آگهی استخدام شرکت سرمایه گذاری نیروگاهی ایران-سنا (سهامی‌عام)

نیروگاهی ایران سنا
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

شرکت سرمایه گذاری نیروگاهی ایران- سنا (سهامی‌عام) در تهران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر که دارای انگیزه و قابلیت بالای کار تیمی‌می‌باشند دعوت به همکاری می‌نماید.

 

ردیف عنوان شغل حداقل مدرک تحصیلی جنسیت سابقه کار مفید توانمندی و شرایط احراز
1 کارمند اداری و مسئول دفتر کارشناسی ترجیحا کارشناسی ارشد مرتبط خانم/آقا حداقل 3 سال مسلط به کامپیوتر و تایپ- روابط عمومی‌بالا- آشنا به زبان انگلیسی در حد مکالمه و مکاتبه عمومی‌و تجاری
2 حسابدار ارشد کارشناسی ارشد حسابداری خانم/آقا حداقل 6 سال مسلط به استانداردهای حسابداری، قوانین مالیاتی و تامین اجتماعی
3 کارشناس منابع انسانی کارشناسی ارشد مرتبط خانم/آقا حداقل 3 سال مسلط به فرآیندهای منابع انسانی

متقاضیان محترم واجد شرایط می‌بایست با مراجعه به سایت www.iransana.net پرسشنامه دعوت به همکاری را تکمیل و طی 3 روز از تاریخ درج آگهی به آدرس job@iransana.net ارسال نمایند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : iransana.net
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها