آگهی استخدام شرکت سراسری بانی چاو ایرانیان

بانی چاو
شهر های مورد نیاز : فارس
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 13 آبان ماه 92
متن آگهی

شرکت سراسری بانی چاو ایرانیان ( توزیع کننده انحصاری محصولات ، گوشتی کاله ) به منظور توسعه ناوگان حمل و نقل به تعدادی نیرو با شرایط ذیل نیازمند است .

  • تحویل دهنده ( مامور پخش ) آقا ، حداکثر ۳۰ سال ، دارای کارت پایا خدمت و یا معافیت دائم و ضمانت معتبر، حقوق ثابت + پورسانت + کمک هزینه ناهار + موبایل + ایاب و ذهاب + بیمه تامن اجتماعی و بیمه تکمیلی
  • برنامه ریزی توزیع ، لیسانس یا فوق لیسانس صنایع ( تحلیل سیستم ها ) آقا ، دارای کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم ، ضمانت معتبر و سابقه مرتبط ، حقوق ثابت ، موبایل + ایاب و ذهاب + بیمه تامن اجتماعی و بیمه تکمیلی

متقاضیان واجد شرایط جهت اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس زیر مراجعه نمایند :

آدرس:بلوار امیر کبیر – نبش قالیشویی – ساختمان برج صنعت – ورودی 3 – طبقه 6 – واحد 616
تلفن: 09171893269,07118385482
اطلاعات تماس
نشانی : بلوار امیر کبیر – نبش قالیشویی – ساختمان برج صنعت – ورودی 3 – طبقه 6 – واحد 616
تلفن : 09171893269,07118385482
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها