت به همكاري نمايد.
دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت
جدول مقاطع و رشته هاي تحصيلي مورد نياز
مقطع تحصيلي
رشته تحصيلي
گرايش
مرد
زن
تعداد كل
كارشناسي و بالاتر
مهندسي شيمي
فرآيندهاي جداسازي، صنايع پالايش، صنايع گاز، صنايع پتروشيمي، طراحي فرآيند، طراحي صنايع پتروشيمي
40
4
44
مهندسي مكانيك
حرارت و سيالات
14
2
16
مهندسي مكانيك
طراحي جامدات
3
3
مهندسي برق
قدرت
8
8
مهندسي برق
الكترونيك
5
5
مهندسي مواد
متالورژي صنعتي
1
1
2
مهندسي ايمني
3
3
مهندسي صنايع
برنامه­ريزي و تحليل سيستم­ها، برنامه­ريزي و مديريت توليد، تحقيق در عمليات و مهندسي سيستم
1
1
2
 كامپيوتر
سخت افزار
1
1
كامپيوتر
نرم افزار
1
1
مهندسي محيط زيست
1
1
شيمي
شیمی کاربردی
2
1
3
حسابداري
2
1
3
مديريت
مديريت دولتي
2
1
3
مديريت
مديريت بازرگاني
2
1
3
علوم تربيتي
مديريت برنامه­ريزي آموزشی
1
1
 
 
 
جدول مقاطع و رشته هاي تحصيلي مورد نياز (ادامه)
مقطع تحصيلي
رشته تحصيلي
گرايش
مرد
زن
تعداد كل
كارداني
برق
قدرت (الکتروتکنیک، برق صنعتی)
6
6
برق
الكترونيك
4
4
ايمني صنعتی
2
2
شيمي
شیمی آزمايشگاهی
4
4
مكانيك
ماشين­آلات، جوشكاري، ساخت و توليد، تأسيسات عمومي صنايع، تأسيسات آبرساني و گاز رساني
20
20
فني
شيمي، فيزيك، رياضي، مكانيك، عمليات پالايش، عمليات پتروشيمي
60
60
مديريت بازرگاني
2
2
مديريت دولتي
3
3
جمع كل
187
13
200
1-   شرايط عمومي استخدام
1-    تابعيت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران
2-    اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور (مصرح در قانون اساسي)
3-    دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم از خدمت (غير پزشكي) به صورت كامپيوتري (جهت داوطلبان ذكور)
4-    عدم سوء پيشينه كيفري
5-    نداشتن تعهد خدمت در دستگاه‌ها، موسسات و شركت‌ها در زمان دعوت به كار
6-    داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني و عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و روان‌گردان
7-    موفقيت در آزمون، مصاحبه فني و تخصصي و آموزش‌هاي اوليه و تخصصي
8-    آمادگي انجام وظيفه در محل پالايشگاه ميعانات‌گازي بندرعباس و سكونت در بندرعباس
تبصره – در شرايط يكسان اولويت جذب با داوطلبان بومي استان هرمزگان و خانواده معظم شهدا (همسر و فرزندان)، جانبازان بالاتر از 25% (حالت اشتغال) و آزادگان با بيش از يكسال اسارت مي‌باشد.
2-   شرايط اختصاصي استخدام
الف- حداكثر سن متقاضيان براي دارندگان مدرك كارداني 25 سال و كارشناسي 28 سال و كارشناسي ارشد
30 سال تمام تا تاريخ 2/10/92 مي‌باشد.
تبصره : موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه‌هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
v  مدت سابقه كار معتبر و مرتبط با مدرك تحصيلي و شغل مورد نظر با تاييد كميته جذب حداكثر به ميزان 3 سال(در صورت قبولي در آزمون كتبي ارائه گواهي سابقه كار معتبر و پرداخت حق بيمه ايام مذكور الزامي است).
v   مدت زمان خدمت نظام وظيفه به حداكثر سقف سني افزوده مي‌شود.
تذكر 1: داوطلبان تنها مي توانند در صورت داشتن شرايط لازم از يكي از تبصره هاي فوق‌الذكر استفاده نمايند .
تذكر 2: در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن براي داوطلبان در مقطع كارداني نبايستي بيشتر از 28 سال و كارشناسي و كارشناسي ارشد نبايد به ترتيب بيشتر از 31 و 33 سال باشد.
تذكر 3: تاريخ اخذ مدرك تحصيلي و مدارك پايان خدمت و يا معافيت دائم بايستي قبل از تاريخ 2/10/1392باشد.
3-   مدارك مورد نياز جهت ثبت نام اينترنتي و مهلت ثبت نام
ثبت نام واجدين شرايط منحصراً از تاريخ 2/10/92 لغايت 17/10/92 با مراجعه به سايت  ww.hormozgan.ac.ir/Pages/azmoun.aspx انجام مي‌پذيرد. ضمناً كليه اطلاع‌رساني‌هاي آتي از طريق همين سايت صورت خواهد گرفت.
مدارك مورد نياز جهت ثبت نام اينترنتي به شرح ذيل است:
1-  ثبت و تكميل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سايت مذكور به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي
2-  متقاضي مي‌بايست يك قطعه عكس پرسنلي 4 × 3 خود را با حجم كمتر از 80 كيلو بايت اسكن نموده و فايل آن را از طريق سامانه ثبت نام اينترنتي ارسال نمايد.
3-  واريز مبلغ 000ر250 ريال (بيست و پنج هزار تومان) به عنوان حق ثبت نام به صورت پرداخت بانكي به حساب شماره 20/1563968 بانك ملت (قابل واريز در تمامي شعب بانك ملت) به نام دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام بايد اسكن فيش واريزي نيز ارسال گردد كه حجم فايل آن نبايد بيشتر از 80  كيلو بايت باشد.
4-  ارائه مداركي دال بر انجام خدمت نظام وظيفه يا معافيت دائم براي آقايان (به صورت اسكن ارسال شود و حجم فايل آن نبايد بيشتر از 40 كيلو بايت باشد.).
5-    فايل اسكن­شده مدرك تحصيلي با حجم كمتر از 80 كيلو بايت
توجه مهم: نام و نام خانوادگي پرداخت كننده فيش واريزي بايد با نام و نام خانوادگي متقاضي شركت در آزمون يكي باشد.
4-   زمان توزيع كارت ورود به جلسه
كارت ورود به جلسه آزمون كتبي از روز چهارشنبه مورخ 16/11/92 لغايت چهارشنبه مورخ 23/11/92 از طريق سامانه اينترنتي سايت ثبت نام، قابل دريافت خواهد بود.
5-   زمان و محل برگزاري آزمون:
تاريخ برگزاري آزمون هر داوطلب در يكي از روزهاي پنجشنبه يا جمعه مورخ 24/11/1392 يا 25/11/1392 در شهر بندرعباس مي‌باشد. حوزه و تاريخ برگزاري آزمون در كارت ورود به جلسه داوطلبين قيد خواهد شد.
6-   منابع آزمون:
آزمون عمومي و تخصصي به صورت چهارگزينه‌اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ‌هاي نادرست برگزار مي‌گردد. منابع آزمون‌هاي عمومي و اختصاصي در سايت ثبت نام ذكر شده است.
7-   مراحل جذب
·    از داوطلباني كه در آزمون كتبي حدنصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتيب اولويت و تقدم امتياز جهت انجام مصاحبه فني و تخصصي دعوت به عمل خواهد آمد.
·        پس از طي مراحل گزينش و معاينات طب صنعتي، پذيرفته شدگان نهايي جهت شركت در دوره‌هاي آموزشي علمي و عملي معرفي خواهند شد كه در صورت موفقيت‌ در دوره‌هاي مذكور در اين مرحله اقدام لازم به منظور استخدام آنان توسط شركت نفت ستاره خليج فارس صورت خواهد پذيرفت. بدين­ترتيب قبل از مراحل پيش گفته همچنين پيش از طي نمودن موفقيت­آميز دوره­هاي آموزشي، شركت هيچ­گونه تعهدي منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.
8-   نكات قابل توجه
1-  افرادي كه موفق به سپري‌نمودن آزمون و مصاحبه فني و گزينش و آزمايش‌هاي طب‌صنعتي مي‌شوند بايستي قبل از آغاز دوره‌هاي آموزشي تعهدات و تضامين لازمي كه از سوي شركت تعيين مي‌گردد را به شركت ارائه دهند.
2-  منتخبيني كه در طول يا پس از طي دوره‌هاي آموزشي از عقد قرارداد استخدامي و آغاز كار خودداري نمايند كليه هزينه‌هاي مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخيص شركت از محل تضامين آنان برداشته خواهد شد.
3-  تشخيص شركت در رد يا پذيرش داوطلبان در هر يك از مراحل اشاره شده و نهايتاً استخدام نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضي را از خود سلب و ساقط مي‌نمايند.
 
9-   تذكرات مهم:
1-  چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارك ارائه شده توسط داوطلب (به عمد یا به سهو) خلاف واقع و يا مغاير با شرايط اعلام شده در متن آگهي‌هاي استخدام اين شركت ‌باشد مسئوليت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان حتي در صورتي كه حكم استخدامي هم صادر شده باشد، حكم مزبور لغو و بلااثر شده و حق هرگونه اعتراض از داوطلب سلب مي‌گردد. بنابراين لازم است اطلاعات داده شده منطبق با شرايط مندرج در اين آگهي باشد و از ارائه اطلاعات غير واقعي جداً خودداري نمايند.
2-  ثبت نام فقط در رشته‌ها و گرايش‌هاي تحصيلي اعلام شده در جدول مجاز خواهد بود و داوطلبان می بایست با رشته، گرایش و مقطع تحصیلی ذکر شده در جدول نیازمندی ها در آزمون شرکت نمایند. بنابراين خواهشمند است از ثبت نام در رشته‌هاي تحصيلي مشابه یا مدارک تحصیلی بالاتر جداً خودداري نمايند.
3-  ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
4-  هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحوی غیر از سامانه اینترنتی مورد قبول نمی باشد.
5-    مجدداً تاكيد مي‌گردد كه استخدام صرفاً براساس آئين­ نامه و مقررات شركت و ضوابط تعريف شده در قانون كار مي باشد.
6-  نتايج آزمون كتبي حداكثر 3 برابر ظرفيت اعلام خواهد شد. لذا كسب حدنصاب نمره لازم در آزمون كتبي هيچگونه حق استخدامي براي داوطلبان ايجاد نمي‌كند و انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از طي مراحل مصاحبه تخصصي، معاينات طب صنعتي، گزينش عمومي و طي نمودن موفقيت­آميز دوره­هاي آموزش­هاي عمومي و تخصصي و با رعايت اولويت‌هاي مقرر صورت مي‌پذيرد.
7-  مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا كارت معافيت دائم آنان بعد از تاريخ 2/10/92 باشد به هيچ عنوان مورد پذيرش قرار نمي‌گيرد.
8-    مدارك تحصيلي فارغ‌التحصيلان خارج از كشور بايد به تاييد اداره كل دانش‌آموختگانوزارت علوم، تحقيقات و فناوري رسيده باشد.
9-    وجوه پرداختي به هيچ وجه مسترد نمي‌گردد.
10-    در صورت قبولي در آزمون كتبي ارائه اصل و كپي مدارك الزامي است.
11-  شركت نفت ستاره خليج فارس هيچگونه تعهدي در قبال جذب نفرات ذخيره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلي و نياز شركت، افراد ذخيره براساس اولويت امتيازات مكتسبه جايگزين خواهند شد.
 
 

داوطلبان مي‌توانند درصورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر درخصوص شركت خصوصي نفت ستاره خليج فارس به سايت شركت به آدرس www.pgsoc.ir و براي اطلاعات مرتبط به آزمون به سايت ثبت نام مراجعه و يا در ساعات اداري منحصراً با شماره تلفن3553363-0761 (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمايند.

دانلود فایل مواد آزمون

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت
لینک ثبت نام
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 3553363-0761
وبسایت : pgsoc.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
نام شما
۲۳:۲۹ ~ ۱ دی ۱۳۹۲

با سلام
من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شیمی معدنی هستم میتوانم در این ازمون استخدامی شرکت کنم؟

[پاسخ]

fatemeh
۱۱:۵۴ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

حیف شد . ..
چرا واسه کاردانی it استخدام ندارین ؟؟؟؟

[پاسخ]

sulda
۱۴:۱۳ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

سلام واقعا شوکه شدم وقتی دیدم شرکت نفت برا رشته نرم افزار فقط زن میخاد.از شرکت نفت بعیدبود….

[پاسخ]

نام شما
۱۷:۵۹ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

سلام.آیا کاردانی رشته صنایع شیمیایی میخواد یانه؟

[پاسخ]

اسحاق
۱۹:۰۳ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

من رشتم مهندسی مکانیک ساخت وتولیده.هیچ راهی نداره که من بتونم شرکت کنم؟

[پاسخ]

azin
۱۹:۰۳ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

خدا رو شکر که شرکت نفت برای رشته مکانیک دختر استخدام میکنه! سوپرایز بود

[پاسخ]

صمد
۱۹:۴۸ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

سلام این جریانش چیه شرکت نفت استخدامی میزنه اما حداقل درخواست یه دونه نیرو از رشته نفت(مخازن.بهره برداری.اکتشاف…)نمیده بابا. حداقل کم کمش که باید بیست تا کارشناس نفت بگیرین…خدایش این عدالت نیست.نیست.نیست

[پاسخ]

علی.
۲۱:۵۲ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

چرا در رشته حسابداری و دیگر رشته ها اینقدر کم استخدام می کنید

[پاسخ]

بی نام
۲۲:۰۵ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

به مهندسی ساخت و تولید تو ایران بها نمیدن فقط بلدن جامداتی و سیالاتی که فقط یک مشت تئوری خوندن استخدام کنند در حالی که ساخت و تولیدی ها خیلی هاشون دیدشون نسبت به صنعت بازتره حتی در کار طراحی از جامداتی جلوتر هستند . جامداتی ها فقط در چند واحد درسی با ساختی ها اختلاف دارند . من خودم مهندسی ساخت و تولید دارم اما دارم تو یک شرکت کار یک جامداتی رو انجام میدم و حتی بهتر از کسانی که جامداتی هستند .

[پاسخ]

هادی
۰۰:۴۱ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

سلام یعنی ماکه 30سالمون شده و با مدرک کارشناسی بیکارموندیم دیگه باید بیکار بمونیم.تکلیف آینده و زندگی ما چی میشه

[پاسخ]

زخم خورده
۰۸:۳۷ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

یه وقت مثل استخدامی بانک صنعت ومعدن نشه

[پاسخ]

محمد
۰۹:۰۷ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

سلام
شركت نفت نياز به مهندس نفت نداره ؟

[پاسخ]

فاطیما
۱۰:۰۸ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

سلام، آگهی استخدام رو دیر دریافت کردم، امکان تمدید مهلت ثبت نام وجود داره؟
———–
مدیر سایت : منظورتون همین آگهیه؟تا 17 دی ماه هنوز مهلت دارید!!!

[پاسخ]

امین
۱۱:۲۸ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

سلام
من رشته مهندسی نفت خوندم آیا میتوانم در این آزمون شرکت کنم آخه مهندسی نفت قبلا یکی از گرایش های مهندسی شیمی بوده لطفا جواب دهید ممنونم

[پاسخ]

pooneh
۱۱:۳۷ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

اگه پارتی ندارید ثبت نام نکنید دوستان،منظور از خانواده ی شهید و جانبازو اینا دوست و آشناهای رئیس و روسا هست.این ره که میروید به ترکستان است..

[پاسخ]

علی
۱۵:۱۵ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

واقعا خیلی جالبه کل ایران نیرو که می گیره همه رو می خواد به جز مهندسین نفت . ایرادی نیست میگیم شاید نیازشون نباشه اما در تعجم که خود شرکت های نفتی هم نفت نمیخوان و اینه که اون حس تنفر رو در بچه های نفتی از هر چه نفت و چیزهای نفتی که هست بوجود میاره .راست میگن که رشته مهندسی نفت اسمش مردم رو کشته خودش بچه های نفتی رو .واقعا جای تاسف داره .اون از آگهی خود شرکت نفت که اومد بچه های مکانیک و برق و نفت رو تو یه آزمون قرار داد و سوالات برق و مکانیک بهشون داد و اینم از بقیه شرکتهای نفتی…من واقعا یه سوال دارم: اگه دولت رشته مهندسی نفت نیازش نیست چرا با \ذیرش های زیاد در دانشگاهها تدریس میشه ؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

نام شما
۱۶:۵۴ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

مدریت مالی چی ؟جز هیچکدوم نیست؟

[پاسخ]

عاطفه
۱۸:۰۳ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

من که تهرانم واسه ی آزمون بکشم بیام تا بندر عباس ک معلومم نیست تازه بگیرنمم.نمیشد آزمون تو مرکز استان ها باشه لااقل.

[پاسخ]

شیمی
۱۹:۴۹ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

خوب نوشته کارشناسی وبالاتر
بنظر من میتونی ثبت نام کنی

[پاسخ]

سلام
۲۱:۳۴ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

سلام. خسته مباشید.دوتا مورد یکی اینکه مواد امتحانی هر کاری میکنم نمیاد. موندم رو هوا که چی بخونم. دو شرط معدل نداره؟

[پاسخ]

mehdi
۲۲:۲۳ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

واقعا متاسفم که اینقدر پسر بیکار هست و منتظر یه کار که بتونن تشکیل خانواده بدن اون موقع شرکت نفت خانم استخدام میکنه!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

پرنیا
۱۱:۵۹ ~ ۴ دی ۱۳۹۲

از تبریز بریم بندرعباس امتحان بدیم بفرض نمره های اکتسابیمونم بهترو بیشتر از بقیه باشه،اما وقتی بومی بردارن چه فایده؟!!
هر جا هم میری باید سابقه کار باشه…سابقه کار بود ملت دیونه بودن از کار قبلیشون استعفا بدن یا هر دلیل دیگه ای….
یکی که تازه فارغ التحصیل شده میخواد وارد بازار کار مرتبط با رشته اش بشه سابقه کار از کجا بیاره؟؟

[پاسخ]

نام شما
۱۳:۱۱ ~ ۴ دی ۱۳۹۲

من کارشناسی ارشد شیمی تجزیه هستم میتونم میتونم در این ازمون شرکت کنم؟

[پاسخ]

مهدی
۱۱:۵۶ ~ ۵ دی ۱۳۹۲

با سلام من مهندس شیمی با 4سال سابقه فرایندوپروسه حاضر به همکاری می باشم/ممنون

[پاسخ]

وحید
۱۳:۲۲ ~ ۵ دی ۱۳۹۲

سلام من لیسانس تکنو لوژی ساخت وتو لید دارم میتونم تو این آزمون شرکت کنم

[پاسخ]

وحید
۱۳:۴۵ ~ ۵ دی ۱۳۹۲

سلام مواد ازمون باز نمیشه چی کار کنیم کسی اینجا هست که باز شده باشه؟؟
————
مدیر سایت : نه مشکلی نداره دانلود میشه.

[پاسخ]

ن
۱۴:۱۰ ~ ۵ دی ۱۳۹۲

من دیپلم و متاهل ولی فنی هستم و به شدت نیاز به کار برای رفع مشکلات زندگی ، برای من کار نیست

[پاسخ]

وحید
۱۵:۰۷ ~ ۵ دی ۱۳۹۲

نه مدیر سایت دانلود نمیشه سایت رو پیدا نمیکنه
بچه هایی دیگه هم این مشکلو نوشتن
تورو خدا مدیر سایت مشکل چیه
————
مدیر سایت : باور کنید بارها تست شد باز میشه.حالا من فایل رو روی هاست استخدامی آپلود کردم دانلود کنید.
این هم لینک ثبت نام آزمون http://azmoon6.karasa.ir/default.aspx

[پاسخ]

امیر
۲۰:۰۰ ~ ۵ دی ۱۳۹۲

با سلام
من کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دارم ولی خدمت دوران ضرورتم اواسط اردیبهشت ماه تمام میشه واقعا نمیتونم توی آزمون شرکت کنم؟

[پاسخ]

niloofar
۲۰:۴۹ ~ ۵ دی ۱۳۹۲

این همه درس خوندیم فوق لیسانس الکترونیک گرفتیم.فقط آقا میخوان
واقعا برای کشورم متاسفم

[پاسخ]

fatemeh
۱۰:۳۱ ~ ۶ دی ۱۳۹۲

همسر من کاردانی الکتروتکنیک داره و 28 ساله است یعنی نمیتونن شرکت کنن؟

[پاسخ]

niloofar
۱۵:۴۱ ~ ۷ دی ۱۳۹۲

salam.man terme akhare mohandesi shimi va joze avalin nafarati hastam az beyne khanumaye bumi ke dar ostane hormozgan dar in reshte fareghotahsil mishe.vali motasefane madrakam bedastam nareside hanuz.emkane sabte nam baraye man nist?lotfan javab bedin.fek mikonam ma ke inja in reshtaro khundim avalin vorudiha dar in reshte budim olaviyat dashte bashim.

[پاسخ]

دل شکسته از ازمونها
۱۹:۰۷ ~ ۷ دی ۱۳۹۲

سلام،باورکنید باپول ثبت نامی که می دید میخان عیدی وحقوق کارمنداشونو بدن،بعداز ازمون هم نمره تونو نمیگن ،فقط میگن متاسفانه مردود شدید.
حالا هرطور که مایلید موفق باشید

[پاسخ]

مهدی
۲۰:۵۹ ~ ۷ دی ۱۳۹۲

از بیکاری رفتیم شاعر شدیم.
یاد آن روزها که یاری داشتیم/این چنین خار نبودیم اعتباری داشتیم
ای که دیده ای ما را در زمستان با پشت خم/این زمستان را نبین ما هم بهاری داشتیم.
شاعر استخدام نمی کنید.

[پاسخ]

مجید
۰۹:۳۵ ~ ۸ دی ۱۳۹۲

ای کاش ازمونش اینترنتی بود اخه بندر عباس دوره

[پاسخ]

عماد
۱۱:۵۴ ~ ۸ دی ۱۳۹۲

سلام . خسته نباشید
دوستان یعنی بنده که معافی پزشکی دارم ( ناحیه چشم ) نمیتونم شرکت کنم ؟
بومی استان هرمزگان هم هستم .
جواب بدید لطفا

[پاسخ]

s
۱۱:۵۹ ~ ۸ دی ۱۳۹۲

سلام
من فارغ التحصیل ارشد شیمی معدنی هستم
میتونم شرکت کنم ؟؟

[پاسخ]

lمجتبی
۱۷:۰۱ ~ ۸ دی ۱۳۹۲

سلام من لیسانس صنایع شیمیایی دارم میتونم در ازمون شرکت کنم؟

[پاسخ]

ساینا
۲۳:۲۶ ~ ۹ دی ۱۳۹۲

سلاااااااااااام من رشتم شیمی کاربردی هست ولی فکر نکنم من قبول شم چون زن یه نفر بر میدارین اخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

نام شما
۱۴:۴۳ ~ ۱۰ دی ۱۳۹۲

پس ما بچه های فیزیک بریم بمیریم؟؟؟؟؟
چرا کسی فیزیک نمی خواد؟؟؟
بیشتر برید مذاکرات ژنوووووو انجام بدید.ما هم می ریم میمیریم
والا

[پاسخ]

شهناز
۱۶:۱۷ ~ ۱۱ دی ۱۳۹۲

من ارشد شیمی تجزیه هستم میتونم تواآزمون شرکت نفت ستاره خلیج شرکت کنم؟

[پاسخ]

سهراب
۱۹:۴۹ ~ ۱۱ دی ۱۳۹۲

من رشتم مهندسی مکانیک ساخت وتولیده.هیچ راهی نداره که من بتونم شرکت کنم؟

[پاسخ]

محمد
۲۰:۳۲ ~ ۱۱ دی ۱۳۹۲

سلام
طبق ضوابط اداره کار یعنی چی؟
یعنی حقوق ماهی 500 یا 600 تومن؟

[پاسخ]

samane
۰۹:۱۲ ~ ۱۲ دی ۱۳۹۲

این مسخره بازیا چیه میشه بگین تکلیفه دخترایی که برق خوندن چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شما که استخدام نمیکنین خوب سهمیه ورودی دانشگاشم صفر کنید دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

جواد
۱۲:۲۸ ~ ۱۲ دی ۱۳۹۲

دلتونو خوش نکنین به این چیزا…..کدوم استخدامی؟!!!!!
فقط میخان پول بخورن…حالا ببین کی گفتم..

[پاسخ]

ماهان
۱۵:۱۵ ~ ۱۲ دی ۱۳۹۲

یعنی واقعا استخدام میکنن یا سرکاریه این همه راه و پاشیم بریم بندرعباس کلی هزینه کنیم که اونا به پول برسن

[پاسخ]

احمد
۱۷:۵۶ ~ ۱۲ دی ۱۳۹۲

ایا هداشت حرفه ای (کاردانی) هم میتوانند در ازمون شرکت کنند?

[پاسخ]

سعید جنگلبرت
۱۹:۱۳ ~ ۱۲ دی ۱۳۹۲

صد رحمت به هفت خوان رستم!!!!!!!…

[پاسخ]

حسین
۱۲:۲۴ ~ ۱۳ دی ۱۳۹۲

سلام من لیسانس رشته صنایع شیمیایی دارم آیا میتوانم ثبت نام کنم

[پاسخ]

نام شما
۱۴:۰۲ ~ ۱۳ دی ۱۳۹۲

باسلام
این آگهی شرایط معلولان ندارد
آیا معلولان نیرو میگیرد؟

[پاسخ]

هادی
۱۹:۲۲ ~ ۱۳ دی ۱۳۹۲

با سلام
چرا کارشناسی ابزار دقیق نخواستید؟

[پاسخ]

رضا
۱۹:۳۳ ~ ۱۳ دی ۱۳۹۲

جوانی ام در گذر است با حسرت. لبخند شیرین دوران کودکی ام را با لبخندی تلخ به یاد ارم.زندگی بس است ، ما را ببلع ،تو نیز…

[پاسخ]

علی
۱۳:۰۱ ~ ۱۴ دی ۱۳۹۲

تعجب میکنم که بعضیا گله میکنن که بریم بندرعباس که چی بشه .. دوست ندارید لطفا تشریف نیارید کسی براتون دعوت نامه نفرستاده .. برید خدارو شکر کنید که بندرعباس تنها شهریه که فقط به غیر بومیها بها میده و جوونای تحصیل کرده بومی به خاطر اینکه مدیران شرکتها از اون منطقه نیستند هیچ بهایی بهشون داده نمیشه و با مدرک مهندسی با حقوق یک کارگر زندگیشون رو سر میکنند ..
حالا ما باید ناراحت باشیم که تو شهر خودمون کار گیرمون نمیاد .. یا شمایی که برای شرکت تو آزمون هم زورتون میاد بیای بندر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

[پاسخ]

behruz
۱۸:۳۶ ~ ۱۴ دی ۱۳۹۲

پس اوناپس اوناکه معافیت پزشکی دارند.برند بمیرند؟طب صنعتی گه هست شاید طرف بتونه

[پاسخ]

سعیدجنگلبرت
۱۸:۵۲ ~ ۱۴ دی ۱۳۹۲

واقعا متاسفم برات علی!!!…
چرا اینجوری فکر میکنی؟؟؟

[پاسخ]

سلیمان-شهولی
۱۰:۴۰ ~ ۱۵ دی ۱۳۹۲

در این دنیای بی پارتی به دنبال چه میگردی؟
عقب برگرد وبنشین جات مگه دنبال زور می گردی؟
تو خوت دانی که آخر ما نصیب مور می گردیم!

[پاسخ]

محسن
۱۱:۵۲ ~ ۱۵ دی ۱۳۹۲

خدایا این پول چیست که عالم آدم را برده ی خود ساخته!؟…….

[پاسخ]

گرداو -کریگه – نرزینه -لی دالی -دره خرسک
۱۹:۳۵ ~ ۱۵ دی ۱۳۹۲

تو بی پولی و من پول دار ، ولیکن جای پول ها نیست؟
خدایا دزد زند خانه بسوزد ، تا نشدم من دیوانه.

[پاسخ]

navid
۲۲:۱۹ ~ ۱۵ دی ۱۳۹۲

باعرض سلام .بنده تازه خدمتو تموم کردم و کارت پایان خدمتم نیامده لطفا پاسخ بدید که میتونم شرکت کنم تا40روز دیگه کارتم میاد

[پاسخ]

hosein
۰۸:۵۳ ~ ۱۶ دی ۱۳۹۲

سلام navid

بله
اگه تاریخ ترخیص شما قبل از 2/10/92 هست
برگه ای که زمان ترخیص بهت دادن رو اسکن کن و به جای فایل کارت پایان خدمت قرار بده انشالله که تاییدد میشه
موفق باشی

[پاسخ]

مصطفی
۱۲:۵۹ ~ ۱۷ دی ۱۳۹۲

سلام
pooneh
شما که نوشتین اگه پارتی ندارین ثبت نام نکنینو خانواده شهید و این حرفا. من خودم فرزند شهیدم چندساله بیکارم درضمن مسوولین فقط تبلیغ میکنن میگن خانواده شهید اکثر فرزندشهیدا بیکارن. شما هم الکی جو درست نکن.

[پاسخ]

حدیثه
۱۹:۴۰ ~ ۱۷ دی ۱۳۹۲

سلام
من همین امروز این آگهی را خوندم!امکان داره زمان ثبت نام تمدید بشه؟
—–
مدیر سایت : تا 25 دی ماه تمدید شد.

[پاسخ]

نجمه
۲۲:۴۱ ~ ۱۷ دی ۱۳۹۲

من پولو ریختم حالاکه اومدم ثبت نام کنم میگن سن ات گذشته.من که راضی نیستم دزدا

[پاسخ]

علی 1
۰۵:۵۳ ~ ۱۸ دی ۱۳۹۲

خانم نجمه شما می بایست قبل از واریز پول شرایط رو مطالعه میکردید نه اینکه بعدش بیاید و تهمت بزنید.بهتره پاسخگوی کارای خودتون باشید

[پاسخ]

علی 1
۰۵:۵۸ ~ ۱۸ دی ۱۳۹۲

خواهشا قبل از آزمون سبک و سنگین کنید و فکر جیبتون باشید که خدای نکرده متحمل پرداخت هزینه بیشتر نشید و بعد هم سرتون بی کلاه بمونه.

[پاسخ]

نبی
۰۹:۲۱ ~ ۱۸ دی ۱۳۹۲

چرا رشته مدیریت صنعتی رو نمی خواین ؟ که من هم بتونم ثبت نام کنم….

[پاسخ]

armin jam
۱۵:۲۹ ~ ۱۸ دی ۱۳۹۲

سلام من فوق لیسانس زیست شناسی دریا هستم. میتونم شرکت کنم برای استخدام؟؟؟؟؟

[پاسخ]

علي1
۰۰:۲۳ ~ ۱۹ دی ۱۳۹۲

آقاي آرمين خان توي كدوم گروه شغلي قصد ثبت نام داريد؟

[پاسخ]

مرتضی
۱۳:۱۸ ~ ۱۹ دی ۱۳۹۲

مهندسای نفت بهتر برن بمیرن با این شرایط حتی شرکت نفتم مهندس نفت نمیخواد

[پاسخ]

بنده خدا
۱۵:۵۷ ~ ۱۹ دی ۱۳۹۲

سلام کردانی صنایع فلزی چی؟ اخر سر نفهمیدیم این صنایع فلزی گرایشش به چی میخوره به جوشکاری یا ساخت وتولید یا مکانیک لطفا به سوال پاسخ بدید ممنون

[پاسخ]

ALI
۱۸:۱۳ ~ ۱۹ دی ۱۳۹۲

اقای مدیر لطفا بگید لیسانس صنایع شیمیایی میتونن ثبت نام کنن سیلابس دروس مهندسی صنایع شیمی با این گرایشا یکی هست اما جز این گرایشا نیست

[پاسخ]

amir
۲۲:۲۲ ~ ۱۹ دی ۱۳۹۲

سلام لیسانس صنایع شیمیایی میتونه در این آزمون شرکت بکند؟

[پاسخ]

رامین
۰۳:۱۸ ~ ۲۰ دی ۱۳۹۲

من کاردانی حسابداری هستم تورو خدا اگه خواستن بگید

[پاسخ]

میلاد
۱۰:۵۸ ~ ۲۰ دی ۱۳۹۲

سلام این پالایشگاه راننده لیفتراک نمی خواد چرا

[پاسخ]

سمانه
۱۲:۳۴ ~ ۲۰ دی ۱۳۹۲

ارشد شیمی تجزیه ام و بیکار. تکلیف من چیه خدا؟

[پاسخ]

منیره
۱۹:۱۷ ~ ۲۰ دی ۱۳۹۲

سلام.من مهندسی صنایع شیمیایی خوندم.میتونم تو ازمون شرکت کنم؟

[پاسخ]

علي1
۲۳:۲۶ ~ ۲۰ دی ۱۳۹۲

آقايون مهندس نفت كه اين همه اعتراض داريد،يه مقدار هم انصاف داشته باشيد متوجه خواهيد شد كه درساي شما بيشتر پيرامون اكتشاف و استخراج نفته در صورتي كه پالايشگاه همونطور كه از اسمش هم مشخصه كارش پالايش و انجام فرآيندهاي مرتبط با پالايشه و عملا هيچ ارتباطي با درساي رشته شما نداره!

[پاسخ]

ahad
۲۲:۱۵ ~ ۲۱ دی ۱۳۹۲

سلام دوستان من که ثبت نام کردم پارتیم ندارم پناهم بخداست

[پاسخ]

سید علی اکبر
۰۰:۰۱ ~ ۲۲ دی ۱۳۹۲

تاریخ اسم نویسی تمدید نمیشه
برای ثبت نام راهی داره کسی که 22/10 تازه بخواد کاری کنه

[پاسخ]

سارا
۰۰:۲۸ ~ ۲۲ دی ۱۳۹۲

سلام بچه ها
من ارشد مهندسی شیمی فرایندم اما با مدرک لیسانسم قصدشرکت دارم
باتوجه به اینکه فقط 4تا زن میگیرن و بومی اونجاهم نیستم
به نطرتون چقدشانس قبولی دارم؟
این همه راهو از تهران بیام واسه آزمون یانه؟

[پاسخ]

hadi.
۱۵:۲۱ ~ ۲۲ دی ۱۳۹۲

مکانیک ماشین الات وموتور خانه

[پاسخ]

Ali11
۱۹:۱۹ ~ ۲۲ دی ۱۳۹۲

توجه شود افراد با مدارك بالاتر نميتوانند با مدركي غير از آخرين مدرك تحصيلي اقدام به ثبت نام كنند و در صورت ثبت نام و قبولي به محض مشخص شدن موضوع از ادامه همكاري كنار گذاشته خواهند شد و هزينه هاي آموزش نيز از آنها گرفته خواهد شد.

[پاسخ]

مهرزاد
۲۰:۴۳ ~ ۲۲ دی ۱۳۹۲

با سلام.
من متولد 10/3/67هستم و دارای کارت پایان خدمت می باشم.آیا میتوانم دراین آزمون ثبت نام کنم؟
با تشکر

[پاسخ]

وحید
۲۳:۴۴ ~ ۲۲ دی ۱۳۹۲

یعنی چه من کاردانی جوشکاری دارم
پول ریختم ثبتنام کردم الان میگه رشتتون مرتبط نیست
من الا چه کار کنم جان من جواب بدید

[پاسخ]

کاوه آهنگر
۲۳:۴۸ ~ ۲۲ دی ۱۳۹۲

آقای مهدی شاعر شعرت خیلی منقلب کننده بود. دست خوش بابا !ای ول! گلی به گوشه جمالت! داداش ما رو از خودت بدون صفای مر امت!

[پاسخ]

sami
۲۰:۴۱ ~ ۲۴ دی ۱۳۹۲

سلام ، من بیش تر از ده روز هست که ثبت نام کردم ولی هنوز تائید نشده و وضعیت پذیرش می نویسه در حال بررسی ، تا کی بررسی می‌شه ؟

[پاسخ]

علی
۱۵:۱۹ ~ ۲۵ دی ۱۳۹۲

در جواب دوستمون که برای من متاسف شده باید عرض کنم ، خوشبختانه استان هرمزگان آغوشش برای همه مردم ایران بازه ، باوجود اینکه خیلی از جوونای تحصیل کردش هنوز بیکارند ولی یه نگاه هم به استخدامی دیگر استانها هم بیانداز که چگونه برای استانهای خودشون ، استخدام مختص جوونای بومی خودشونه .. آیا من هرمزگانی هم میتونم در استانهای دیگه حتی ثبت نام کنم ؟؟؟ برای من متاسف نباش برای آنهایی متاسف باش که هنوز نتونستند عدالت رو توی این کشور جاری کنند !!! … به دوستان هم میگم خیالشون راحت باشه حتی در مصاحبه هم امتیازی برای بومی قایل نمیشوند ..

[پاسخ]

علی
۱۵:۲۴ ~ ۲۵ دی ۱۳۹۲

به عنوان مثال استخدامی پتروشیمی کردستان و بندر امام رو که همزمان هستش رو نگاه کن ..

[پاسخ]

علي1
۲۰:۰۵ ~ ۲۶ دی ۱۳۹۲

علي آقو من هم كاملا با تو موافقم

[پاسخ]

مهرداد
۰۱:۵۷ ~ ۲۷ دی ۱۳۹۲

بابا برای اولین باره که توی خوزستان یک امتحان داره برگزار میشه که فقط بومی می خواد که فقط هم مهندسی شیمی و کاردانی شیمی می خواد و متاسفانه 2500 نفر تا الان ثبت نام کردن و فکر کنم تمدید هم بشه. اگر میزد تمام گرایش ها فکر کنم بالای 20هزار نفر ثبت نام می کردن. خوزستان همه اش بیکاره با وجود اینکه این همه سرمایه توش خوابه. بودجه مملکت ازش تامین میه اما ما هنوز بیکاریم.

[پاسخ]

sami
۲۰:۲۳ ~ ۲۷ دی ۱۳۹۲

چرا وضعیت پذیرش ها رو بررسی نمی کنید ؟

[پاسخ]

علی
۱۰:۳۳ ~ ۲۹ دی ۱۳۹۲

سلام یکی نیست به این آقایون بگه یکم انصافو رعایت کنین
شرط سنی را بردارین یا بیشترش کنین
بخدا بدجور بیکاری بهمون فشار آورده

[پاسخ]

علیرضا
۱۱:۵۳ ~ ۲۹ دی ۱۳۹۲

سلام دوستان
من شرکت کردم ولی وضعیت پذیرشم در حال بررسی
معلوم هست تاکی اینطوره؟
چون برای امتحان فولاد که مهر بود ازهمین دانشگاه هرمزگان تایید نشدم

[پاسخ]

علیرضا
۱۱:۱۳ ~ ۱ بهمن ۱۳۹۲

سلام
تایید هارو زدن!!!!!!

[پاسخ]

MOhammad
۱۶:۵۹ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

واقعا متاسفم برای هممون که درس خوندیم تابه راحتی گول بخوریم که جیب بعضیارو پرکنیم .راستی تاموقع ای که خانمها رو میبرن سر کار مااقایون باید بریم خلااااااااااااااااااااااااااف

[پاسخ]

محسن
۱۷:۵۲ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

سلام روز آزمون با کنکور ارشد تداخل داره چکار کنیم؟

[پاسخ]

علی 1
۱۳:۵۵ ~ ۱۸ بهمن ۱۳۹۲

آقای مدیر سایت چرا از کارت ورود به جلسه خبری نیست؟
—————-
مدیر سایت : زمان ازمون و دریافت کارت تغییر کرده.

[پاسخ]

علي1
۲۲:۴۶ ~ ۱۳ فروردین ۱۳۹۳

سلام.مديريت محترم سايت
زمان مصاحبه مشخص نشده؟

[پاسخ]

علیرضا
۱۱:۳۰ ~ ۱۶ فروردین ۱۳۹۳

سلام منم قبول شدم
مصاحبه کی هست؟
علی 1 تو چه رشته ای قبول شدی؟از کجایی؟

[پاسخ]

علي 1
۰۱:۰۶ ~ ۱۷ فروردین ۱۳۹۳

سلام عليرضا.رشته من مهندسي شيمي هستش و بومي هستم.شما چطور؟

[پاسخ]

علیرضا
۱۲:۵۰ ~ ۲۰ فروردین ۱۳۹۳

برق قدرت
خوزستان
زمان مصاحبه مشخص نشد؟

[پاسخ]

علیرضا
۲۱:۲۱ ~ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام
کسی خبرنداره مصاحبه کی هست؟چقد بلاتکلیفی اخ

[پاسخ]

يه نفر
۰۹:۵۹ ~ ۱۱ دی ۱۳۹۳

از اینکه درسی خوندم که تو این مملکت به هیچ دردی نمیخورئ متاسفم . جالبه که رشته من در سال دوبار پذیرش داره اونم ۱۲۰ نفر هر بار.من هم میتونم کار کنم.اما………………………

[پاسخ]