آگهی استخدام شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی

%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d9%81%d9%86%d8%a7%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d9%85%db%8c
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 1 نفر
تاریخ انقضاء : 5 آذر ماه 95
متن آگهی

یک شرکت معتبر فعال در زمینه IT در تهران در راستای تکمیل کادر خود به یک کارشناس شبکه با مشخصات زیر نیاز دارد.

  • مدرک لیسانس کامپیوتر
  • حداقل ۳ سال سابقه کار مفید در امر شبکه
  • آشنایی با تجهیزات فعال شبکه
  • گذراندن دوره های CCNP و CCNA

متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل HR@KHAZARMICO.COM  و یا به شماره فکس ۸۸۷۴۲۱۳۹-۰۲۱ تلفن ۸۸۵۰۰۰۰۶۷۰ (۵۰ خط) ارسال نمایند.

 

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها