آگهی استخدام شرکت صنایع فولاد خلیج فارس

صبا فولاد خلیج
شهر های مورد نیاز : هرمزگان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 14 اسفند ماه 92
متن آگهی

شرکت صنایع فولاد خلیج فارس در نظر دارد جهت تكميل كادر پرسنلى خود در مجتمع بندرعباس از بين افراد بومى مشروحه زير دعوت به همكارى نمايد.
1 -كارشناس كامپيوتر: آقا، داراى سابقه كار در زمينه پشتيبانى شبكه، عيب يابى و نگهدارى سخت افزار، مسلط به ويندوزهاى كلاينت و سرور، آشنا به مجازى سازى سرورها با Esxi وكار با VMware Vsphere
2 -كارمند ادارى: آقا يا خانم داراى سابقه كار و مدرك مرتبط در زمينه امور ادارى ، پرسنلى و كارگزينى مسلط به سيستم ثبت ورود وخروج پرسنل
واجدين شرايط با مراجعه به سايت www.sabasteel.co نسبت به تكميل فرم استخدام اقدام نمايند
توجه: از ارسال هرگونه رزومه غير مرتبط و يا مراجعه حضورى و تماس تلفنى جدا خوددارى نماييد

تکمیل فرم استخدام

اطلاعات تماس
نشانی : بندرعباس، کیلومتر 13 جاده اسلکه شهید رجایی، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس.
تلفن :
وبسایت : sabasteel.co
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها