آگهی استخدام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر

شرکت سرمایه گذاری و توسعه کوثر
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : ----
متن آگهی

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر (سهامی عام) در راستای توسعه فعالیت‌های خود اقدام به اجرای طرح ساخت و تراش گوهر، سنگ‌های قیمتی و نیمه‌قیمتی نموده و جهت تکمیل کادر نیروی انسانی به تعدادی خانم با مشخصات زیر نیازمند است

1.حداکثر سن 30 سال

2.حداقل مدرک تحصیلی دیپلم

3.خانواده شهدا و ایثارگران در اولویت استخدام هستند

4.فارغ التحصیلان رشته‌های هنر و زمین‌شناسی از اولویت استخدام برخوردارند

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق همین صفحه فرم تقاضای همکاری را دریافت و پس از تکمیل از طریق فاکس (88503337) یا پست الکترونیک (info@kowsarstone.com) ارسال نمایند. ضمنا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر شماره تلفن‌های 43956121 و 43956119 آماده پاسخ‌گویی به سوالات خواهد بود.

جهت دریافت فرم دعوت به همکاری کلیک کنید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 43956121 و 43956119
وبسایت : kowsarstone.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها