آگهی استخدام شرکت مهندسین مشاور شهاب نیروی کرمان(مشانیک)

مشانیک شهاب نیروی کرمان
شهر های مورد نیاز : کرمان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 11 شهریور ماه 94
متن آگهی

شرکت مهندسین مشاور شهاب نیروی کرمان به تعدادی نیروی مرد با حداقل مدرک فوق دیپلم برق نیازمند است.

محل کار :رفسنجان

تلفن: ۳۲۴۵۵۹۷۰

سایت:  www.moshanik.com

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : ۳۲۴۵۵۹۷۰
وبسایت : moshanik.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
milad fakhari
۱۳:۵۷ ~ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

باسلام خسته نباشی جوانی هستم متولد ۶۸/۱۲/۲۶ دارای مدرک فوق دیپلم برق الکترونیک.درآستانه متاهل شدن هستم و نیازمند کار.لطفا در صورت نیاز و بخاطر رضای خدا دستمو بگیرید.پارتی من خداست اول بعدم بنده ی خدا.شرایط مالی سختی دارم.توکل به خدا .شرمنده اینجا این درددلارو گفتم .شاید درست شد. تلفن ۹۰۱۳۴۰۹۰۵۸

[پاسخ]