آگهی استخدام شرکت مهندسی سامانه گستر رشد

شرکت مهندسی سامانه گستر رشد
شهر های مورد نیاز : مشهد
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 24 خرداد ماه 93
متن آگهی

شرکت مهندسی فناوری اطلاعات سامانه گستر رشدواقع در شهر مشهدبه یک نفر کارشناس و یا کاردان کامپیوتر مسلط به مباحث شبکه و نرم افزار های پایه OS,OFFICE ونرم افزار های تخصصی شامل Esxi و ISA , TMG و EXCHANGE SERVER و ACTIVE Directory وMicrosoft Lync و ……

جهت استخدام در پروژه های خود نیازمند است متقاضیان میتوانند رزومه فعالیت خود همچنین تلفن های تماس را به آدر س ایمیل زیر ارسال نمایند.

ضمنا دانشجویان با شرایط اعلام شده میتوانند اعلام آمادگی خود را ارسال نمایند

info@RoshdGroup.ir

0511-6668443

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 0511-6668443
وبسایت : RoshdGroup.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها