آگهی استخدام شرکت مهندسی و پژوهشی فراگستر

فرا گستر
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 1 مهر ماه 93
متن آگهی

شرکت مهندسی و پژوهشی فراگستربا بیش از 15 سال سابقه در زمینه تولید نرم افزارهای مالی، اداری، بازرگانی، صنعتی، منابع انسانی و مدیریت فرایندهای کسب و کار bpmsدر نظر دارد به منظور توسعه هرچه بیشتر نیروی انسانی خود جهت انجام پروژه های جدید در حوزه بازرگانی، دانش آموختگان در مقاطع کاردانی و کارشناسی، در رشته های کامپیوتر (نرم افزار) و بازرگانی را به صورت تمام وقت استخدام نماید.

مدرک تحصيلي گرايش رشته عنوان شغل
کاردانی/کارشناسی کامپیوتر/مدیریت بازرگانی کارشناس پشتیبانی نرم افزار سفارشات خارجی با تسلط کامل بر فرایندهای بازرگانی و اصطلاحات بازرگانی خارجی

علاقه مندان می توانند مشخصات و رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل p.mahdavi@faragostar.net ارسال نمایند.

مهلت ارسال رزومه تا تاریخ 01/07/93 می باشد.

آدرس شرکت: تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه 7، پلاک11- تلفن: 02142623

اطلاعات تماس
نشانی : تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه 7، پلاک11
تلفن :
وبسایت : faragostar.net
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها