آگهی استخدام شرکت راه سازی و ساختمانی هنزا

%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%87%d9%86%d8%b2%d8%a7
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 10 نفر
تاریخ انقضاء : 24 مهر ماه 95
متن آگهی

یک شرکت معتبر پیمانکاری واقع در تهران ۵ نفر کارشناس حسابداری و ۳ نفر کارشناس حسابرسی استخدام می نماید.

ردیف عنوان شغلی توضیحات
۱ کارشناس حسابداری ۵ نفر- حداقل مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری- حداقل ۵ سال سابقه کاری مرتبط- تسلط بر تهیه و تنظیم گزارشات مالی و حسابرسی- آشنا به فرایندهای حسابداری، انبار، خزانه، دارایی ثابت حقوق و دستمزد
۲ کارشناس حسابرسی ۳ نفر- حداقل مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری- حداقل ۵ سال سابقه کاری مرتبط- تسلط بر تهیه و تنظیم گزارشات مالی و حسابرسی- آشنا به فرایندهای حسابداری، انبار، خزانه، دارایی ثابت حقوق و دستمزد
۳ راننده سواری ۲ نفر

ایمیل: info@henza-co.com

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
مهدی ابراهیم نزاد
۱۳:۴۵ ~ ۲۴ مهر ۱۳۹۵

راننده

[پاسخ]