آگهی استخدام شرکت بازرگانی صنعتی جمع

شرکت جمع
شهر های مورد نیاز : قائم شهر
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 15 مهر ماه 93
متن آگهی

شرکت بازرگانی صنعتی جمع واقع در شهرستان قائمشهر جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در سال 93 اقدام به استخدام نیروی جدید در پست برنامه ریزی انبار در جدول زیر کرده است.

متقاضیان استخدام نهایتا تا 15مهر 93 فرصت دارند رزومه کاری خود را با شماره همراه به ایمیلjamm.c.i.g@gmail.com ارسال نمایید. همچنین میتوانید با شماره01142047700 و سپس با داخلی 123 تماس حاصل فرمائید.

 

شرایط احراز پست
پست سازمانی حداقل مدرک تحصیلی رشته تحصیلی سابقه
برنامه­ ریزی انبار لیسانس مهندسی صنایع 1سال سابقه مرتبط با انبار

 

آدرس: قائمشهر، کیلومتر 2جاده ساری، روبروی رستوران ونوشه

اطلاعات تماس
نشانی : قائمشهر، کیلومتر 2جاده ساری، روبروی رستوران ونوشه
تلفن : 01142047700
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها