آگهی استخدام شرکت بازرگانی توسعه تجارت اسباب بازی

دعوت به همکاری 3
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : 3 نفر
تاریخ انقضاء : 16 اسفند ماه 92
متن آگهی

“شرکت بازرگانی توسعه تجارت اسباب بازی”  از سه نفر کارشناس فروش (خانم یا آقا) جهت تبلیغات تلفنی و حضوری محصولات خود و اخذ سفارشات فروشگاه های سراسر کشور با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید:

 رشته تحصیلی مرتبط و یا علاقه مندی شخصی

  • ساکن تهران ترجیحا غرب
  • روابط عمومی و مذاکره قوی
  • تسلط به نرم افزارهای office
  • سن زیر 35 سال

  از متقاضیان تقاضا می شود جهت هماهنگی وقت مصاحبه با تلفن 66196631 تماس حاصل نموده و یا رزومه خود را به آدرس shabtabtoy@gmail.com ارسال نمایند.

تلفن : 66196631

اطلاعات تماس
نشانی : تهران- خیابان آزادی- خیابان شادمهر- پلاک166
تلفن : 66196631
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها