آگهی استخدام شرکت امید مواد گستر آریا

شرکت امید امگا
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 5 مرداد ماه 93
متن آگهی

شرکت ” اُمید مواد گستر آریا ” با مسئولیت محدود، زیر مجموعه گروه شرکتهای تولیدی” اُمگا فود تکنولوجیز” روسیه  فدرال که در زمینه تولید مواد  افزودنی مورد استفاده در صنایع غذایی فعالیت می نماید؛
برای تکمیل کادر بازرگانی خود از کارشناسان فروش مواد افزودنی دارای تجربه در فروش مواد افزودنی برای صنایع گوشتی، ماهی و میگو، لبنیات، کنسرو، شیرینی سازی، اسنک، صنایع چربی و روغن، کنستانترهای غذایی و غیره بابت همکاری دعوت به عمل می آورد. هیچگونه محدودیت سنی و جنسی برای کارشناسان وجود ندارد.
کارشناسان میتوانند بصورت دائم، نیمه وقت و یا پیمانکاری با این شرکت همکاری نمایند.
محل شرکت واقع در بزرگراه رسالت نبش خیابان اثنی عشری میباشد.
لطفاً قبلاً رزومه کاری خود را همراه با عکس و نحوه همکاری مورد نظر به آدرس info@omega-rus.ir ارسال نموده و یا با تلفنهای 22521072 و 09199652348 تماس حاصل نمائید؛ تا در صورت موافقت مدیریت با شما در اسرع وقت تماس حاصل شود.

اطلاعات تماس
نشانی : بزرگراه رسالت -نبش خیابان اثنی عشری
تلفن : 22521072 و 09199652348
وبسایت : omega-rus.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها