آگهی استخدام شرکت مهندسی فن آوران رهنما

شرکت رهنما صنعت
شهر های مورد نیاز : اصفهان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 18 دی ماه 92
متن آگهی

یک شرکت دانش بنیان واقع در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان جهت تکمیل کادر علمی و فنی خود  در زمینه برق و ابزار دقیق از دانشجویان ، فارغ التحصیلان و مهندسان واجد شرایط ذیل  به منظور فعالیت تمام وقت،پاره  وقت یا پروژهای در این شرکت دعوت به همکاری می نماید.

متقاضیان می توانند رزومه خود را حداکثر تا تاریخ 18/10/92 به آدرس الکترونیکی frs-co@istt.ir ، info@rahnamaco.comارسال نمایند.

شرایط:

⦁دانشجو یا فارغ التحصیل رشته های برق الکترونیک ،ابزار دقیق

⦁ مهارت در طراحی  مدارات الکترونیکی آنالوگ و دیجیتال

⦁ مهارت در طراحی  P&ID و کار با اتوکد

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : rahnamaco.com
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها