آگهی استخدام شركت صنايع كشتى سازى عظيم گسترش هرمز

شرکت عظیم گسترش هرمز
شهر های مورد نیاز : هرمزگان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 15 فروردین ماه 93
متن آگهی

شركت صنايع كشتى سازى عظيم گسترش هرمز در نظر دارد به منظور تامين بخشى از نيروى انسانى مورد نياز خود از بين داوطلبين واجد الشرايط ترجيحا بومى و داراى مدرك تحصيلى كارشناس حسابدارى و كارشناس صنايع با حداقل دو سال سابقه كار مرتبط پس از انجام مصاحبه هاى تخصصى ، گزينش و معاينات پزشكى براساس مقررات به صورت قراردادى جذب نمايد.
علاقمندان جهت اطلاعات بيشتر و دريافت فرم استخدام از تاريخ درج اين آگهى حداكثر به مدت يك هفته همه روزه بجز ايام تعطيل به
آدرس : 37 كيلومترى غرب بندرعباس منطقه ويژه اقتصادى كشتى سازى خليج فارس – شركت صنايع كشتى سازى عظيم گسترش هرمز مراجعه فرمايند
روابط عمومى شركت صنايع كشتى سازى عظيم گسترش هرمز

اطلاعات تماس
نشانی : 37 كيلومترى غرب بندرعباس منطقه ويژه اقتصادى كشتى سازى خليج فارس - شركت صنايع كشتى سازى عظيم گسترش هرمز
تلفن :
وبسایت : agh.co.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها