آگهی استخدام شرکت معتبر نفتی در هرمزگان

دعوت به همکاری 1
شهر های مورد نیاز : مشخص نشده
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء : 29 اسفند ماه 92
متن آگهی

يك شركت معتبر نفتى به منظور تكميل كادر متخصص خود دراستان هرمزگان درنظر دارد از فارغ التحصيلان ليسانس مرد دررشته مهندسى شيمى و مكانيك به منظور بازاريابى وخدمات پس از فروش با حداكثر سن 26 سال دعوت به همكارى نمايد .متقاضيان مى بايست مدارك خود را حداكثر تا ده روز پس از درج آگهى به آدرس resume.hormozgan@gmail.com ارسال نمايند.

مدارك مورد نياز:

  • تصويرآخرين مدرك تحصيلى
  • سوابق علمى وكارى
  • تصوير گواهى پايان خدمت يا معافيت
  • آدرس وتلفن تماس – تصوير شناسنامه
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
امیر
۰۸:۳۱ ~ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲

سلام
هیچ توضیحی در رابطه با شرکت داده نشده چرا ؟ حداکثر سن 26 همه اگهی های مربوطه حداکثر سن 30 سال اعلام میکنن

[پاسخ]