آگهی استخدام شرکت صنایع فلزی هامون سازه

شرکت هامون
شهر های مورد نیاز : زاهدان
تعداد مورد نیاز : 183 نفر
تاریخ انقضاء : 9 آذر ماه 92
متن آگهی

شرکت صنایع فلزی هامون سازه تولید کننده انواع برج های انتقال نیرو ، استراکچری های فلزی و توربین بادی در شهرک صنعتی زاهدان درنظر دارد از بین واجد شرایط نسبت به استخدام و جذب ۱۸۳ نفر نیرو با تخصص های زیر اقدام نماید .

لطفا روی عکس زیر کلیک نمایید

از واجدین شرایط تقاضا می شود رزمه کاری خود را طی چهار روز ازتاریخ درج آگهی با ذکر ردیف کاری مورد در خواست به آدرس ایمیل ذیل ارسال و یا جهت تکمیل و ارسال رزمه  کاری اقدام نمایند :

آدرس ایمیل: cv@hamoongroup.com
تلفن:05413230105
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 05413230105
وبسایت : hamoongroup.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها