آگهی استخدام شرکت مهندسین مشاور بهینه صنعت عرفان

مهندسین مشاور بهینه
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 22 دی ماه 92
متن آگهی

شرکت مهندسین مشاور بهینه صنعت عرفان برای تکمیل کادر کارشناسی خود نیاز به یک نفر آقا یا خانم ترجیها مهندسی صنایع توانایی تهیه طرحهای توجیهی در حوزه های صنعتی ، کشاورزی ، مواد غذایی ، گردشگری ، عمرانی و … مسلط به اصول طرح نویسی طبق استاندارد کانون مشاوران بانکی و بانکهای ایران تسلط به نرم افزار comfar و نرم افزارهای کنترل پروژه ، نرم افزارهای office آشنا به قوانین و مراودات مالی و بانکی لطفا افراد رزومه خود را به آدرس ایمیل info@bserfan.com ارسال نمایند.
تلفن : 88207020

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 88207020
وبسایت : bserfan.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها