آگهی استخدام شرکت توان صنعت نوین زاگرس

توان صنعت نوین
شهر های مورد نیاز : کرمانشاه
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 8 شهریور ماه 94
متن آگهی

شرکت توان صنعت نوین زاگرس تولید کننده لفاف های ۳ ، ۴ ، ۵ و ۷ لایه پلیمری به یک همکار مجرب و آشنا با پروسه چاپ با دستگاه روتروگراور ۶ رنگ و همچنین آشنایی کامل با رنگ ها و حلال ها ، نیازمند است .

 

لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های۸۸- ۰۸۳۴۵۳۲۳۲۸۶ تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری به شرکت مراجعه نمایید و یا به آدرس اینترنتی ایمیل بزنید.Info@tsnzco.com

 

آدرس : کرمانشاه – اسلام آباد غرب – شهرک صنعتی اسلام آباد غرب – فاز ۲ – بلوک شیمیایی – قطعه ۸و۹ – جنب شرکت کاشی کاژه

اطلاعات تماس
نشانی : کرمانشاه – اسلام آباد غرب – شهرک صنعتی اسلام آباد غرب – فاز 2 – بلوک شیمیایی – قطعه 8و9 – جنب شرکت کاشی کاژه
تلفن :
وبسایت : tsnzco.com
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها