آگهی استخدام شرکت نئوپان اصفهان

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : اصفهان
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 22 بهمن ماه 92
متن آگهی

شرکت نئوپان اصفهان در نظر دارد برای تکميل کادر پرسنلی خود يک نفر نيروی مجرب در زمينه ی حسابداری ترجيحا کارشناس ارشد حسابداری و5سال سابقه و مسلط به آخرين قوانين مالياتی کشور به صورت تمام وقت جذب نمايد.

شرايط کاری:

1-بدون سرويس اياب و ذهاب

2-ساعت کاری7-15

واجدين شرايط ميتوانند رزومه ی کاری به همراه ميزان حقوق درخواستی خودرا به ايميل داده شده يا به شماره فکس زير ارسال نمايند.

A.homauone@yahoo.com

03312236979

آدرس:نجف آباد،گلدشت،خ امام،کوی فروردين58 ،شرکت نئوپان اصفهان

اطلاعات تماس
نشانی : نجف آباد،گلدشت،خ امام،کوی فروردين58 ،شرکت نئوپان اصفهان
تلفن : فکس 03312236979
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها