آگهی استخدام شرکت معتبر صنایع غذایی ارس پر بنیس

آگهی استخدام آذربایجان شرقی
شهر های مورد نیاز : تبریز - شبستر
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 31 تیر ماه
متن آگهی

شرکت معتبر صنایع غذایی ارس پر بنیس در راستای توسعه ی فعالیت‌های خود از افراد واجد شرایط و دارای تجربیات مفید کاری با حقوق و مزایای مکفی دعوت به همکاری می‌نماید.

 

ردیف عنوان شغلی تحصیلات تجربه کاری مفید در صنایع غذایی تعداد محل فعالیت
1 مدیر بازاریابی و فروش فوق لیسانس/ لیسانس ترجیحا در رشته‌های بازرگانی- مدیریت حداقل 5 سال در مدیریت بازاریابی و فروش محصولات (کیک- بیسکوییت- کلوچه- ویفر- شکلات) 3 نفر تبریز- شبستر
2 کارشناس بازاریابی و فروش فوق لیسانس/ لیسانس ترجیحا در رشته‌های بازرگانی- مدیریت حداقل 3 سال به عنوان کارشناس بازاریابی و فروش محصولات (کیک- بیسکوییت- کلوچه- ویفر- شکلات) 5 نفر تبریز- شبستر

افراد دارای تجربه کافی در مدیریت بازاریابی و فروش در صنایع غذایی از شرط مدرک تحصیلی مستثنی می‌باشند.

متقاضیان می‌توانند از تاریخ درج آگهی تا 31 تیر 93 مشخصات و سوابق کاری خود را به همراه یک قطعه عکس به پست الکترونیکی arasparbenis@yahoo.com ارسال و یا به شماره 04712282939 فکس نمایند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 04712282939
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها