آگهی استخدام شرکت مهندسي به سامان پيشرو رايانه

به سامان پیشرو
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 24 آذر ماه 92
متن آگهی

شرکت مهندسي به سامان پيشرو رايانه توليدکننده نرم‌افزارهاي مالي و اداري پيشرو، جهت بخش پشتيباني سيستمهاي نرم افزاري خود نياز به يک نفر کارشناس پشتيباني آقا، ساکن شهرستان تهران، مسلط به پشتيباني نرم افزارهاي مالي اداري، ترجيحا آشنا به مفاهيم حسابداري با سابقه کار مفيد (داراي مدرک حداقل فوق ديپلم بدون توجه به رشته تحصيلي) دارد. از علاقه مندان خواهشمند است رزومه کاري خود را به آدرس ايميل behpishro@gmail.com ارسال نموده يا با شماره‌هاي 5-88471784 و  تماس حاصل نمايند.

آدرس: خيابان سهروردي جنوبي، نرسيده به خيابان مطهري، پلاک 261، واحد 4

اطلاعات تماس
نشانی : خيابان سهروردي جنوبي، نرسيده به خيابان مطهري، پلاک 261، واحد 4
تلفن : 5-88471784
وبسایت : behpishro.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها